Top 10 Zeichentablett für PC – Grafické tablety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. XP-PEN

#ad

XP Pro Pen Artist 15.6 pro Grafická Monitor 15.6 " HD IPS Pen Display P05R s funkcí Tilt Grafická podnos s 8 Schnelltasten A 1 Red Dial Artist 15.6 pro

#ad
XP-PEN #ad - Gepaat mit dem 8 belegbate Shortcut-Keys können Sie Ihre bevorzugten Funktionen mit nur einem einzigen Klick aufrufen. 60 grad neigungserkennung: das artist 15. 6 pro pen display unterstützt einen neigungswinkel von 60 grad, wird das stets natürliche Handling mit diesem Grafiktablett sichergestellt.

Im kreativen rotring-design: das artist 15. 6 pro kommt mit einem mechanischen Einstellrad mit toller Haptik. 120% srgb farbumfang und 178 grad blickwinkel liefert satte Farben, lebendige Bilder und blendende Details in einer breiteren Ansicht. Es passt perfekt nicht nur für animation, Videokonferenz, Homeschooling, Bild-und Videobearbeitung, Illustrator, Krita, Online-Kurse, Painter, Home Office. Es ermöglicht einen sanfterer Übergang zwischen starken und dünnen Linien.

Die druckstufen lassen sich fein dosieren und zeichnet glatte und genaue Linien. Der rotring lästt sich im Pentablett einprogrammieren. Es ist kompatibel mit den meinsten Zeichenprogrammen: Photoshop, 3D Sculpting, PPT usw. Volllaminiertes display: xp-pen artist15. 6 pro zeichentablett adoptiert volllaminitation-Technologie und kombiniert das Glas und den Bildschirm nahtlos, sorgt für minimum Paralax. Der batteriefreier PA2 Stylus kommt mit 8192 Druckempfindlichkeit.
ZnačkaXP-PEN #ad
VýrobceXP-PEN #ad
Výška0.51
Délka17.44
Hmotnost3.31
Šířka11.02
Číslo díluArtist 15.6 Pro
ModelkaArtist 15.6 Pro

2. Wacom

#ad

Wacom Cintiq 16 Kreativní psací displej Tablet pro skicování, vhodný pro Windows a Mac, černý, s Full HD displejem 1 920 x 1 080, ilustraci a kreslení přímo na obrazovce

#ad
Wacom #ad - Odolné proti poškrábání. Absolutní přesnost: pero wacom pro pen 2 zachycuje každý tah. Antireflexní obrazovka se sníženou paralaxou usnadňuje profesionální práci.

Vysoké rozlišení: full hd displej 1 920 x 1 080, 16, 7 milionu barev a barevný prostor 72 % ntsc. Kompatibilita: windows 7 a vyšší, Mac OS X 1011 a vyšší. S 8 192 stupni tlaku poskytuje Wacom Cintiq přesné detaily. Díky redukované paralaxě je kurzor vždy správně umístěn. Intuitivní pocit pera, zářivé barvy a ostré HD detaily. Výkonný displej: s kreativním perem wacom cintiq se nápady stanou skutečností. Ergonomický design pro větší komfort. Rozsah dodávky: wacom cintiq s 15, usb 2. 0 a ac přípojkou, wacom pro pen 2 bez baterie, náhradní hroty, 6" pro praváky i leváky, přípojka 3 v 1 s HDMI 1.4, síťový zdroj. Jas: 210 cd/m2 standardní.
ZnačkaWacom #ad
VýrobceWacom #ad
Výška0.04
Délka16.61
Hmotnost4.19
Šířka11.22
Číslo díluDTK1660K0B
ModelkaDTK1660K0B
ZárukaZáruka výrobce 3 roky

3. Wacom

#ad

Mit Full-HD-Display 1.920 x 1.080, Wacom Pro Pen 2, Wacom Cintiq 22 Kreativ-Stift-Display Tablet mit Standfuß, geeignet für Windows & Mac, zum Illustrieren & Zeichnen direkt auf dem Bildschirm

#ad
Wacom #ad - Die leistungsstarke kombination aus stift und 22" Full-hd Bildschirm ermöglicht Präzision und Kontrolle bei Arbeit oder Hobby - Das Entspiegelte kreativ-tabletts ist kratzfest und langlebig. Pro pen 2/ ac-netzteil mit eurostecker, Netzkabel, link-adapter mit USB-C, Mini-DisplayPort/ Systemvoraussetzungen beachten.

Lieferumfang: 1 x wacom cintiq 22 kreativ-stifttablett inkl. Ideen zum leben erwecken: das kreativ-stift-display verwöhnt mit scharfen hd-details und leuchtenden Farben - dabei fühlt es sich so intuitiv an wie das Zeichnen mit einem Stift auf Papier. Das stift-display ist sowohl mit windows als auch mit Mac OS kompatibel/ zeichentablett mit ergonomischem Design für komfortables Arbeiten - ideal zum Malen, skizzieren oder Illustrieren.

Mit 8. 192 druckempfindlichkeitsstufen überzeugt das Graphic Display mit unglaublicher Präzision und Kontrolle - Der mitgelieferte Displaystift reagiert unmittelbar auf die Bewegung & Neigung der Hand.
ZnačkaWacom #ad
VýrobceWACOM #ad
Výška0.04
Délka22.44
Hmotnost12.35
Šířka14.13
Číslo díluDTH-1620A-EU
ModelkaDTK2260K0A
Záruka2 years

4. Wacom

#ad

černý, Wacom Pro Pen 2 & sada ACK22211 s 10 standardními hroty pro pero Pro Pen 2, pro ilustraci a kreslení přímo na obrazovce, Wacom Cintiq 22 kreativní psací displej tablet s podstavcem

#ad
Wacom #ad - Výrobek 2: značková pružina od Wacom. Produkt 2: počet kusů: 10 Produkt 2: kompatibilita: Wacom Pro Pen 2, Wacom Pro Pen 3D. Výrobek 1: výkonná kombinace pera a 22" full hd obrazovky umožňuje přesnost a kontrolu při práci nebo hobby – antireflexní kreativní podnosy jsou odolné proti poškrábání a mají dlouhou životnost.

Produkt 1: probuďte nápady k životu: kreativní displej s tužkou hýčká ostrými hd detaily a zářivými barvami – přitom je tak intuitivní jako kreslení tužkou na papír. Produkt 2: barva produktu: černá.

Produkt 1: pero displej je kompatibilní s windows i mac os / kreslicí tablet s ergonomickým designem pro pohodlnou práci – ideální pro malování, skicování nebo ilustraci. Produkt 1: s 8 192 stupni citlivosti na tlak přesvědčí grafický displej neuvěřitelnou přesností a kontrolou – dodávaný stylus reaguje přímo na pohyb a náklon ruky.
ZnačkaWacom #ad
VýrobceWacom #ad

5. Wacom

#ad

Pro ilustraci a kreslení přímo na obrazovce, s displejem Full HD 1920 x 1 080, Wacom Pro Pen 2 & dálkové ovládání ExpressKey, Wacom Cintiq 22 Kreativní psací displej se stojanem

#ad
Wacom #ad - Produkt 1: s 8 192 stupni citlivosti na tlak přesvědčí grafický displej neuvěřitelnou přesností a kontrolou – dodávaný stylus reaguje přímo na pohyb a náklon ruky. Produkt 2: bezdrátový: usb dongle lze připojit k perovému displeji, tabletu nebo počítači, abyste mohli dálkové ovládání ExpressKey používat bez kabelu.

Výrobek 1: výkonná kombinace pera a 22" full hd obrazovky umožňuje přesnost a kontrolu při práci nebo hobby – antireflexní kreativní podnosy jsou odolné proti poškrábání a mají dlouhou životnost. Produkt 1: pero displej je kompatibilní s windows i mac os / kreslicí tablet s ergonomickým designem pro pohodlnou práci – ideální pro malování, skicování nebo ilustraci. Výrobek 2: integrovaná baterie: provozní doba až 160 hodin, doba nabíjení cca 2 hodiny přes USB.

Produkt 1: probuďte nápady k životu: kreativní displej s tužkou hýčká ostrými hd detaily a zářivými barvami – přitom je tak intuitivní jako kreslení tužkou na papír. Produkt 2: Úspora času: 17 přizpůsobitelných tlačítek a dotykový kroužek umožňují časově úsporné vazby pro upřednostňované kreativní aplikace. Produkt 2: kompatibilita: wacom cintiq pro, Wacom MobileStudio Pro, Wacom Cintiq, Cintiq Companion pera Computer a Wacom Intuos Pro pera.
ZnačkaWacom #ad
VýrobceWacom #ad

6. XP-PEN

#ad

XP-PEN Artist 15.6 Pro grafický tablet s HD IPS Pen Display Tilt s bezplatným softwarem pro skicování, ideální pro HomeOffice

#ad
XP-PEN #ad - Přesnost barev 88% ntsc 120% srgb antireflexní 15, 6palcový ips displej spojuje vynikající přesnost barev 88% NTSC 120% sRGB, se zorným úhlem 178 stupňů a poskytuje syté barvy, živé obrázky a ohromující detaily s rozšířeným zorným polem. Stylus p05r bez baterií s 8192 tlakovými stupni poskytuje nejvyšší přesnost, kontrolu a plynulost pro snadné dosažení nejlepších výsledků při skicování a liniích.

Perový displej Artist 15. 6 pro se pohodlně ovládá a lze jej naprogramovat tak, pokud se vyskytne problém, aby se na kreslicí ploše mohlo přibližovat a posouvat nahoru a dolů. 11mm profil a 8 dostupných expresních tlačítekgrafický monitor xp-pen artist 15. 6 pro má elegantní 11mm profil a snadno přístupné tlačítko pro rychlé přizpůsobení preferovaného jasu.

Na rozdíl od Artist 15. 6 pro má kreslicí tablet Artist 15. 6 pro 8 dostupných expresních tlačítek, poskytuje více možností přizpůsobení do ruky a umožňuje vám optimalizovat svůj pracovní prostor tak, aby vaše nápady byly rychlejší a snadněji zachyceny a vyjádřeny své nápady. A stojan ac 41 je držák s lehkým chodem, což přispěje k vašim očím a rukám. Nejprve nás kontaktujte, zejména pokud jde o technické otázky. Hel sklonu 60 stupňů grafický tablet artist 15.
ZnačkaXP-PEN #ad
VýrobceXP-PEN #ad
Výška0.5
Délka17.44
Hmotnost3.31
Šířka11.02
Číslo díluJPAT156PRO
ModelkaArtist 15.6 PRO

7. Wacom

#ad

Wacom Intuos S pistáciový pero-tablet-mobilní kreslicí tác pro malování a zpracování fotografií pomocí pera citlivého na tlak a Bluetooth & 2 stahování softwaru – ideální pro domácí kancelář a

#ad
Wacom #ad - Rozsah dodávky: 1 x wacom intuos small penál pistácie pro mac/pc s perem a bluetooth / 4 produkty kreativního softwaru: Corel Painter Essentials 8, Clip Studio Paint Pro 2letá licence, Corel AfterShot Pro3 obě 90denní licence, Boris FX Optics 1letá licence.

Kreativita bez překážek: přizpůsobitelné klávesy expresskeys, ergonomický design a citlivost 4 096 tlaku zajišťují zrychlený pracovní postup a kontrolu – pro leváky i praváky. Wacom propojte intuos s mac nebo pc přes usb nebo bluetooth, použijte bezplatný software ke stažení po registraci produktu a online tréninku a rychle si individuálně zaznamenávejte kreativní myšlenky.

Intuos podporuje díky našemu novému, na 3 měsíce bezplatného pedagogického testovacího softwaru od Collaboard, Kami, Explain Everything, Limnu a Pear Deck HomeSchooling resp. S grafickým tabletem intuos v plochém a kompaktním designu a s funkcí Bluetooth, kompaktní podložka pro úpravu obrázků, objevujte nové kreativní možnosti, kreslení a malování. Rozlišení: 2540 lpi. Remote Working.
ZnačkaWacom #ad
VýrobceWACOM #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost0.55
Šířka6.3
Číslo díluCTL-4100WLE-N
ModelkaCTL-4100WLE-N
Záruka2 roky

8. Wacom

#ad

Wacom Pro Pen slim geeignet für Wacom Intuos Pro ,Wacom Cintiq Pro ,Wacom MobileStudio Pro,Wacom Cintiq 16 ,Wacom Cintiq 22

#ad
Wacom #ad - Absolute präzision: mit 8. 192 druckempfindlichkeitsstufen, Neigungserkennung und nahezu verzögerungsfreiem Tracking bietet der Stift dank seiner schlankeren Form mehr Genauigkeit und Komfort.

Zeitsparende verknüpfungen: zwei anpassbare Seitenschalter am Stift für den einfachen Zugriff auf Verknüpfungen und ein schlanker Griff sorgen für komfortables Arbeiten. Lieferumfang: wacom pro pen slim, Stiftetui, 4 Standardspitzen, Schnellstartanleitung, 2 Filzspitzen, 5 Farbringe, Garantieinformationen. Unbegrenzte kreativität: dank der elektromagnetischen Induktionstechnologie des batterielosen Wacom Pro Pen slim sind der Kreativität keine Grenzen gesetzt.

Kompatibel mit: wacom intuos pro pth660, dth1620 wacom cintiq pro 24 dtk2420, pth860p wacom cintiq pro 13&16 dth1320, pth660p, dthw1620, dth2420 wacom cintiq pro 32 dth3220 wacom mobilestudio pro dthw1320, pth860, DTHW1621H Wacom Cintiq 16 DTK-1660 Wacom Cintiq 22 DTK-2260.
ZnačkaWacom #ad
VýrobceWACOM #ad
Výška0.37
Délka6.18
Hmotnost0.03
Šířka0.37
Číslo díluKP301E00DZ
ModelkaKP301E00DZ
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

9. XENCELABS

#ad

Kreslicí tablet, profesionální se 2 tužkami bez baterií, psací tablet pro Windows/Mac/Linux, XENCELABS Grafický tablet pro PC 12palcový kreslicí tablet

#ad
XENCELABS #ad - Naše tablety na kreslení v prémiové kvalitě nabízejí vše, co umělci potřebují, a vyznačují se krásnou estetikou a ergonomickým komfortem jako hlavní prvek našeho designu. Kreslicí prkno s bohatými funkcemi – grafický tablet se dodává se 2 kolíky bez baterií s různými průměry a různým počtem tlačítek.

Kreslicí tablet lze používat bezdrátově nebo s USB kabelem. S vysokou přesností pera a citlivostí na tlak vám stylusy nabízejí vynikající přesnost a nejpokrokovější výkon. Náhradní náplně, tenké 2tlačítkové pero s gumou, 3 tlačítka s gumou, kreslicí rukavice, kabel výrobek neobsahuje samostatné lithiové baterie. Grafický tablet xencelabs můžete používat ihned po rozbalení. S udržitelným designem balení používáme ekologický box s vložkami. Aktivní oblast 26, 7 cm má poměr stran 16: 9, 2 x 14, aby odpovídal běžným displejům počítače.

Nabízíme funkce přizpůsobení, které se přizpůsobí specifickým potřebám našich uživatelů a umožňují tak jedinečný zážitek z kreslení. Tužkový podnos byl vyvinut se vstupem desítek kreativních profesionálů. Vyvinuto pro pohodlí kreslení – kreslicí podnos má bezešvou a jemně zakřivenou opěrku dlaní pro optimální komfort. K dispozici jsou také nastavitelná rohová led světla, kterými lze definovat kreslicí oblast.
ZnačkaXENCELABS #ad
VýrobceXENCELABS #ad
Výška0.31
Délka12.6
Šířka9.13
Číslo dílu819020331
ModelkaBPH1212W-A
Záruka2 roky limitovaná záruka

10. XENCELABS

#ad

8192 stupňů tisku, Windows Mac, ultratenký přenosný bezdrátový tablet na tužky se 2 pery, XENCELABS Grafický tablet Wireless kreslicí tablet, 16:9 kreslicí podložka Graphics Drawing Tablet pro PC

#ad
XENCELABS #ad - Xencelabs pen tablet můžete použít ihned po rozbalení. Vyvinuto pro pohodlí kreslení: kreslicí podnos má bezešvou a jemně zakřivenou opěrku dlaní pro optimální komfort. Tenký a přenosný: s pouhými 8 mm je náš digitalizační tablet tenčí než mnoho jiných grafických tablet.

K dispozici jsou také nastavitelná rohová LED světla, kterými lze definovat kreslicí oblast. Obě tužky nabízejí 8192 stupňů tlaku, rozpoznávání sklonu a jsou prakticky bez prodlevy. Výrobek neobsahuje samostatné lithiové baterie. Dvě pera bez baterií: grafický tablet se dodává se dvěma kolíky s různými průměry a různým počtem tlačítek. Ultratenký design nabízí větší komfort a jednodušší ovládání. Kreslicí tablet lze používat bezdrátově nebo s USB kabelem. Grafické tablety se používají v mnoha oblastech a používají je hlavně grafici, designéři, 9 cm má skutečný poměr stran 16:9, umělci, kreativci, 6 x 9, fotografové atd.

Aktivní plocha 17, aby odpovídala běžným displejům. Jednoduché spuštění: vybaveno mnoha příslušenstvím; kompatibilní s počítačem win / mac / Linux; v ovladači jsou již k dispozici standardní nastavení pro všechny často používané softwary. Profesionální kreslicí podnos: kreslicí tablet xencelabs pro profesionály byl společně vyvinut se vstupem předních kreativních osob.
ZnačkaXENCELABS #ad
VýrobceXENCELABS #ad
Výška0.31
Délka9.21
Šířka7.28
Číslo díluB09PRBTNSP
ModelkaBPH0812W-A
Záruka2 roky limitovaná záruka