Top 9 Pistole Schalldämpfer – Hrací pistolky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SOHNI-WICKE

#ad

Weco 801.402.4 Sohni 472 Karta – rychlostřelná pistole s tlumičem hluku

#ad
SOHNI-WICKE #ad - Obsah balení: 1. 0 Pohlaví: Chlapecké. Velikost balení: 30, 8 v x 21, 8 d x 3, 8 W centimetrů. Number of items: 1. 0 .
ZnačkaSOHNI-WICKE #ad
VýrobceSohni-Wicke Amorces-und Spiel- #ad
Výška1.18
Délka12.2
Šířka8.11
Číslo dílu801.402.4
Modelka0472 Karte

2. TK Gruppe Timo Klingler

#ad

Kostým held® pistole příslušenství atrapa pro kostým dospělí a děti na masopust a karneval pistole jako tajný agent výběr množství

#ad
TK Gruppe Timo Klingler #ad - Kostým hrdinou pistole příslušenství atrapa pro kostým Dospělí a děti na masopust & karneval Pistole jako tajný agent výběr množství.
ZnačkaTK Gruppe Timo Klingler #ad
VýrobceTK Gruppe Timo Klingler #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.37
Šířka3.94
Číslo díluTK-94754
ModelkaTK-94754

3. AGDLLYD

#ad

Pro bezpečnostní trénink nebo hru zlatá, 1:1, 40 šipek, dětská pistole s tlumičem, pěnový blaster, vzhled pravé pistole, AGDLLYD Hračka pistole,pouštní orla

#ad
AGDLLYD #ad - Tyto náhradní pěnové šipky jsou měkké a neškodné. Dosahují metrů. Pistole na hraní má stejnou velikost jako pravá, takže se vejde do každého držáku pistole. 10 Perfektní design a vhodné pro děti od 5 let na hraní.

Realistická akce: vyjímatelný zásobník, obsahuje 1 pistoli na hraní s hlavní, 2 x zásobník, odpružená posuvná akce se skvělým zvukem a tlačítkem pro uvolnění zásobníku, 40 x špičková střela. Dárek pro chlapce dětská zbraň je skvělým dárkem k narozeninám, dni dětí, k Vánocům, Novému roku atd. Velikost : velikost pistole: cca 30 cm – 1: 1 dětská pistole s pouštním orlem, dodává vám autentický pocit.

Perfektní pro chlapce a dívky ve věku od 5 let a připraví dětem spoustu zábavy. Design pro děti tyto měkké pěnové šipky jsou vystřeleny jako zvuk hračkových pistolí, ale ve skutečnosti jsou šipky měkké a neškodné. Dlouhý dosah střelbyměkká pistole pro děti může dosáhnout max. Omylem vystřelíte šipku špatným směrem, nikomu neublíží.
ZnačkaAGDLLYD #ad
VýrobceAGDLLYD #ad
Hmotnost0.75

4. DAZZTIME

#ad

Hračka pistole, dětská pistole, pěnový blaster, Soft Foam Bullet Blaster Toy, pro 12+ dětských dárků, pěnový blaster Toy Gun

#ad
DAZZTIME #ad - Ideální dárek pro děti: s přenosnou velikostí mohou děti vzít kamkoli, novému roku, na které si chtějí hrát. Omylem vystřelíte šipku špatným směrem, nikomu neublíží. Balení obsahuje: 1× 1 × 2 pistole, bullet shells x24. Zážitek ze střelby: hračka používá pružinový zásobník pro dobíjení kuliček.

10 Dlouhý dosah střelby: dětská pistole je lehká, super vynikající rychlá palba a výkon mobility, může dosahovat až max. Tato pistole na hraní vyžaduje fyzické cvičení, měkká kulma x40, schopnost cílit, pozorování a vytrvalost. Design pro děti: tyto měkké pěnové šipky jsou vystřeleny jako zvuk hračkových pistolí, ale ve skutečnosti jsou šipky měkké a neškodné. Posuvná akce se skvělým zvukem a tlačítkem pro uvolnění zásobníku, manuální dobíjení, zatímco pro děti je pro své ne tak silné ruce mnohem lehčí a hladší.

S jednoduchým provozem mohou děti tuto hru se zbraněmi rychle spustit. Vyjímatelný zásobník, bezpečné měkké střely, automatické vyhození pouzdra, perfektní sada příslušenství pro nekonečné hry. Tyto náhradní pěnové šipky jsou měkké a neškodné. Dosahují metrů. Je to ideální dárek pro děti k narozeninám, Vánocům, Velikonocům nebo jiným svátkům.
ZnačkaDAZZTIME #ad
VýrobceToouse #ad
Hmotnost0.66

5. GUBOOM

#ad

Pistole na hraní s měkkým bulletem, Hračka pistole, dětská pistole, pěnová pistole, pistole pro děti s tlumičem

#ad
GUBOOM #ad - Vynikající pohyblivost a skvělý pocit při střelbě. Dlouhý dosah střelby tato pistole na hraní pro děti má dosah až max. Tyto náhradní pěnové šipky jsou měkké a neškodné. Ergonomický design a pohodlná rukojeť.

Ideální dárek pro chlapce ovládání je jednoduché, děti mohou rychle začít a odvézt je kamkoli, na které si chtějí hrát. Kulička je měkká z materiálu EVA. Bezpečný designtato pistole na hraní má chladivý a realistický zážitek, obsahuje ale také bezpečnost. Vyjímatelný zásobník, odpružená posuvná akce se skvělým zvukem a tlačítkem pro sdílení zásobníku, dává vám autentický pocit.

10 metrů. Je to ideální dárek pro děti, vhodné pro chlapce ve věku 6 – 12 let. Vše dává dětem lepší pocit z bojové zkušenosti! balení obsahuje 1× hračka s pistolí, 1× 1 × zásobník × 2, měkké bullety × 40, 16 × kuličky. Dětská pistole s orlem z pouštního orla hračka má stejnou velikost jako pravá. Omylem vystřelíte šipku špatným směrem, nikomu neublíží.
ZnačkaGUBOOM #ad
VýrobceGUBOOM #ad
Hmotnost0.6

6. PARTY DISCOUNT

#ad

PARTY DISCOUNT Pistole Special Agent P99 s tlumičem hluku

#ad
PARTY DISCOUNT #ad - Nebezpečí udušení! Agentská pistole v černé barvě s tlumičem. Pokud jste někdy chtěli lovit zločince, přes různé pistole a munici nabízíme karnevalistickému strážci zákona mnoho možností, dáváme vám – alespoň v době karnevalu a masopustu – možnost se odpovídajícím způsobem zřídit.

V sortimentu máme rovněž vhodnou munici, 25 střel. Objevte také náš velký výběr dalších kostýmů a vhodných doplňků a staňte se poutačem pozornosti na každé party. Od pout, jak oživit svůj kostým doplňky. Tato pistole je z plastu. Pozor! nevhodné pro děti do 3 let kvůli malým dílům, které by mohly spolknout. Odpovídá všem normám eu a požadavkům na bezpečnost hraček. Ideální pro karneval a tématické party. Nejlepší kvalita pro vaši party, narozeniny a kostýmy od firmy PARTY DISCOUNT.
ZnačkaPARTY DISCOUNT #ad
VýrobcePARTY DISCOUNT #ad

7. ZHIXUN

#ad

Dárky pro děti zlatá, 24 nábojnic a 30 kuliček, pro bezpečnostní trénink nebo hry, hračka pistole s tlumičem, 2 plastový zásobník, Hračka z pouštního orla

#ad
ZHIXUN #ad - Ideální dárek pro chlapce od 5 let. Děti budou mít spoustu zábavy a zároveň se více naučí. Balicí seznam obsahuje 1 hračku desert eagle s plastovým tlumičem, 2 odnímatelné zásobníky, 30 pěnových nábojnic a 24 nábojnic.

Skvělá hračka se skvělým zvukem a funkcí odpružení, skvělý zvuk, bezpečnostní trénink. Zážitek ze střelbypěnový blaster používá k nabíjení pružinový zásobník. Vzdělávací hračka tato výuková hračka zahrnuje fyzickou aktivitu, schopnost cíle, schopnost pozorování a vytrvalost. Dárky pro chlapcehračky desert eagle kids toy guns jsou skvělé narozeninové dárky, dárky ke dni dětí a vánoční dárky. Vyvinuto pro děti hračka je vyrobena z plastu, měkká kulička z kvalitní houby, koule je měkká a neškodná, nikomu neublíží.
ZnačkaZHIXUN #ad
VýrobceZHIXUN #ad
Hmotnost0.77

8. BONHHC

#ad

Hračka pistole, orel pouštní orel, Desert Eagle, dětská pistole s tlumičem, pěnový blaster barva graffiti, Toy pistole

#ad
BONHHC #ad - Pokud na někoho omylem zastřelíte, nikomu to neublíží. Velký dosah maximální dosah může dosáhnout 10 metrů. Pro bezpečné hraní doporučujeme používat ochranné brýle.

Velikost zbraně cca 30 cm – 1:1 dětská pistole Desert Eagle, která vám zprostředkuje autentický pocit. Skutečný pocit odnímatelný zásobník, zažijte stejný pocit jako u skutečné zbraně. Je to dobrá volba jako dárek děti se budou velmi líbit, přináší dětem spoustu zábavy. Vrhač má stejnou velikost jako skutečná zbraň, a hodí se proto na každý stojan na zbraně. Bezpečná hračka speciálně pro děti kuličky jsou měkké a nepoškozují lidské tělo, takže si můžete hrát klidně. Vyhněte se však citlivým oblastem, jako jsou oči.
ZnačkaBONHHC #ad
VýrobceBONHHC #ad
Hmotnost0.62
Číslo dílu11588801
Modelka11588801

9. Generic

#ad

Spielzeugpistole für Kinder Spielzeugpistole Lichter und Sounds Pistole Spiel Kinder mit Licht Sound Sucher und Schalldämpfer zerlegbar Pistole Polizei Team spezielle Pistole Lichteffekte Sound

#ad
Generic #ad - 34 cm in der länge, wenn der Schalldämpfer montiert ist. Lichteffekte von der unter der Pistole montierten Taschenlampe. Aufladen, Abzug ziehen und schießen. Mit abnehmbarem Schalldämpfer. Seien sie bereit zum Handeln mit dieser super Pistole mit Licht und Sound. Die spielzeugpistole misst ca.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceGenerico #ad