Top 10 Dartscheibe Elektronisch mit Türen – Elektronické terče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PAETAE

#ad

40 Spiele, Dartscheibe mit weicher Spitze, 427 Varianten, 100 Spitzen, 6 Dartpfeile, digitale elektrische Dartscheiben mit bunter LED, Netzteil, Elektronische Dartscheibe

#ad
PAETAE #ad - Reduzieren sie das hüpfen: die dartscheiben für erwachsene sind mit ultradünnen segment-Trennwänden und einer verbesserten wissenschaftlichen Zielfläche ausgestattet, die Abprallungen stark reduziert. Verfügt über 5 stufen von computerspielern und eine schnelle Cricket-Taste für Ein-Knopf-Starts Standard-Cricket.

Unterstützt bis zu 8 Spieler. Urlaubsunterhaltung: mit der hellen hintergrundbeleuchteten bunten LED, Sprachförderung und niedrigeren Dart-Bounce-Out-Rate bietet unsere elektronische Anzeigetafel für Spieler aller Altersgruppen und Fähigkeitsstufen. Hergestellt aus hochwertigem pp-material und thermoplastischer Oberfläche in Turnierqualität mit einem 34, 3 cm Zielbereich und einem 43, 2 cm großen Fangring. Nicht in deutscher sprache und 6 hochwertigen Aluminium-Dartpfeilen mit 100 weichen Spitzen. Bunte leds: die dartscheibe verfügt über zwei lebendige led-displays, sondern auch verbesserte Grafiken für Cricket-Spiele anzeigen.

Vielseitige dart-spielmodus: unsere elektronische dartscheibe bietet 40 spiele und 427 Optionen, vom klassischen 01 bis zum Cricket und vielen mehr. Einfach zu bedienen: angetrieben durch 3 aa-batterien oder einen mitgelieferten adapter, kommt mit einer Bedienungsanleitung evtl. Es wird ihr spiel verbessern und Ihren Dart-Momenten einen lebendigen Touch verleihen. Die elektronische dartscheibe ist sofort einsatzbereit und eignet sich perfekt für das Spielzimmer, die Männerhöhle, den Schuppen usw.
ZnačkaPAETAE #ad
VýrobcePAETAE #ad
Výška1.7
Délka22
Šířka18

2. EastPoint Sports

#ad

EastPoint Sports Turnier Bristle Dartscheibe und einfach aufzuhängender Schrank mit elektronischer Anzeigetafel und 6 Dartpfeilen mit Stahlspitze

#ad
EastPoint Sports #ad - Alle hardware ist im Lieferumfang enthalten. Deluxe led cricket scoring ist an der schranktür montiert und ermöglicht es Spielern, die Punktzahl mit einem Knopfdruck leicht zu halten. Anzeigetafel bietet über 30 Spielmodi für bis zu 4 Spieler. Robuste stahlspinne und klammerfreies Bullseye, sobald die Spitzen entfernt wurden, das Dart-Abprallen für präzises und effizientes Spielen reduziert.

Alle hardware ist im Lieferumfang enthalten. Spielen sie cricket, baseball oder 301! Werte mit Batterien nicht im Lieferumfang enthalten oder dem mitgelieferten Netzteil. Professionelle dartscheibe in turnierqualität: 45, 7 cm selbstheilende sisalfaser-Dartscheibe mit hochfester Stahlspinne und klammerfreiem Bullseye für maximale Spielbarkeit. Voll elektronische dart-scing: nie mehr unordentliche kreide. Sie werden 20er jahre schlagen und in kürzester zeit nach bullseyes jagen! Selbstheilend: sisal-material, Kork-, dicht gepacktes borstendesign ermöglicht das Ausfüllen von Dartlöchern, wodurch dieses ziel den magnet-, papier-, Kunststoff- oder Schaumstoffoptionen überlegen ist.

Einfach zu montierender schrank: der attraktive und dennoch unauffällige türschrank hält die Dartscheibe und das Spielzubehör sauber und geschützt vor Garage, Schmutz und Staub. Das set beinhaltet: 1 45, 2 kreide, 1 elektronische anzeigetafel, 1 einfach zu montierender Schrank mit Aufhängung, 6 dartpfeile mit stahlspitze, 7 cm Dartscheibe mit Borstenborsten in Turnierqualität, 1 Kreideanzeigetafel, 1 Radiergummi. Der einfach zu montierende dartboardschrank hält die Dartscheibe und das Spielzubehör sauber und geschützt vor Garage, Schmutz und Staub. Drehbarer zahlenring für gleichmäßigen Verschleiß der Dartscheibe im Laufe der Jahre.
ZnačkaEastPoint Sports #ad
VýrobceEastPoint Sports #ad
Číslo dílu1-1-76305-AA001D
Modelka1-1-76305-AA001D

3. WDS

#ad

Okraj šipky bez držáku tabletu, Wooden Dartboard Surround | prémiová ochrana na stěnu a držák na tablet | Powered by Maximiser Max HOPP kroužek na fixaci, černá

#ad
WDS #ad - Bezpečná ochrana – zde mohou bez problémů začít i začátečníci a děti, použité "měkké" dřevo perfektně pojme šípy.

Vypálený design – zapůsobte na své přátele a buďte hrdinou příští party šipek. FunkČnÍ – použitelné s každým terčem, velká ochrana stěny šipky zůstanou zaseknuté, odkládací plocha pod terčem se 2 × 3 snímky pro vaše šipky. Volitelný – držák na tablet – perfektní pro hraní s aplikací Dart – pozice volitelná. Rozměry – 97, 5 × 100 × 7, 5 bez držáku na tablet // 127, 5 × 100 × 7, 5 cm s držákem tabletu. Ipky a terč nejsou součástí dodávky.
ZnačkaWDS #ad
VýrobceWDS Darts Sports #ad
Výška1.97
Délka39.37
Šířka38.39

4. Oppikle

#ad

Síťový zdroj včetně OK_černá, 24 náhradních hrotů, 4 LED displeje, 243 variant pro 16 hráčů, terč na šipky s 6 šipkami, elektronický terč na šipky s 27 hrami, Elektronický terč na šipky

#ad
Oppikle #ad - Elektronický terč na šipky kromě toho disponuje senzory s rychlou reakcí a exkluzivními hlasovými a zvukovými efekty. Navíc obdržíte 6 měkkých šipek a 24 náhradních hrotů. Provoz na baterie a síťový díl napájení buď 4 bateriemi aa nebo dodávaným síťovým zdrojem s trvalým napájením.

Nebo hrajete sami proti kyberhráči. Pro až 16 hráčů současně elektronický terč nabízí místo až pro 16 hráčů pro nekonečnou zábavu a bezpočet možností. 27 her s 243 herními variacemielektronický terč oppikle nabízí svěží, 501, oživující zážitek ze hraní šipek se zcela novými hrami i starými klasikami. Elektronický terč nabízí hodiny zábavy, ať už doma nebo venku na oslavě. Elektronický terč se ovládá pomocí 6 tlačítek.

4 led indikátory a zvukový efektdíky integrovanému led displeji budete mít vždy přehled o stavu bodů. Iroký rybářský kroužek pro ochranu stěn extra široký kroužek zajišťuje větší plochu a chrání vaši stěnu před odraznými šipkami. 27 her s 243 variantami pro celou řadu herních možností mj. Celkem se nachází šest otvorů pro snadné uložení šipek. To zajišťuje, že si všichni mohou hrát a užívat si společně.
ZnačkaOppikle #ad
VýrobceOppikle #ad
Výška21.26
Délka18.11
Šířka2.56
ModelkaOK_Schwarz
Záruka1

5. Eloklem

#ad

243 herních možností, elektrický terč na šipky s nabíjecím adaptérem, E Dardboard se 4 LCD displeji, Elektronický terč na šipky, FB-7 profesionální elektronická hra se 6 šipkami a 24 šipkami, 27 her

#ad
Eloklem #ad - Má funkci člověka proti počítači, při které můžete hrát proti počítačovým hráčům. Střední část terče na šipky se skládá z pp materiálu s ultratenkými segmentovanými přepážkami a vědeckým designem pro zabránění odskočení šipek. Dva režimy napájení – elektronický terč na šipky fb-7 je napájen proudem přes dodávaný síťový zdroj nebo čtyři AA baterie.

Několik herních možností sada šipek fb-7 obsahuje 243 možností pro 27 her, včetně univerzálních možností šipek. Fb-7 z kvalitního materiálu terč na šipky fb-7 je vyroben z abs pryskyřice, která vykazuje vysokou trvanlivost a odolnost proti nárazu, je tichý a nelze jej snadno poškodit. Tento závěsný terč na šipky má ochranný vnější kroužek ze síťoviny, který efektivně zachytí zmeškané šipky v okolí, čímž se prodlužuje životnost šipek a chrání stěnu.

Fb-7 absolutně bezpečný kvalitní termoplastický povrch a měkký špičkový design od fb-7 činí tento digitální terč na šipky bezpečný jak pro děti, tak pro dospělé. Díky tomu můžete hrát ve skupině až s 16 osobami současně. Fb-7 herní zážitek pro více hráčůterč na šipky fb-7 je vybaven 4 led indikátory, automaticky vypočítává zůstatky bodů a má vlastní hlasové pokyny. Ipky můžete hrát doma, v baru, na zahradě, na večírcích, v kanceláři, uvnitř i venku.
ZnačkaEloklem #ad
VýrobceEloklem #ad
Výška21.26
Délka18.11
Šířka18.11
ModelkaFB-7
ZárukaČ

6. Physionics

#ad

Více než 100 herních variant, 100 náhradních hrotů, Physionics® Elektronický terč na šipky – mnoho her, až 16 hráčů, 12 šipek, síťový zdroj, 3 modely model 2 – čtvercový tvar s dveřmi

#ad
Physionics #ad - Sada: naše sada terčů se dodává včetně 12 šipek se 100 náhradními hroty a síťového zdroje. Přenosný a lehký: bez ohledu na to, který terč se rozhodnete, každý terč je kompaktní a dostatečně lehký, díky tomu je přenosný a snadno se montuje.

Vynikající všestrannost: šipkový automat nabízí různé hry a herní varianty a je vhodný až pro 16 hráčů. PraktickÝ: s led displejem terče na šipky lze výsledky bez problémů odečítat i na dálku. Zábava doma: elektronický terč na šipky je perfektní volnočasová aktivita doma, ale také pro bary, hospody a kluby.
ZnačkaPhysionics #ad
VýrobceFF Europe #ad
Výška19.88
Délka2.17
Hmotnost8.97
Šířka23.62
Číslo díluDSHB05
ModelkaModell 2 - mit Türen
Záruka2 roky

7. Dartona

#ad

Elektronický terč na šipky Dartona CB40 Cabinett – Terč na turnaje se 27 hrami a více než 150 variantami.

#ad
Dartona #ad - 27 her a 150 herních variant zaručuje neomezený herní zážitek. Terč odpovídá běžným předpisům na turnaje díky průměru 34 cm, dvouřádkovým double a triple segmentům a dvojitému středu. Pro 1 – 8 hráčů. Součástí dodávky je 220v síťový zdroj, 12 měkkých šipek s náhradními špičkami a návod k obsluze v němčině český jazyk nelze zaručit. 4 led displeje zobrazují stav hry a průběh hry Cricket. Terč je umístěn v ozdobné nástěnné skříňce, která je vybavena vnitřním držákem na šipky a přihrádkami na příslušenství.
ZnačkaDartona #ad
VýrobceDartona #ad
Číslo díluET-A592
Modelka1205161

8. B Best Sporting

#ad

Vícebarevný, unisex, Best Sporting elektronický terč na šipky pro dospělé Coventry

#ad
B Best Sporting #ad - 12 šipek a 42 náhradních hrotů. 27 her se 159 herními variantami. Se síťovým adaptérem. Pro 1 až 16 hráčů nebo až 8 týmů po 2 hráčích. 4 led displeje a digitální zvukové efekty s nastavitelnou hlasitosti.
ZnačkaB Best Sporting #ad
VýrobceBest Sporting #ad
Výška1.97
Délka19.29
Hmotnost4.28
Šířka18.11
Číslo dílu862087
Modelka862087
Zárukagesetzliche Gewährleistung

9. B Best Sporting

#ad

Elektronický terč na šipky Best Sporting Cambridge I terč na šipky s LED indikátorem I terč na šipky se 6 šipkami a 24 náhradními hroty I terč na terč oficiální turnajové rozměry

#ad
B Best Sporting #ad - Díky kvalitnímu zpracování a dodávanému příslušenství nestojí příští turnaji nic v cestě. Vše včetně – terč na šipky obdržíte společně s 6 šipkami a 24 náhradními hroty pro Soft Dart a síťovým adaptérem.

Terč na šipky má navíc lcD displej, který mimo jiné zobrazuje stav hry. Jako profesionálové – naše automaty na šipky jsou určeny pro začátečníky a profesionály. S sebou a proti sobě – terč na šipky s příslušnými šipkami může používat až 8 jednotlivých hráčů. Kvalita z přesvědčování – my jako rodinný podnik brémy pro vás navrhujeme již více než 40 let trendy ve sportu a volnočasovém stylu – Vaše spokojenost je naším cílem.

Zvukové a světelné efekty – vzrušující zvukové a světelné efekty zajišťují atmosféru jako u skutečného šipkového turnaje. K dispozici je 33 her s 86 variantami, mezi nimi Cricket & 501. Se sadou šipek můžete tedy ihned začít.
ZnačkaB Best Sporting #ad
VýrobceBest Sporting #ad
Výška17.91
Délka1.97
Hmotnost5.42
Šířka18.31
Číslo dílu862089
Modelka862089
Zárukazákonná záruka

10. B Best Sporting

#ad

Se 12 šipkami, Elektronické šipky Best Sporting, LED automatické šipky ve skříňce, šipky OXFORD, náhradními hroty a síťovým adaptérem

#ad
B Best Sporting #ad - 12 šipek a 12 náhradních hrotů. Se síťovým adaptérem. Pro 16 jednotlivých hráčů nebo pro 8 týmů po 2 hráčích. Ipky ve skříňce z kvalitního plastu ve vzhledu vlašského ořechu. 27 her s různými variantami včetně kriketu a 301.
ZnačkaB Best Sporting #ad
VýrobceBest Sporting #ad
Výška2.76
Délka25.2
Hmotnost0.44
Šířka20.47
Číslo dílu862080
Modelka862080
Zárukazákonná záruka