Top 10 kamera Hundeüberwachung – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CZEview

#ad

Noční vidění, 2,4/5 GHz dvoupásmová Wi-Fi kamera monitorování uvnitř, psí kamera s aplikací, 360° kamera indoor, CZEview 5MP monitorovací kamera uvnitř, dvoucestné audio, AI detekce pohybu

#ad
CZEview #ad - 2, 4 ghz, 4/5 ghz duální pásmo wlan – vnitřní monitorovací kamera czeview 5 ghz je vyzbrojena vynikajícím výkonem jak na 2, tak i na 5 ghz wifi, kompatibilní s více routery. Můžete si vybrat různé wiFi pásma, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Zažijte křišťálově čistou bezpečnost – 5mp 3k bezpečnostní kamera uvnitř zajišťuje, že každý detail zůstane živý, i při přiblížení, kdykoli, ve dne i v noci. Plný rozsah a 24/7 na vyžádání – kamera je vybavena horizontálním a vertikálním rozsahem otáčení 355° a 100° a umožňuje širší perspektivu. Sd karta až 128 g, není součástí dodávky a cloudová paměť jsou k dispozici pro výběr podle potřeby a nabízí záznam 24/7, nikdy nezmeškáte jediný okamžik. Sleduje každý pohyb – obdržíte okamžitá oznámení na svém telefonu, když poznáte pohyby nebo zvuky.

Fotoaparát czeview začne okamžitě videozáznamem a pečlivě sleduje každý pohyb. Všechna data jsou šifrována a chráněna aes 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby bylo zajištěno vaše soukromí a bezpečnost. Vaše priorita je nejvyšší prioritou – monitorovací kameru lze deaktivovat jediným kliknutím v aplikaci a živé streamování a nahrávání se dočasně deaktivuje.
ZnačkaCZEview #ad
VýrobceCZEview #ad
Výška5
Délka3
Šířka3
ModelkaZY-D4

2. Cinnado

#ad

Noční vidění, detekcí pohybu, D1, 360 stupňů Wi-Fi vnitřní kamera pro psy s aplikací, Cinnado Vnitřní monitorovací kamera – 2K 3MP chůvička s kamerou, kompatibilní s Alexou

#ad
Cinnado #ad - Inteligentní detektor pohybu a alarm sirény detektor pohybu a siréna vám zajistí plný pocit bezpečí. Funguje s hlasovým asistentem alexa a rtsp kombinace vnitřní wi-fi kamery a alexa nebo google assistant vám také usnadní a pohodlnější prohlížení obrázků v reálném čase, jednoduše řekněte "Alexa, ukaž mi kameru kočky". Rozšířené noční vidění a dvoucestné audio se 4 integrovanými infračervenými světly 940 nm je kamera vybavena dětmi, takže můžete jasně rozpoznat každý pohyb vašeho dítěte i v noci.

Kromě toho můžete bezpečnostní kameru sdílet se svou rodinou a současně ji sledovat živě. Rozlišení 2k a 360° pan/tilt vnitřní monitorování kamery cinnado je vybaveno 3mp hd objektivem, a kameru baby cloud, abyste mohli sledovat každý kout vašeho domu. Wlan kamera podporuje pouze 2, můžete dálkově ovládat přes aplikaci wansview cloud, který nabízí živý přenos 2K Ultra HD, podporuje horizontální a 70° vertikální otáčení o 320°, aby byl zajištěn větší pozorovací úhel, 4 GHz WLAN. Ať už jste doma nebo ne, obdrží váš telefon upozornění na alarm a sirénou odstraní nežádoucí osoby.

Vnitřní kamera podporuje rtsp a onvif, proto ji můžete integrovat do softwaru třetích stran pro správu více kamer různých značek. Volitelná paměť v cloudu a 24/7 sd kartě ukládejte videa s alarmem na sd kartu až 128 gb, abyste zajistili bezpečnost svých dat a aktivujte nepřetržité nahrávání na SD kartu nepřetržitě, není součástí dodávky nebo bezplatnou 30denní zkušební cloudovou paměť, abyste neztratili nic důležitého. Kromě toho se 10sekundové video nahrává a uloží do aplikace, jakmile kamera pro domácí zvířata s aplikací rozpozná pohyb, abyste nezmeškali žádné důležité pohyby.
ZnačkaCinnado #ad
VýrobceShenzhen Smarteye Digital Electronics Co., Ltd #ad
Výška4.01
Délka2.89
Šířka2.89

3. TP-Link

#ad

Rozlišení 1080p, bílá + chytrá Wi-Fi zásuvka dálkový přístup, 2cestné audio, bílá, TP-Link Bezpečnostní kamera Tapo C200 WLAN IP kamera sklon a sklon čočky, časové plány

#ad
TP-Link #ad - Vysoké rozlišení – zachytí každý detail v křišťálově čistém rozlišení 1080p. Vytváření časových plánů – automaticky zapínejte a vypínejte svá zařízení v různých časech. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů. Přístup i na cestách – ovládejte všechna zařízení pohodlně přes smartphone, kdekoli a kdykoli.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTapo #ad

4. TP-Link

#ad

Bílá, TP-Link Bezpečnostní kamera Tapo C200 WLAN IP kamera sklon a sklon čočky, bílá + chytrá Wi-Fi zásuvka 4 balení dálkový přístup, časové plány, 2cestné audio, rozlišení 1080p

#ad
TP-Link #ad - Přístup i na cestách – ovládejte všechna zařízení pohodlně přes smartphone, kdekoli a kdykoli. Vytváření časových plánů – automaticky zapínejte a vypínejte svá zařízení v různých časech. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů. Vysoké rozlišení – zachytí každý detail v křišťálově čistém rozlišení 1080p.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTapo #ad

5. nooie

#ad

IR-Nachtsicht, bidirektionales Audio, Überwachungskamera, mit Bewegungserkennung und Ton, für Baby und Tier, kompatibel mit Alexa, nooie 1080P WiFi IP-Kamera

#ad
nooie #ad - Die babykamera ist mit 2, sodass sie von überall auf den Zustand Ihres Babys zugreifen und nicht mehr durch die Entfernung eingeschränkt werden müssen. Klares bidirektionales audio: ausgestattet mit einem hochempfindlichen und rauschfreien mikrofon und Lautsprecher für klare Zwei-Wege-Audiogespräche, um das weinende Baby zu beruhigen.

Berlegene benutzererfahrung: einfach zu bedienen mit wlan-verbindung. Full hd 1080p aufnahme und nachtsicht Überwachungskamera für den innenbereich, full hd 1080p live-streaming hilft Ihnen, Ihr Baby in Echtzeit mit Ihrem mobilen Gerät zu überwachen. Ohne speichereinschränkungen speichert die Cloud große Videos und schützt sie vor Verlust und Beschädigung. Intelligente erkennungdie nooie babykamera kann automatisch Videoclips aufnehmen, wenn Bewegungen, Babyschreie oder ungewöhnliche Geräusche erkannt werden. Mit den eingebauten 850nm ir LEDs k nnen Sie im Dunkeln ohne Störungen klar sehen.

Sie können auch die glücklichen momente ihres Babys mit Ihrer Familie teilen, 4 GHz WLAN-Netzwerk kompatibel, damit jeder auf seine Live- und Videoaufnahmen zugreifen kann. Es funktioniert auch mit alexa, ermöglicht das nooie video-Babyphone Ihnen, Sie können Alexa bitten, Ihr Babyzimmer oder irgendwo zu zeigen, sofort zu sprechen, wo die nooie Baby Videokamera mit der Kamera ausgestattet ist. Flexible speichergeräte: unterstützt micro-sd-karten 4-128 g/separat erhältlich und cloud-Speicher 14 Tage kostenlose Testversion. Ermöglicht es ihnen, Ihr Baby rund um die Uhr im Auge zu behalten.
Značkanooie #ad
Výrobcenooie #ad

6. Tapo

#ad

FHD 1080P, detekce pohybu, pro, kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, noční vidění, obousměrné audio, TP-Link Tapo C200 360° Wi-Fi monitorovací kamera pro vnitřní použití

#ad
Tapo #ad - Dvoucestné audio komunikujte na dálku a s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete s dítětem nebo domácím mazlíčkem plynule a jasně hovořit. Horizontální pohyb až 360° a vertikální pohyb až 114°, široké pokrytí pro zachycení každého okamžiku. Wlan kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN.

Lze použít jako alternativní chůvičku s kamerou. Detekce pohybu a alarmy při detekci pohybu obdržíte okamžitá oznámení z aplikace Tapo. Funkce pan/naklonění zajišťuje, že vaše dítě vidí, obousměrné audio vám pomůže mluvit s dítětem, ať už jste kdekoli, když jste zaneprázdněni.330denní bezplatná zkušební verze. Bezpečná a flexibilní paměť ukládá až 512 gb lokálně na microsd kartu není součástí dodávky nebo v cloudu bezplatná 30denní zkušební verze s 30denní historií videoklipů, takže máte kdykoli přístup ke stavu kamery.

Kameru můžete sdílet také se svými rodinnými příslušníky. Tapocare placené předplatné pro 30denní nahrávání videa v cloudu, oznámení se záznamem fotografií a sledováním pohybu. Spusťte světelné a zvukové efekty, abyste odradili nežádoucí návštěvníky. Tapo c200 je kompatibilní se Synology NAS. Paměť nas kamera tapo podporuje standardní protokol onvif profily s a protokol rtsp, takže ji lze používat s NVR nebo NAS zařízeními třetích stran.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška3.94
Délka6.69
Hmotnost0
Šířka5.91
Číslo díluTapo C200
ModelkaC200 V1
Záruka2 roky.

7. Tapo

#ad

Rozlišení 3MP, noční vidění na 9 m, 2cestné audio, 1 kus balení 1 ks, až 256 GB lokální paměť bílá/černá, TP-Link Tapo C210 Wi-Fi IP kamera monitorovací kamera sklon a sklon čočky

#ad
Tapo #ad - Rozlišení 3 mp – zachytí každý detail v ultra ostrém rozlišení 3 MP. Bezpečná lokální video paměť – podporuje micro sd karty až 256 gB a ukládá vaše videa lokálně na disk karta Micro SD není součástí dodávky. Funkce pan/naklonění zajišťuje, že vaše dítě vidí, ať už jste kdekoli, obousměrné audio vám pomůže mluvit s dítětem, když jste zaneprázdněni.

Kameru můžete sdílet také se svými rodinnými příslušníky. Dvoucestné audio – komunikujte přes integrovaný mikrofon a reproduktor. Jemné otáčení a naklápění – 360° horizontální oblast pro detailní přehled o domě. Rozsah dodávky – bezpečnostní kamera tapo wlan, síťový zdroj, montážní příslušenství montážní deska, upevňovací materiál, návod k rychlé instalaci.

Tapo care je placené cloudové úložiště a služba smart home service; před zahájením placeného předplatného je možné bezplatně otestovat po dobu 30 dnů; můžete si vybrat ze 2 variant předplatného: Základ: od 3, 49 € mtl a prémiové: 10, 49 € mtl. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů. Lze použít jako alternativní chůvičku s kamerou.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo díluTapo C210
ModelkaTAPO C210
Záruka2 roky.

8. TP-Link

#ad

Dvoucestný audio, WLAN IP kamera, 1 kus 1 balení, signalizace, vodotěsnost IP66, bílý, 30 m plně barevné noční vidění, 4MP vysoké rozlišení, TP-Link Tapo C320WS monitorovací kamera venkovní, detekce pohybu

#ad
TP-Link #ad - Můžete si vybrat mezi 2 variantami: základ: od 3, 49 € mtl a Premium: 10, 49 € mtl. Starlight night vision – nabízí i ve hvězdném světle stabilní výhled s více detaily.

Před zahájením placeného předplatného předplatného je možné 30 dní bezplatně vyzkoušet. Kabelově připojená nebo bezdrátová síť – propojte svou kameru přes Ethernet nebo WiFi k síti pro flexibilnější instalaci. Tapo care je placená cloudová paměť a služba smart home service. Detekce pohybu a oznámení – upozorní vás, když kamera rozpozná pohyb. 2k qhd – zaznamenává každý obraz v křišťálově jasném rozlišení 2560 x 1440 Plné barvy – noční vidění – barevné video si můžete vychutnat i v noci.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo díluTapo C320WS
ModelkaTAPO C320WS
Záruka2 years.

9. eufy Security

#ad

Eufy Security Solo IndoorCam P24, bezpečnostní kamera s otočným sklonem, noční vidění, senzor pohybu, WLAN, nekompatibilní s HomeBase, 2K monitorovací kamera pro vnitřní prostory, rozpoznání osob

#ad
eufy Security #ad - Při otevření sady homekit musíte přístroj nejprve přidat do aplikace eufy Security a aktivovat. Komunikace v reálném čase: díky integrované, oboustranné audio funkci lze díky bezpečnostní kameře kdykoli pozdravit nebo i rozkazovat a varovat.

Pokročilé propojení: vnitřní kamera eufy je ideálně kompatibilní se sadou apple homeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Jednoduše otočte objektiv horizontálně na 360° pro přesné zobrazení rohů nebo vertikálně nakloňte na 96°, abyste vše udrželi vertikálně v zorném úhlu. Inteligentní rozpoznávání osob: senzor s integrovaným rozpoznáním osob snadno odlišuje domácí zvířata od osob a spouští alarm pouze ve správný okamžik, kdy zaznamená rizikovou událost.

Homekit je k dostání s aktualizací. Zcela jasné: 2k jasnost a rozlišení 1080p 1080p se sadou HomeKit zajišťují, že je každý snímek zaznamenán co nejpodrobněji. Inteligentní senzor pohybu: jakmile je v zorném poli detekován pohyb, kamera objekt ihned začne sledovat.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceEufy #ad
Výška4.21
Délka2.97
Hmotnost0.66
Šířka2.97
Číslo díluT8410322
ModelkaT8410X

10. eufy Security

#ad

IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, výkon baterie 180 dní, lokální ukládání, HD 1080 p, eufy Security eufyCam 2C, sada bezpečnostních venkovních kamer 2+1, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, bezpečnostní kamera pro venkovní použití, noční vidění

#ad
eufy Security #ad - Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše bezpečnostní venkovní kamera eufyCam C2 prakticky vše: letní horka, déšť dokonce i německou zimu.

Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik. Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně. Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné.

Výdrž baterie 180 dní: vaše venkovní sledovací kamera vám po nabití poslouží půl roku. 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře. Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn. Ve dne i v noci.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost1.4
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644169985
ModelkaT8831
Záruka12 měsíců.