Top 10 Gabbys Dollhouse Lego – Domečky pro panenky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

4leté děti, 4 figurky vč. kuchi a mořských koťat, plus příslušenství, LEGO 10788 Gabby's Dollhouse Gabbys Domeček pro panenky hračka pro dívky a chlapce s 8 pokoji a 4 patry

#ad
LEGO #ad - V tomto výjimečném domečku pro panenky je toho tolik co objevovat: děti si mohou hrát na klavír v hudebním pokoji, nechat se hýčkat v koupelně, zdřímnout si v ložnici nebo na střeše na otočném tanečním parketu na party. Můžeš péct v kuchyni, sklouzávat v herně a být kreativní v uměleckém pokoji.

Se startovacím stavebním prvkem a jednoduchými stavebními návody ve formě obrázků lze tento kočičí domek rychle a hravě postavit a pomáhá dětem rozvíjet hravě důležité dovednosti. Dopřejte fanouškovi animované série dreamworks vlastní gabbys Dollhouse se 4 patry a 8 pokoji s touto kouzelnou LEGO hrací sadou se 4 kultovními postavami a spoustou příslušenství. Tato hračka pro panenky lego gabbys pro děti seznamuje fanoušky do světa kreativní tvorby a je skvělým nápadem na dárek k Vánocům pro 4leté dívky a chlapce – překvapte dceru nebo syna.

Dívky, pandi, chlapci a všechny děti od 4 let se mohou s kultovními postavičkami Gabbys do domu pro panenky bavit: minifigurka Gabby, mořská kočička a figurky Kuchi. V domečku pro panenky gabbys je 8 pestrých pokojů, které jsou spojeny posuvným výtahem a jsou plné aktivit. S velkým příslušenstvím pro nápadité hraní: cupcake, štětec, kartáč na vlasy, nůžky, láhev na šampón, mikrofon, květina, kytara a mnoho dalšího.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.7
Délka13.94
Hmotnost3.56
Šířka14.88
Číslo dílu10788
Modelka10788
Zárukatbd

2. LEGO

#ad

Nápad na dárek k narozeninám, domeček pro panenky, LEGO 10785 Gabby's Dollhouse Kuchis Backstube Sada s figurkami Gabby a Kuchi, kuchyňská sada na hraní s cupcakem, hračka pro dívky a chlapce od 4 let

#ad
LEGO #ad - Perfektní pro fanoušky televizního seriálu "gabbys dollhouse" od dreamworks Animation, aby mohli hrát na cestách. Se startovacím stavebním prvkem a jednoduchými stavebními návody posilují sady LEGO 4+ vývojové a stavební schopnosti dětí a uvádějí je do kreativní stavby.

Pomozte kuchi použít žebřík, abyste se dostali nahoru a připojili se. Děti mohou tento obrovský koláč ozdobit lahodnými pochoutkami, jako je cukrová poleva, ovoce, čokoláda a 2 zlaté hvězdy. S touto hračkou do domečku pro panenky lego gabby mohou kreativní dívky, chlapce a všechny děti od 4 let doprovázet Gabby a Kuchi v plně zabalené kuchyni na hraní a užijí si spoustu zábavy při "pečení". Malá kuchyňka na hraní obsahuje mísu na míchání a přísady jako šlehačka, jakož i troubu, ovoce a čokoláda, ve které můžete vykouzlit chutné kreace.

Obsahuje oblíbené postavy: minifigurku gabby a figurku kuchi a sestavitelnou malou kuchyňskou sadu na hraní a obrovský cupcake, který lze ozdobit otočným horním dílem. Tato lego hračka od gabbys dollhouse je skvělým dárkem ke každé příležitosti nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a všechny děti od 4 let. Tuto hrací sadu lze otevřít, takže můžete uložit veškeré příslušenství uvnitř.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška1.77
Délka6.18
Hmotnost0.24
Šířka5.55
Číslo dílu10785
Modelka10785
Zárukatbd

3. LEGO

#ad

LEGO 10787 Gabby's Dollhouse Kitty Fees zahradní party domeček pro panenky sada hraček s postavami Gabby, chlapce,, dárek pro dívky, skluzavka a kolotoč, Pandi a Kitty Víla s domem na stromě, houpačka

#ad
LEGO #ad - K dispozici je pestrý návod k sestavení s obrázky a příběhy, a stejně jako u všech sad LEGO 4+ je součástí dodávky startovací stavebnice, aby mohla začít zábava ze stavby ihned. Tato zahradní party lego kitty fees zavede děti od 4 let do magického světa plného oblíbených postav z animovaného seriálu DreamWorks "Gabbys Puppenhaus".

Obsahuje 3 kultovní figurky gabbys do domu pro panenky - minifigurku Gabby a figurky koček Pandi a Kitty Víla, s příslušenstvím jako jablka, konev a motýli. Pestrobarevná hrací sada obsahuje stavitelný domeček na stromě s postelí, jahodovými svačinkami a čajovou konvici a šálky, které děti povzbuzují k nápaditým hrám rolí. Tato univerzální sada hraček lego gabbys pro panenky nabízí dětem nekonečnou zábavu ze hry a je skvělým dárkem pro dívky, chlapce a všechny děti od 4 let.

Podívejte se také na jiné stavební sady lego gabbys dollhouse z sortimentu, abyste si užili hry: Kuchis Backstube 10785, loď a spa s mořskými kočičkami 10786 a Gabbys domeček pro panenky 10788. Děti se mohou připojit k přátelům, a bavit se na houpačce, aby zalévaly květiny a nechaly je "růst", kolotoči a skluzavce.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.4
Délka10.31
Hmotnost0.54
Šířka7.52
Číslo dílu10787
Modelka10787
Zárukatbd

4. LEGO

#ad

Chlapce, LEGO 10786 Gabby's Dollhouse Gabby & mořská kočka loď a spa sada člunů s kosmetickým salonem, děti od 4 let, domeček pro panenky s figurkami a příslušenstvím, sada na hraní pro dívky

#ad
LEGO #ad - Tato sada na hraní lego gabbys do domečku pro panenky uvádí děti od 4 let do kreativní konstrukce a obsahuje startovací stavební prvek a jednoduché stavební návody, aby zábava ze stavby mohla okamžitě začít. Podívejte se také na jiné sady lego gabbys dollhouse pro rozšíření zábavy, např.

Perfektní pro děti, aby si mohly přehrávat nápadité příběhy: vydejte se na výlet lodí do lázní na pláži, kde se mořská kočička Gabby hýčká svými zvláštními lektvary a propásne jí skvělý nový účes. Děti si mohou postavit člun s malým bazénem a skluzavkou pro ponoření do moře a pak jít do lázeňského salonu se zrcadlem a posezením pro nový účes. Tato lego sada na hraní je skvělým dárkem ke každé příležitosti nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a všechny děti od 4 let.

Obsahuje figurky z animované série dreamworks gabbys domeček pro panenky: gabby minifigurku a figurku mořského koťátka a příslušenství: sluneční brýle, záchranná vesta, kartáč, hvězdy, zrcadlo, vlasové produkty a další paruka pro Gabby. Lego gabbys dollhouse loď a spa sada hraček pro dívky, chlapce a všechny děti od 4 let obsahuje loď se salónem krásy a spoustu příslušenství, pro zábavné příběhy v přestrojení. B: kuchis backstube 10785 a Gabbys domeček pro panenky 10788.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.4
Délka10.31
Hmotnost0.57
Šířka5.55
Číslo dílu10786
Modelka10786
Zárukatbd

5. Spin Master Games

#ad

Pro děti od 4 let, Spin Master Games Gabby's Dollhouse pohyblivá věž stohovací hra k oblíbené sérii na Netflixu

#ad
Spin Master Games #ad - V této hře s pohyblivou věží mohou 2 a více dětí prokázat své motorické schopnosti a sílu nervů. V této akční stohovací hře je požadována zručnost a koncentrace. Kostka zobrazuje barvu: opatrně odstraňte libovolný dřevěný blok této barvy a položte ho nahoře na kývající se věž.

S 48 dřevěnými bloky v modré, růžové a zelené barvě s roztomilými symboly Gabby's Dollhouse se děti od 4 let ponoří do světa roztomilých koček. Společně s rodiči nebo prarodiči vám bude obzvlášť zábavné představit dospělé do světa Gabby. S stahovací hrou gabby's dollhouse s pohyblivou věží je zaručena skvělá zábava ze hry pro celou rodinu.

Kdo zhroutí věž, prohraje. Klasická pohyblivá věž - stohovací hra v atraktivním, pestrém designu gabby's dollhouse oblíbené předškolní série na Netflixu. Položte dřevěný blok se sametovou houbou na kývající se věž, protože bude stále nestabilnější. Obsah: 48 dřevěných bloků, 1 kostka, 1 návod český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaSpin Master Games #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška11.13
Délka3.13
Hmotnost1.51
Šířka3.13
Číslo dílu6066778
Modelka6066778
ZárukaPartial Warranty

6. Gabby's Dollhouse

#ad

Gabby‘s Dollhouse, geeignet für Kinder ab 3 Jahren, Figuren Geschenkset, Gabby mit 6 Katzenfiguren und 1 Cat Delivery Überraschungsbox

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Inhalt: 1 gabby spielfigur, 6 Katzen-Figuren, 1 Puppenhaus-Überraschungsbox mit 1 Accessoire. Figuren und zubehör sind vom Maßstab passend zu Gabby's Purrfect Puppenhaus separat erhältlich. In der Überraschungbox befindet sich ein qr-code – einscannen, um eine exklusive Belohnung in der kostenlosen Gabby’s Dollhouse App freizuschalten verfügbar für iOS und Android.

Gabby misst knapp 9cm, cakey, kitty Fairy, Kuchi, Meerkätzchen, MerCat, Kitty Fee, 5cm. Zusätzlich enthält es eine cat delivery Überraschungsbox mit einem geheimnisvollen Zubehörteil. Mit dem gabby's dollhouse figuren geschenkset können die Abenteuer der DreamWorks Animationsserie Gabby's Dollhouse auf Netflix authentisch nachgespielt werden.

Das spielzeug ist geeignet für Kinder ab 3 Jahren. Das geschenkset enthält eine gabby-figur und ihre katzenfreunde panda pfötchen, Ratkatz und Baby Box englische Katzennamen: Pandy Paws, die katzen zwischen 4 bis 5, CatRat und Baby Box.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška10.63
Délka11.56
Hmotnost0.31
Šířka2.13
Číslo dílu6060440
Modelka6060440
ZárukaPartial Warranty

7. Gabby's Dollhouse

#ad

Geeignet für Kinder ab 3 Jahren, Geräuscheffekten und Musik, Magical Musical Cat Ears, Haarreif mit Katzenohren, mit Licht, Gabby‘s Dollhouse

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Der haarreifen ist flexibel und passt auf Köpfe der verschiedensten Größen. Der interaktive katzenohren gleichen dem Haarreif, den Gabby zu Beginn jeder Episode trägt und mit dessen Hilfe sie sich in ihr Animations-Alter-Ego verwandelt.

Inhalt: 1 magical musical Ears Katzenohren-Haarreif, Batterien, 1 Anleitung. Mit dem magical musical ears katzenohren-haarreifen können Kinder die Verwandlung von Gabby aus der beliebten DreamWorks Animationsserie Gabby's Dollhouse auf Netflix authentisch nachspielen. Durch drücken der rosa ohren werden die geräuscheffekte, Musik und Spielmodi aktiviert und sorgen für ultimativen Rollenspielspaß. Zusätzlich leuchten die Ohren in verschiedenen Farben auf. Die magical musical ears von dreamworks gabby‘s dollhouse sind ein tolles Geschenk zu jedem Anlass oder zum Geburtstag für Mädchen, Jungen und alle Kinder ab 3 Jahren.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška9.13
Délka9.13
Hmotnost0.36
Šířka2.13
Číslo dílu6060413
Modelka6060413
ZárukaPartial Warranty

8. Gabby's Dollhouse

#ad

20cm große Gabby Girl Puppe, Gabby‘s Dollhouse, geeignet für Kinder ab 3 Jahren

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Mit der 20cm großen gabby puppe im originalgetreuen Outfit können die Abenteuer der DreamWorks Animationsserie Gabby's Dollhouse auf Netflix authentisch nachgespielt werden.

Mit ihrem abnehmbaren Katzenohren-Haarreifen enthalten ist Gabby bereit für das nächste Abenteuer. Inhalt: 1 puppe ca. 20cm groß, 1 Katzenohren-Haarreifen. Realistische details wie ihr ihre stoff-Jacke und Kätzchen-Jeans erwecken Gabby zum Leben - sie kann zudem beide Beine und Arme sowie ihren Kopf bewegen. Die puppe hat superweiches und lockiges haar, das sich gut dazu eignet, gestylt zu werden. Die detailgetreue puppe animiert zum kreativen Rollen-Spiel und ist das optimale Geschenk zu jedem Anlass oder zum Geburtstag für Mädchen, Jungen und alle Kinder ab 3 Jahren.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška9.06
Délka5.04
Hmotnost0.28
Šířka2.68
Číslo dílu6060430
Modelka6060430
ZárukaPartial Warranty

9. LocoLee

#ad

Sada LED osvětlení pro Lego 10788 Gabby's Dollhouse, pouze sada světel, žádný model, Sada LED světel pro panenky Lego Gabby's Dollhouse

#ad
LocoLee #ad - Napájení přes baterie 3 x AAA nebo USB. Udělejte své výtvory jedinečnými díky své bohaté fantazii a kreativitě. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Pozor: vždy se snažíme nabízet našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty a perfektní servis. Napětí by mělo být menší než 1 a 5 V, aby se zabránilo poškození.

Instalační tipy: prosím pečlivě instalujte led světlo, žádné přetahování a ohýbání nebo protřepávání. Odpovíme na váš e-mail co nejrychleji do 12 hodin, abychom vám problém vyřešili a poskytli vám uspokojivou odpověď. Bezpečný materiál: všechny díly pro tuto led světelnou sadu jsou všechny ručně vyrobené z originálního materiálu, povrch LED světel je na dotek hladký, žádná skrytá bezpečnostní rizika jako otřepy a pachy. Všechny led mají jednotný světelný vzor a kabelové přípojky se k sobě pěkně hodí.

Hodně zábavy při nakupování! Vezměte prosím na vědomí, že součástí dodávky je pouze sada LED světel. Jedinečný design: navrženo pro lego 10788 gabby's dollhouse, můžete svůj model stavebního kamene gabby's dollhouse 10788 se sadou osvětlení uvést ze tmy do světlé a probudit ho k životu. Jednoduchá montáž: s podrobným návodem na fotografie krok za krokem najdete jednodušší způsob, jak vylepšit svou oblíbenou stavebnici. Pro jasnější efekt doporučujeme USB.
ZnačkaLocoLee #ad
VýrobceLocoLee #ad
Hmotnost0.2
Číslo dílu10788

10. Gabby's Dollhouse

#ad

Gabby's Dollhouse, Purrific Pool Party hrací sada s figurkou gabby a mořského koťátka s ploutví mořské panny s efektem měnění barev a příslušenstvím do koupelny, vhodná pro děti od 3 let

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Mercat lze autenticky přehrávat fantastické opatství DreamWorks animované série Gabby's Dollhouse na Netflixu. S hrací sadou purrific pool party s gabby a figurkou mořské kočičky angl. Obsah: 1 figurka gabby, 1 chobotnice kočka, 1 mušle, 1 ploutev mořské panny, 1 krabička s překvapením, 3 díly příslušenství k bazénu, 1 figurka mořského kotě, 1 lepenkový kotouč s motivy bazénu.

Gabby a mořská kočička nosí roztomilé koupací oblečení. Tato hračka gabby's dollhouse od spin master je skvělým dárkem ke každé příležitosti nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a všechny děti od 3 let. Pokud chobotnice navíc obsažená v chobotnici postříká vodou Gabby a mořské koťátko, mění se barvy ploutví mořské panny.

Díky tabuli s různými motivy bazénu lze změnit náladu u bazénu. V boxu s překvapením cat delivery se nachází qr kód – naskenujte a odemkněte odměnu v bezplatné aplikaci Gabby's Dollhouse k dispozici pro iOS a Android. Pro maximální zábavu při koupání lze hrací sadu u bazénu naplnit vodou. Gabby se přes žebřík dostane na plošinu a odtud může skrz kočičí uši proklouznout přímo do bazénu.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška3.25
Délka14.13
Hmotnost0.94
Šířka12
Číslo dílu6067878
Modelka6067878
ZárukaPartial Warranty