Top 10 Peppa Wutz Haus – Herní sady s figurkami

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PLAYMOBIL

#ad

Splachování toalety, PLAYMOBIL 1.2.3 70129 Rodinný dům s funkčním dveřním zvonkem a zvukovým efektem, od 18 měsíců

#ad
PLAYMOBIL #ad - Sada hracích figurek pro děti od 1, 5 roku: optimální pro dětské ruce díky velikosti odpovídající věku, příjemný na dotek se zaoblenými hranami. Učení hry: rodinný dům playmobil s pestrým zařízením, figurkami a příslušenstvím – bez spolknutelných předmětů.

Každodenní hraní: návod k velmi snadné a stabilní montáži, kvalitní zpracování, snadné čištění vlhkým hadříkem. Rozsah dodávky: 1x playmobil 1. 2. 3 rodinný dům, 5v mikro baterií, d x Š x v: 42x26x28 cm, 23 dílů příslušenství dodává se bez 2x 1, 3 figurky, materiál: plast bez BPA, 27dílná sada figurek na hraní s návodem český jazyk nelze zaručit: 1 rodinný dům, 70129. Roztomilý dům s kuchyní, koupelnou a ložnicí – pro pojmenování předmětů a barev, funkční dveřní zvonek, zvukový efekt "splachování toalety".
ZnačkaPLAYMOBIL #ad
VýrobcePlaymobil #ad
Výška6.1
Délka15.16
Hmotnost3.44
Šířka11.18
Číslo dílu70129
Modelka70129
Zárukažádný údaj

2. PLAYMOBIL

#ad

PLAYMOBIL Dollhouse 70210 dětský pokoj, od 4 let

#ad
PLAYMOBIL #ad - Dětská postýlka, přebalovací komoda s lukem na hraní, nočník pro figurku miminka, lampa, hračky, houpací židle, kombinovatelné: Můj velký domeček pro panenky 70205. Sada figurek na hraní pro děti od 4 let: optimální pro dětské ruce díky velikosti odpovídající věku a příjemnému dotyku se zaoblenými hranami.

Zábava ze hry pro dívky a chlapce: playmobil dětský pokoj s babičkou, malým dítětem, zařízením a četným příslušenstvím pro detailní dohrání. Každodenní hraní: návod k sestavení společně s rodiči, vysoká kvalita a robustní design, čištění dílů bez nálepky pod tekoucí vodou bez chemických prostředků.

Rozsah dodávky: 1x dětský pokoj playmobil dollhouse, individuálně postavitelná, 39 dílů příslušenství, hmotnost: 101 g, 43dílná sada figurek na hraní s návodem český jazyk nelze zaručit: 1 postel, materiál: plast, 2 figurky, 1 komoda, 70210.
ZnačkaPLAYMOBIL #ad
VýrobcePlaymobil #ad
Výška7.36
Délka3.74
Hmotnost0.44
Šířka5.59
Číslo dílu70210
Modelka70210
Zárukažádný údaj

3. Peppa Pig

#ad

Peppa Pig Rodinná hračka Peppa's Club 4 ks v balení, od 3 let, 4 figurky rodiny Wutz v jejich známých outfitech

#ad
Peppa Pig #ad - Dobrodružství s peppa wutzem a vaší rodinou: s postavami od peppa wutz, Mama Wutz, tatínka Wutza a malého bratra Schorscha Wutz si mohou děti hrát napínavá každodenní dobrodružství.

Jedinečný dárek pro předškoláky: toto balení figurek je zcela mimořádným dárkem k Vánocům a narozeninám pro děti a malé fanoušky značky Peppa Wutz od 3 let. VŠechny 4 v jedné sadě: tato sada figurek obsahuje všechny 4 členy rodiny ve svých známých outfitech – tak jsou připraveni na spoustu fantastických dobrodružství. Existuje ještě více hraček peppa pig od hasbro, jako např.

Oblíbená pepa zásluha z televize: s touto sadou figurek po 4 kusech si mohou děti přehrávat scény a epizody z oblíbené série Peppa Pig nebo si samy vymýšlet příběhy z každodenního rodinného života Peppy. 4dílné sady před spaním u rodiny wutz a deštivé dny s rodinou Wutz vždy k dostání samostatně. Podle dostupnosti.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška6.5
Délka2.01
Hmotnost0.18
Šířka9.02
Číslo díluF2190
ModelkaF2190

4. Peppa Pig

#ad

Vhodné od 3 let, obsahuje 2 figurky, Peppa Pig Peppa's Adventures Peppas červené rodinné auto předškolní hračka, řeč a zvukové efekty

#ad
Peppa Pig #ad - Kola pro push-to- hraní rolí a do zavazadlového prostoru. Ervené auto má kolečka. Mluví pouze anglicky. Peppa pig fanoušci vědí, inspirováno ikonickým vozidlem peppa pig show, hračka peppa family red car jistě nadchne; předškoláci budou milovat stisknout volant, že peppa pig a její rodina rádi cestují ve svém červeném autě, aby vyhrávali hudbu z tematické písně show a zvuky jako houkačka a peppa se směje.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška7
Délka5.31
Hmotnost1.1
Šířka11
Číslo díluF2184
ModelkaF2184

5. Peppa Pig

#ad

Multi, Peppa Pig Peppa’s Adventures Peppas Ballonpark Vorschulspielzeug, ab 3 Jahren, mit 6 Accessoires und Peppa Wutz Figur, F2399

#ad
Peppa Pig #ad - 6 spannende aktivitÄten: das spielset enthält 6 interaktive Spielgeräte für Peppa: Wippe, Reifenschaukel, Dinorutsche, Leiter mit Korkenziehersitz, drehendes Karussell und Ballonfahrt. Niedlicher ballonpark: mit einer ballonfahrt, einem Karussell, das sich per Druck auf einen ballonförmigen Knopf zu drehen beginnt und mehr sorgt jedes Teil in diesem Peppa Pig Spielset für viel Abwechslung.

Besondere peppa wutz figur: die bewegliche peppa figur trägt ein niedliches Kleid mit Regenbogen und kann richtig auf den Ballonpark-Attraktionen sitzen, so dass Kinder sich vorstellen können, wie sie einen tollen Tag im Park verbringt.

Ein oinktastisches geschenk zum geburtstag oder zu weihnachten: Dieses niedliche Peppa Pig Spielzeug ist ein hervorragendes Geschenk für Kinder und kleine Fans von Peppa Wutz ab 3 Jahren. Spass mit peppa: mit peppas ballonpark spielset, das von der beliebten Serie Peppa Pig inspiriert ist, können sich Vorschulkinder einen spannenden und lustigen Tag im Vergnügungspark mit ihrer Freundin Peppa Wutz vorstellen.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška13
Délka4
Hmotnost1.21
Šířka18
Číslo díluF2399
ModelkaF2399

6. PLAYMOBIL

#ad

Mit Lichteffekt, Spielzeug für Kinder ab 4 Jahren, PLAYMOBIL City Life 70986 Etagenerweiterung Wohnhaus

#ad
PLAYMOBIL #ad - Hereinspaziert ins spielzeug-haus: playmobil etagenerweiterung mit modernen Möbel und Zimmer-Zubehör für Waschküche, Fitnessraum, Abstellkammer uvm. Lieferumfang: 1x playmobil city life etagenerweiterung wohnhaus, lxtxh: ca.

2x 1, gewicht: 1, 70886. Täglich bespielbar: anleitung zum aufbau gemeinsam mit den Eltern, hochwertige Qualität und robustes Design, Reinigung der Teile ohne Aufkleber unter fließendem Wasser ohne chemische Mittel. 61 x 31 x 19, 1 stickerbogen, 5 cm, 5 v micro-batterien aaa, 279 kg, 2 tapetenwänder aus Karton, 258-teiliges Spielfiguren-Set mit Anleitung: 1 Etage, material: kunststoff, 2 Figuren, 252 Zubehörteile exkl.

Kinderspielzeug ab 4 jahren: optimal für Kinderhände durch altersgerechte Größe der Spielfiguren und angenehme Haptik mit abgerundeten Kanten. 1 elektrischer kamin, 1 stickerbogen, 4 tapetenwände uvm. 1 montageständer, zum einbau in 9266 PLAYMOBIL Modernes Wohnhaus.
ZnačkaPLAYMOBIL #ad
VýrobcePlaymobil #ad
Výška4.92
Délka23.03
Hmotnost4.05
Šířka15.16
Číslo dílu70986
Modelka70986

7. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Pro děti od 18 měsíců, 25 dílů, konstrukční sada, BIG-Bloxx sada skládající se z Peppa Wutz a Suzy a kempingové sady, BIG-Bloxx Peppa Pig Camping Set, Peppa´s kempinkové vybavení

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Díky vysoce kvalitnímu plastu je lze snadno čistit. Skvělá série – díky sadě si děti mohou doma hrát oblíbenou televizní sérii. Stavebnice jsou kompatibilní se známými hracími kameny.

Vyrobeno v itálii – firemní logo značky big, buvol, znamená sílu, robustnost a odolnost. Lze jej doplnit mnoha dalšími hracími sadami podle libosti. Vysoká kvalita a design vhodný pro děti jsou na prvním místě. Rychlá montáž – sada na kempování peppa z 25 dílů a díky návodu je rychle sestavena. K tomu jsou obsaženy figurky hraček: Peppa Pig a Suzy. Kempinková sada – při víkendovém výletu může Peppa společně se Suzy grilovat, vyrazit na lodi, zasadit stromy a zůstat ve stanech.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBig Spielwarenfabrik #ad
Výška3.54
Délka9.06
Hmotnost0.71
Šířka13.58
Číslo dílu800057143
Modelka800057143
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Peppa Pig

#ad

Figurky 4 ks v balení, Peppa Pig Peppa's Adventures Dešťový den s rodinou Wutz, od 3 let, 4 figurky rodiny Wutz s pláštěnkami

#ad
Peppa Pig #ad - Správná velikost pro malé ruce: pohyblivé figurky jsou 7, 5 cm velké a mohou být dětskými rukama jednoduše drženy a pohybovány pro nápadité hraní! Kromě toho je lze snadno otřít čistým hadříkem.

Nechte nás naskočit v matných tlapkách: tato sada figurek obsahuje všechny 4 členy rodiny oblečené v pláštěnkách – tak jsou připraveni naskočit do všech blátivých kaluží. Dobrodružství s peppa wutzem a vaší rodinou: s postavami od peppa wutz, mama Wutz, tatínka Wutza a malého bratra Schorscha Wutza mohou děti zažít vzrušující každodenní dobrodružství.

Oblíbená pepa zásluha z televize: s touto sadou 4 figurek na téma deštivý den si mohou děti přehrávat scény a epizody z oblíbené série Peppa Pig nebo si samy vymýšlet příběhy z každodenní rodiny Peppy. Jedinečný dárek pro předškoláky: toto balení figurek je zcela mimořádným dárkem k Vánocům a narozeninám pro děti a malé fanoušky značky Peppa Wutz od 3 let.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška4.88
Délka2.01
Hmotnost0.33
Šířka8.11
Číslo díluF2193FF2
ModelkaF2193

9. Peppa Pig

#ad

Peppa Pig Peppa's Adventures Peppa's Carry-Along Friends Case Toy

#ad
Peppa Pig #ad - Peppa zábava ze hry na cesty: s postavami peppa wutz a jejích přátel lze všude vymýšlet veselé příběhy. Podle dostupnosti. Jedinečný dárek pro předškoláky: tato hračka je zcela mimořádným dárkem k Vánocům a narozeninám pro děti a malé fanoušky značky Peppa Wutz od 3 let.

Zábava s přáteli: s přepravním boxem peppa a její přátelé si mohou děti přehrávat své oblíbené příběhy ze série, ve kterých se přátelé vydají na napínavá dobrodružství, nebo si mohou vymyslet své vlastní. Pokojové krabičky s sebou: v přiloženém přepravním boxu lze zcela jednoduše uložit 7, Luzie Locke, 5 cm velké figurky přátel Peppa Wutz, Klausi Kläffa a Mollie Mieze a po hraní uklidit.

Existují ještě další peppa pig hrací hračky od hasbro: děti si mohou s hracími sadami vymyslet zábavu na ruském kole a na zmrzlinovém vozíku Peppas napínavé herní scény k dostání samostatně. Obsahuje 4 figurky v krabičce, které jsou inspirovány oblíbenou sérií Peppa Pig.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška10.98
Délka3.11
Hmotnost1.3
Šířka10.98
Číslo díluF24615L1
ModelkaF24615L1

10. CoComelon

#ad

CoComelon CMW0045 rodinná sada 4 figurek zima, oficiální pohyblivé figurky, hračka od 3 let

#ad
CoComelon #ad - Okouzlující hrací figurky jsou velmi detailně tvarované a pohyblivé, takže vaše děti mohou hrát celý den a být kreativní! Tato sada je založena na videích CoComelon YouTube, která vaše děti milují! Vhodné pro děti od 3 let. Představte si, jak si vaše děti spolu s jj, tomtom a yoyo a malou myší hrají a zpívají čtyři oblíbené postavy z pedagogicky hodnotné série CoComelon YouTube! Tato cca 8 cm velké figurky přinášejí zábavu ze hry a učení do každého dětského pokoje.
ZnačkaCoComelon #ad
VýrobceJazwares #ad
Výška0.47
Délka1.2
Hmotnost0.46
Šířka0.62
Číslo díluCMW0045
ModelkaCMW0045
Záruka2 roky zákonná záruka