Top 10 Wasserhahn Frostsicher Außen – Venkovní kohoutky a uzávěry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Royal Gardineer

#ad

Vodovodní kohoutek s uzavíracím regulátorem,, Royal Gardineer Zahradní vodovodní kohoutek: 2dílná sada vodovodních kohoutků s kulovým výpustným ventilem a přípojkou 3/4" kulový vodovodní kohoutek

#ad
Royal Gardineer #ad - Zakončení s 1palcovým vnějším závitem jednoduchá montáž: 3/4palcové připojení na stěnu s plochou šestihranného klíče Doporučení k montáži: utěsnění páskou např. Vhodné pro studenou a horkou vodu uvnitř i venku: teplotní rozsah od -10 do +100 °c připojovací adaptér s hadicí pro 3/4palcové hadice Materiál: za tepla lisovaný kov s práškovým nástřikem Rozměry: 115 x 25 x 90 mm, hmotnost: 255 g.

Vodovodní kohoutek s uzavíracím regulátorem – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: zahradní zavlažování, zahradní hadici, míč, ply. Teflonem nebo konopím.

Také pro oleje, nekorozivní kapaliny a plyny * uzavírací regulátor s kulovým ventilem, páka s potahem z umělé hmoty Standard: DIN 2999. Vhodné pro studenou a horkou vodu Široký teplotní rozsah: -10 až +100 °C Také pro oleje, nekorozivní kapaliny a plyny Odolný kov s práškovým nástřikem. 2 vodovodní kohoutky vždy s hadicovým adaptérem.
ZnačkaRoyal Gardineer #ad
VýrobceRoyal Gardineer #ad
Výška4.53
Délka3.54
Hmotnost0.56
Šířka0.98
Číslo díluZX1262-944

2. NSXIN

#ad

NSXIN Kuličkový výpustný kohout 1/2 palce mosazný vodovodní kohoutek pro sud na dešťovou vodu s hadicovým šroubením vložka výtokový ventil odolný proti mrazu pro zahradní hadici

#ad
NSXIN #ad - Ideální také pro dům, dílnu a garáž. Nízké tření při otevírání a zavírání pro snadné používání, plynulá regulace průtoku vody. 1/2 palce kulový výpustný kohout umožňuje připojení standardní zahradní hadice 13 mm a nasazovací hadicové přípojky.

Vysoce kvalitní zpracování: materiál těla a koule jsou vyrobeny z mosazi odolné proti korozi. Přípojka hadice: integrovaná hubice pro snadné připojení zahradní hadice, pro rychlé a snadné zalévání, také ideální pro naplnění konev. Mosaz 1/2" kulový výtokový ventil lze použít všude a kdekoliv. Pro instalaci na sud na dešťovou vodu. 1/2" kulový výtokový ventil vhodný pro venkovní použití, odolný vůči kyselinám a zásadám, s těsnicím kroužkem, odolný vůči teplotám do 120 °C, snadno se mění a má dlouhou životnost.

Použití: ať už na zahradě, v průmyslu nebo v domácnosti. Ideální jako vnější kohoutek pro zavlažování zahrady. Snadné zapojení: mosazný vodovodní kohoutek pro sud na dešťovou vodu s pohodlným provozem páky | rychlé uzavření přívodu vody pomocí dlouhé ocelové páky. Univerzálně použitelný: jedná se o adaptér ibc, 1/2palcový kulový výtokový kohout, který obsahuje mosazný kohout a odnímatelnou přípojku vodovodního kohoutku.
ZnačkaNSXIN #ad
VýrobceNSXIN #ad
Hmotnost0.6

3. MicQutr

#ad

Kryt na vodní kohoutek na zimu, venkovní kryt na vodovodní kohoutek na zimu, opakovaně použitelná vodotěsná izolace pro ochranu proti mrazu, ochrana potrubí a izolovaný kryt na ochranu proti zpětnému

#ad
MicQutr #ad - V případě potřeby ji lze snadno sundat a znovu připevnit. Dobře se hodí na stěnu a je jednodušší než polystyrenová pěna. Ochrana proti mrazu a izolace vnější a vnitřní povrch je vyroben z tkaniny oxford 420d, která je vyplněna silným gelem trojnásobná hustota ve srovnání s jinými syntetickými materiály a je opatřena vodoodpudivou vrstvou.

Erný design působí čistě a řádně a nemusíte si dělat starosti s častou výměnou. Pokud nejste po prvním použití našeho krytu na vodovodní kohoutek 100% spokojeni nebo nesplní vaše očekávání, vrátíme Vám peníze. I při nepříznivém počasí nabízí 100% izolaci pro váš venkovní vodovodní kohoutek. Chrání nejen před mrazem a prasknutím, ale také šetří náklady na roční výměnu a opravu ventilů. To trvá jen několik sekund. Kryt můžete také použít, aby se zabránilo poškození nebo korozi vodovodního kohoutku intenzivním slunečním zářením.

Záruka vrácenízaručujeme, že naše kryty vodovodních kohoutků jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Balení součástí dodávky jsou 2 kryty vodovodních kohoutků, aby bylo zajištěno, která se výborně hodí k tomu, doprovázené zárukou výrobce 24 měsíců, že celé vaše venkovní vodovodní kohoutky budou chráněny po celou zimu. Snadné použití jednoduše položte kryt vodovodního kohoutku na vodovodní kohoutek a upevněte pomocí popruhu.
ZnačkaMicQutr #ad
VýrobceMicQutr #ad
Výška1.18
Délka8.66
Hmotnost0.15
Šířka6.3
ModelkaFC001

4. VARIOSAN

#ad

VARIOSAN Kuličkový výtokový kohout mrazuvzdorný 14610, mosaz, s otočným šroubením na hadici, 1/2"

#ad
VARIOSAN #ad - 13 mm hadice hadicové šroubení s průchodkou. Mrazuvzdorné provedení bez mrtvých prostor díky speciální konstrukci nezůstane ve výtokovém kohoutku žádná voda. Zabraňuje stlačení gumové hadice připevněné na přípojce. Přípojka z nylonu, páková rukojeť z hliníku. 15 barů. Materiál: tělo z poniklované mosazi. Vysoce kvalitní kulový výpustný ventil z mosazi se zvýšenou odolností proti mrazu. Provozní teploty: -20 °c, 80 °c | provozní tlak: max. Vlastnosti: otočné o 360°. Rozměry: 1/2" přípojka na stěnu, 3/4" výstup, 1/2" resp.
ZnačkaVARIOSAN #ad
VýrobceVARIOSAN #ad
Výška1.3
Délka4.8
Šířka4.06
Číslo dílu14610
Modelka14610

5. SHYNE

#ad

SHYNE Prémiový dvojitý vodovodní kohoutek z mosazi 1/2 palce, odolný proti korozi a mrazu + 2x hadicové přípojky zdarma + PTFE páska + ebook | na zahradu, pračku, sud na dešťovou vodu

#ad
SHYNE #ad - Praktický víceúčelový kohoutek: běžný 1/2palcový vstup 20, 95 mm se snoubí se dvěma samostatnými 3/4 palcovými výstupy 26, sudů na dešťovou vodu, 44 mm. Nejlepší kvalita: náš masivní kulový kohout z kvalitní mosazi nabízí ochranu před korozí, vysokými teplotami a tlakem vody a mrazem.

Správné rozhodnutí: kupujete kvalitní 2cestný výpustný kohout z kontrolované výroby německého prodejce podle německých standardů. Spokojení zákazníci: jsou pro nás velmi důležití. Jsme přesvědčeni o naší kvalitě, a proto poskytujeme na naše výrobky záruku 1 rok.

Nemusíte kupovat žádné další přípojky. Současně. Dárek pro vás: darujeme vám těsnicí pásku a 2 další přípojky na vodní hadici, které se hodí na všechny běžné spojovací díly. Kromě toho obdržíte zdarma naši e-knihu v hodnotě 9, 99 €. Tak můžete na vnitřní i vnější straně na zahradě připojit několik hadicových přípojek, zavlažovačů, praček, konev atd.
ZnačkaSHYNE #ad
VýrobceKDM Dynamics #ad
Hmotnost0.79

6. SPGOOD

#ad

SPGOOD Zahradní vodovodní kohoutek, z mosazi odolný proti korozi a mrazu, se 2 hadicovými přípojkami zdarma, dvojitý výpustný kohout 1/2 palce, 1 x těsnicí páska, dvojitá přípojka a hadicová hadice na

#ad
SPGOOD #ad - Standardní velikost: vodovodní kohoutek pro venkovní použití Standardní 1x 1/2 vstup a 2x -3/4 výstup lze připojit dva rozdělovače hadic současně. Záruka kvality: vaše spokojenost je pro nás největším hodnocením, buďte si jisti, že naše výrobky budou tou správnou volbou, a slibujeme dvouletou záruku kvality.

Bezpečné produktové portfolio: spgood zahradní vodovodní kohoutek obsahuje 1 dvojitý kohoutek, 4 těsnění, 1 těsnicí pásku. Vynikající kvalita: dvojitý kohoutek spgood je vyroben z vysoce kvalitní mosazi, která je mrazuvzdorná a nerezavějící a lze ji použít v prostředí s vysokým tlakem vody a vysokými teplotami. Příležitosti k použití: lze použít na zahradě, zavlažování, konev, zahradní hadici, v pračce, v myčce aut, v průmyslu a v domácnosti, sud na dešťovou vodu atd.
ZnačkaSPGOOD #ad
VýrobceSPGOOD #ad
Výška4.33
Délka6.97
Hmotnost0.95
Šířka1.85
Číslo dílu1/2 zoll
ModelkaGroente

7. tecuro

#ad

Mosaz, kulový vypouštěcí ventil s přídavným výstupem, Dvojitý vypouštěcí kohout, matný pochromovaný

#ad
tecuro #ad - Materiál: mosaz matné provedení, pochromovaný, ocelová páka s plastovým opláštěním. Dvojitý vypouštěcí ventil s přídavným výstupem, zavíratelný. S přípojkou na stěnu 1/2" a vývodem 3/4" se zásuvným systémem. Vhodné pro zásuvný systém Gardena apod. Vyložení 90 mm, zadní vývod 3/4" zavíratelný kulovým kohoutem.
Značkatecuro #ad
Výrobcetecuro #ad
Výška3.54
Délka5.91
Hmotnost0.82
Šířka1.89
Číslo dílu22615
Modelka22615

8. KUUQA

#ad

2er Set schwarz, Kuuqa Draussen Wasserhahn Abdeckung Wasserhahn Hülle Draussen Wasserhahn Frostschutz Draußen Garten Wasserhahn Socken für Frostschutz

#ad
KUUQA #ad - 18 x 15 cm. Größe jeder wasserhahn-socken L x B: ca. Wasserhahn-schutz: schützen Sie Ihre Außenarmaturen vor dem Einfrieren und verhindern Sie teure Reparaturen. Material: aus wasserdichten Materialien, schützt vor Frosttemperaturen, Wind und Wasser. Gut geeignet für die meisten haushaltsarmaturen, Gartenarmaturen, der maximale Durchmesser dieser Wasserhahnabdeckung beträgt bis zu 10, 9 cm. Einfach zu bedienen: design mit einem Band, können Sie leicht entfernen und wieder installieren.
ZnačkaKUUQA #ad
VýrobceKUUQA #ad
Výška0.79
Délka8.27
Hmotnost0.15
Šířka7.28
Číslo díluKQ331
ModelkaKQ331

9. SUNDOKI

#ad

Frostschutz, schwarz, isolierte Wasserhahnabdeckungen für den Winter, Wand-Wasserhahn-Socken 3 Stück, SUNDOKI Outdoor-Wasserhahnabdeckungen für den Winter

#ad
SUNDOKI #ad - Universelle dimension – unsere wasserhahnabdeckungen für den Winter funktionieren gut mit verschiedenen Wasserhahntypen, um Wasserhähne bei eisigem Wetter geschützt zu halten.

Wasserabweisende schicht – die Wasserhahn-Socke ist aus wasserdichtem Material, das Regen, Schnee und Eis fernhält. Starke klettverschlüsse - der klettverschluss kann helfen, Ihren Zapfen fest an Ort und Stelle zu halten, falls er herunterfällt. Wiederverwendbar und langlebig – dichte Isolierung und stabile Nylon-Konstruktion mit engen Nähten machen es möglich, Saison für Saison zu verwenden. Keine gefrorenen rohre – eingefügt mit dicker Isolier-Baumwolle, kann die Wasserhahnabdeckung verhindern, dass Ihre Außenwandarmatur im Winter einfriert.
ZnačkaSUNDOKI #ad
VýrobceSUNDOKI #ad
Výška0.79
Délka7.5
Šířka5.5

10. Bächlein

#ad

Dvojitý kulový výpustný ventil, Bächlein Univerzální dvojitý vodovodní kohoutek pro zahradu modrá vč. 2 hadicových přípojek – ušlechtilý dvojitý vodovodní kohoutek s přípojkou 1/2 a 3/4"

#ad
Bächlein #ad - V kombinaci s poniklovaným povrchem a přesně tvarovanými těsněními nemají korozi a mráz žádnou šanci! Věříme 100% v naši kvalitu a chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, dostanete samozřejmě své peníze zpět! Veškerého příslušenství! kromě již předmontované hadicové přípojky je ke kulovému kohoutku přiložena další přípojka pro všechny rychlospojky.

Díky tomu je váš nový výpustný kohout připraven k použití na zahradě! Ptfe páska zajišťuje spolehlivé utěsnění a usnadňuje montáž. Obdržíte kompletní sadu vč. Bez zpoždění montáže. Díky přiloženému závitovému adaptéru se vodovodní kohoutek hodí na přípojky ½ palce i ¾ palce. Vhodné pro všechny běžné modely! pro vypouštěcí kohout se používá nejlepší mosaz cw617n.
ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Výška1.97
Délka7.87
Hmotnost0.93
Šířka6.69