Top 10 Stangenbohnen Samen Ohne Fäden – Zelenina

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. valeaf

#ad

Sada bio zeleninových semínek – 14 druhů zeleninových semen z biologického pěstování, na balkon a zahradu, semena zeleniny bez semen, 14dílná sada semen, bio sada zeleninových semínek do kuchyně

#ad
valeaf #ad - Snadné pěstování zeleninové sady – díky návodu, představám a tipům na použití každého druhu. 14 druhů zeleninových semen, bio vzduchotěsné a bezpečně zabalené v sáčcích na ochranu proti klíčkům.

Certifikované bio osivo – naše semínka pevných bio rostlin mají výhradně bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, plný vkusu. Včetně kalendáře pro výsev + přehledu nejvhodnějších sousedů rostlin v zeleninovém záhonu! Sada na pěstování semen pro balkon a zahradu – pěstování zeleniny na zahradě, kbelíku, balkóně, terase a vysokém záhonu.11

14 chutných druhů zeleniny – rozmanitost zeleniny pro domácnost. Vysoce kvalitní výběr – pečlivě vybraná a vzájemně sladěná směs zeleniny sada pro pěstování z tradičních a neobvyklých druhů: okurka, cuketa, řeřicha, salát na vychystávání, rajče, brokolice, červená řepa, edamame, mrkev, pestrý mangold, ředkvičky, mini pak choi, keř a modrá kedlubna.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka6.69
ModelkaVA-023

2. Magic Garden Seeds

#ad

Magic Garden Seeds Starověká historická zelenina bio – dárková sada se 3 speciálními zeleninovými raritami

#ad
Magic Garden Seeds #ad - Podpora přiložený návod k výsevu, pěstování a péči od magic garden seeds podrobně popisuje, jak vytváříte nejlepší možné podmínky pro klíčení semen a další růst rostlin v němčině a angličtině.

Doporučujeme výsev obsažených odrůd během jednoho roku. Porce semen vhodná pro každodenní potřeby. Trvanlivost. O nÁs magic garden seeds nabízí osivo rostlin, které nejsou zcela běžné – ať už tradiční nebo exotické – obzvláště výnosné nebo jednoduše nádherné, osvědčené nebo téměř zapomenuté. Semena tato sada semen obsahuje 3 známé staré druhy zeleniny v bio kvalitě: žlutý mangold 'Selection Sunset', toskánské palmové zelí "Cavolo Nero" a masová rajčata "Černý Krym".

Odrůdy pevných semínek vysoká schopnost klíčení žádné hybridní osivo, vždy jeden sáček na osivo pro každý druh. Datum na sáčcích se semeny je datum plnění a nikoli datum minimální trvanlivosti. V závislosti na druhu rostliny vydrží semena jeden až mnoho let.
ZnačkaMagic Garden Seeds #ad
VýrobceMagic Garden Seeds #ad
Výška0.98
Délka7.2
Šířka5.63
Číslo díluA-ST00062

3. valeaf

#ad

Zahradu a vysoký záhon I 14dílná osiva zeleniny vč., Sada semínek BIO salátů – 14 druhů salátových semen z biologického zemědělství I semena salátu odolná proti semínkům I sada bio salátů na balkon

#ad
valeaf #ad - Vč. Salátová semínka Bio vč. ! Velmi snadné pěstování zahradních semínek – díky přiloženému podrobnému návodu s představami každého druhu salátového mixu. Vzácných, starých semen.

Kalendáře pro výsev! sada na pěstování semen pro balkon a zahradu – pěstování zeleniny na zahradě, terase, kbelíku, balkóně, vysokém záhonu a dokonce i na okenním parapetu. Směs vašich salátových semínek – pečlivě vybraná směs salátových semen bio v salátu, salátu z dubového listu, semínka salátu, pak choi, semenech salátu, semínka zimovzdorného, asijský salát, ledový salát, semínka salátu atd.1

14 zeleninových semínek bio vzduchotěsně a bezpečně zabaleno v sáčcích na ochranu proti zárodkům. 14 druhů lahodných salátů – vaše rozmanitost salátů na doma. Certifikované bio osivo – naše semena rostlinných rostlin odolných semínek mají výhradně bio kvalitu! Žádné genetické inženýrství, plný vkus.
Značkavaleaf #ad
Výrobcevaleaf #ad
Výška0.79
Délka5.51
Šířka4.72

4. OwnGrown

#ad

Semena keřových bobů – stará zelenina semena – fazole semena starých odrůd – semena, semena stonkových fazolí, Sada semínek fazolí: 6 lahodných odrůd fazolí na zahradu a balkon – pufované boby

#ad
OwnGrown #ad - 6 vynikajÍcÍch drŮd v saĚ: bush fazole červené borlotto lingua di fuoco, fazole obecný zelený Neckarkönigt, Bush fazole zelený, fazole tyčky modré modrý, fazole nafouklé. Osivo odolné proti semenům se hodí pro pěstování ve vysokém záhonu, skleníku, bez GMO, balkóně nebo zahradě.

Pečlivě sestavený box na semínka. Pěstujte si vlastní zrna: 6 x vybrané, semena zrn v krásné dárkové sadě. Skvěle se hodí jako dárek pro milovníky zahrady! krásná sada rostlinných semen: ideální pro praktické skladování nebo jako udržitelný dárek na zahradu. K tomu tipy pro péči, sklizeň a inspiraci pro přípravu a konzumaci.

Návod k výsevu na každém jednotlivém balení zeleniny a rostlin. Lahodná semena zeleniny vzácná a historická. Milujeme semena rostlin a máme velký výběr u own grown: adventní kalendář s bio semeny, staré odrůdy, mexická mini okurka, zahradní příslušenství, semena rajčat, rajčata, polní salát atd.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad

5. Dürr-Samen

#ad

Semena fazolí Oheň Fazole Vítěz ceny Semena prunky Fazole Osivo cca 40 Zrno Zahradní vysoký záhon Suchá semena

#ad
Dürr-Samen #ad - Stanoviště: slunná, teplá a odolná proti větru. Obsahuje vitamíny a, pro fazolovou zeleninu, B a C a cenné minerály. Pozdější výsev je možná až do poloviny června. Těžké půdy před výsevem bezpodmínečně uvolňte.

Humózní, volná, písčitá – hlinitá půda je výhodná. Použití: velmi mnohostranně použitelné, saláty, pro konzervování a zmrazování. Květ / sklizeň: první sklizeň cca 10 týdnů po výsevu. Klíčení: klíčení probíhá teprve od cca 12 °c, výsev by neměl probíhat ve vlhké, studené půdě. Osivo s tradicí: jsme rodinný podnik existující již od roku 1870, který vždy znamená vysokou kvalitu svých výrobků, odborné kompetence a dobrý zákaznický servis.

Tip: speciálně během tvorby květů a pouzder vždy udržujte rovnoměrně vlhké, aby se zabránilo jejich spadnutí. Při výšce 15 cm půdy trochu nasbírejte a pravidelně uvolňujte. Pozdní výsev až do mrazu. 7 – 11 zrn na tyč. Nikdy se nedotýkejte ani nesklízejte zrna. Dřívější předkultura v květináči možná. Hloubka osiva 3–5 cm.
ZnačkaDürr-Samen #ad
VýrobceDürr-Samen #ad

6. Samenliebe

#ad

Stará odrůda, semena zeleniny do skleníku, Samenliebe Bio semena modlitby a řepy, odolná semena, bio semena zeleniny, pestrá směs, 150 semen, na otevřeném terénu a na balkon

#ad
Samenliebe #ad - Tím záměrně zajistíme rozmanitost osiva pro příští generaci. Naše jedinečné sáčky na semena jsou velmi udržitelné produkty a hodí se jako vynikající zahradní dárek pro všechny amatérské zahradníky.

Samenliebe klade zvláštní důraz na zachování historických odrůd. Název: beta vulgaris conditiva – a vystačí na cca 110 rostlin pro výsev ve skleníku, vysokém záhonu nebo květináči. Zvláštní druhové vlastnosti: roční, jedlé, staré druhy, ochrana před mrazem. Sáček na semena s řepou a semeny řepy – lat. Bio semena modlitby a řepy s názvem odrůdy – pestrá směs – je oblíbený druh zeleniny pro vaši zeleninovou záhonu nebo zeleninovou zahradu.
ZnačkaSamenliebe #ad
VýrobceSamenliebe #ad
Číslo dílu4260641535460

7. Chrestensen

#ad

Busch Boby Saxa bez vlákny Včasnému druh 4718200

#ad
Chrestensen #ad - Další pěstování pokyny najdete na zadní straně balení viz druhé foto. Metrů. Obsah: cca 7 lfd. Saxa je vhodná pro včasné a pozdní Saaten. Robustní, brzy.
ZnačkaChrestensen #ad
VýrobceChrestensen #ad
Číslo dílupart_B00INAE186
Modelka2

8. Naturlie

#ad

Skleník – prémiové osivo, 8 druhů semen okurek v osivu s okurkami ve volném výběhu, nakládanými okurkami, zahradu, nakládanými okurkami – osivo okurek na balkon, 8dílná sada semen okurek od Naturlie

#ad
Naturlie #ad - Prémiové osivo okurek pro pěstování a pěstování různých druhů okurek. Certifikované osivo: 8 lahodných odrůd v okurek mix bez genetické techniky. 8dílná sada okurek: 8 lahodných okurek, druhy snack okurek pro skleník, vysoký záhon, květináč nebo záhon pro vlastní výsadbu.

Vždy čerstvě sklizené okurky. Sada směsí s čistými okurkami ve špičkové kvalitě! velmi snadná pěstování: s naším přehledným návodem na pěstování a péči se vám podaří pěstovat a pěstovat zaručeně uspět. Pokud byste nebyli 100% spokojeni, dostanete své peníze zpět – bez kdybychom a kdykoli! Prémiové okurkové rostliny: sada obsahuje salátovou okurku, hadí okurku, okurku do volné půdy, mini okurku, snack nebo mini okurku jako svačinu.

Máte-li dotazy, kontaktujte nás kdykoli e-mailem. VrÁcenÍ penĚz: my v naturlie jsme o naší kvalitě absolutně přesvědčeni.
ZnačkaNaturlie #ad
VýrobceNaturlie #ad
Výška0.79
Délka7.48
Šířka4.33

9. N.L. Chrestensen

#ad

Chrestensen Fazol obecný 'Blauhilde' osivo

#ad
N.L. Chrestensen #ad - Chrestensen Erfurter osiva. Originální n. L. S stecket Ikett. Výnosné, bez vláken. Jednoletá, fialová.
ZnačkaN.L. Chrestensen #ad
VýrobceN.L. Chrestensen #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluGSGSO4390

10. Sperli

#ad

80280 Sperli Premium okázalé boby semena vítěz ceny | vysoký výnos | vysoce rostoucí | semena fazolí ohně | osivo fazolí ohňové

#ad
Sperli #ad - Premium: semena brouků jsou kvalitní semena zeleniny a jedná se o zeleninu z tradičního pěstování rostlin bez použití genetického inženýrství. Velmi dlouhé, masité lusky obsahují fialově červená zrna s černými skvrnami.

Nebo nechat popínavé rostliny na mřížkách nebo sítích je také možné. Všestranný: semena zrn pro pěstování na tyčích, provázek na plot, jako je zahradní plot. Přezrálá zrna vytvářejí silný fazolový salát. Irokoúhlá pouzdra se dobře hodí k zavazování a hlubokému zmrazení. Vítěz ceny: Červeně kvetoucí ohnivá fazole s vysokým výnosem. Tip pro spotřebu: velmi dlouhé, masité lusky obsahují fialově červená zrna s černými skvrnami. Odolná vůči semínkům: osivo z ohňových bobů je možné dodatečně sestavit, můžete si sami vyrobit tak, že fazole necháte uschnout na keři.
ZnačkaSperli #ad
Hmotnost0.1