Top 10 Rückfahrkamera Funk – Zadní parkovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. URVOLAX

#ad

6700 mAh dobíjecí baterie, 65 x, 7palcový FHD monitor, videozáznam pro nákladní automobily, auto, karavan, magnetická couvací kamera, URVOLAX 100% couvací kamera, rádiová instalace, bezdrátová

#ad
URVOLAX #ad - Jedna minuta diy instalace 100% bez kabelů, nejnovější bezdrátová zpětná kamera s vestavěnou dobíjecí baterií a magnetickou základnou. Pomocný zákaznický servis byl pokryt na všechny naše couvací kamery v autě, pokud potřebujete pomoc, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis poslední strana uživatelské příručky, spojíme se s Vámi perfektní řešení během 24 hodin :.

Aktualizované dvě antény zajišťují stabilní digitální přenos 2, vysoce kompatibilní s většinou vozidel, 4 ghz bez ztráty signálu, dokonce přes délku 60 stop. Dálkové ovládání 7palcového 1080p fhd monitoru pokročilá ips obrazovka a zadní kamera s 6vrstvým objektivem nabízí skutečný barevný širokoúhlý obraz a jasnější videa. Podporuje 4 kamery ve split screen a bezdrátová kamera pro couvání může přidat maximálně čtyři kamery a zobrazit je v různých režimech zobrazení. Dodávané dálkové ovládání nabízí komfort pro přizpůsobení nastavení menu nebo přepínání kanálu, dokonce ani pozice monitoru není na vaší straně.

Nejsou nutné žádné odborné znalosti, ušetříte čas a zvládnete vše bez penny! Záznam a zpětný chod s vylepšeným silným signálem. Funkce loop recording může uložit každé minutové video na sd kartu není součástí dodávky a pro případ nouze je přehrávat přímo na obrazovce. Obraz monitoru lze pro lepší zobrazení otočit, pokud je kamera umístěna vpředu nebo na boku vozidla, dobrý pomocník k odstranění slepé skvrny. Vodotěsná kamera s nastavitelnými vodítky, vodotěsná zadní kamera ip69k s nejlepším hodnocením může dobře fungovat i při extrémních povětrnostních podmínkách od -20 °C do 80 °C -4 °C až 176 °C venku.
ZnačkaURVOLAX #ad
VýrobceURVOLAX #ad
Výška3.35
Délka11.22
Hmotnost3.42
Šířka8.27
Číslo díluUR65X
ModelkaUR65X
ZárukaZáruka jeden rok

2. AMTIFO

#ad

Rückfahrkamera Wohnmobil kabellos HD 1080P 7'' DVR Touch Key Monitor Set Split Screen 4 Kanäle für LKW Wohnwagen AMTIFO A7

#ad
AMTIFO #ad - Sie schließen einfach die Antennen und die Stromversorgung an sie an. Verbesserte rückfahrkamerasysteme für autos mit einer sehr hohen IP-Schutzklasse von 69, die sehr wasserdicht und wetterfest sind. Es unterstützt das Hinzufügen von 4 drahtlosen Sattelkupplungskameras oder Nummernschildkameras.

Rv-Überwachungskamerasystem mit eingebauter Aufnahmefunktion und Loop-Aufnahme, kontinuierliche Aufnahme, wenn die Speicherkarte voll ist, und automatisches Löschen alter Dateien. Im menü können sie die vorderansicht und die Rückansicht umschalten und die Führungslinien ein- oder ausschalten, was sehr praktisch ist. Das signal kann im offenen bereich 825 Fuß erreichen und in einer Fahrzeugreichweite von weniger als 320 Fuß arbeiten. Lkw-rückfahrkamera lässt sich schnell und einfach einrichten. Das in den monitor und die Kamera integrierte digitale Funkmodul.

Die drahtlose rückfahrkamera für wohnmobile mit monitor-aufgerüsteter Doppelantenne und einzigartigem digitalem stabilem Signal. Kostenloser technischer Support und Ersatzservice; Wir wissen, dass Sie mit dieser Kamera zufrieden sein werden. Die wohnmobil-rückfahrkamera mit kapazitivem Touch-Key-Sensor ist langlebiger und reibungsloser und verlängert die Lebensdauer. Trailer-rückfahrkamera wird mit Furrion-Halterung und Pigtail-Kabel für Furrion Pre-Wired geliefert.
ZnačkaAMTIFO #ad
VýrobceAMTIFO #ad
Výška0.01
Délka0.01
Hmotnost1.76
Šířka0.01
Číslo díluSZNZWX
ModelkaSZNZWX

3. AMTIFO

#ad

AMTIFO Zpětná kamera bezdrátová obytný vůz s monitorem – 7 palců HD 1080P displej 4 kanály, stabilní signály, vodotěsnost IP69, A8, sada, bezdrátová zpětná kamera

#ad
AMTIFO #ad - Couvací kamera pro obytný vůz s jedinečným digitálním signálem vyhrazeným duální anténou, přenosovou vzdáleností, výkonem, stabilitou, trvanlivostí je vylepšena minimálně o 50 %. V menu můžete přepínat přední a zadní pohled a vodicí čáry zapnout nebo vypnout, což je velmi praktické.

Kombinuje bezdrátovou couvací kameru s velkým 7palcovým displejem, abyste při couvání mohli vidět své okolí. Couvací kamera pro nákladní vozidla je rychle a jednoduše nastavena. Digitální bezdrátový modul, jednoduše k nim připojte antény a napájení, který je zabudován do monitoru a kamery, automaticky přenášejí videosignály. Bezpečnostní kamera pro obytný vůz zabudovaný do funkce záznamu a záznamu smyčky, nepřetržitý záznam, když je paměťová karta plná, a automatické mazání starých souborů. Amtifo karavan couvací kamera se dodává s profesionálním německým návodem k obsluze český jazyk nelze zaručit, 30denní zárukou vrácení peněz a 2letou zárukou.

Vylepšená bezdrátová zadní kamera s velmi vysokým ip hodnocením 69 je velmi vodotěsná a odolná proti povětrnostním vlivům. Podporuje přidávání 4bezdrátových původních kamer nebo kamer s poznávací značkou. Bezplatná technická podpora a náhradní služby; víme, že budete s touto kamerou spokojeni. Zadní kamera s kapacitním dotykovým senzorem má dlouhou životnost a je plynulejší a prodlužuje životnost.
ZnačkaAMTIFO #ad
VýrobceAMTIFO #ad

4. GREENAUTO

#ad

Auto couvací kamera pro Opel Astra H/Opel Zafira B/Corsa D/Vectra C/Insignia, GreenAuto úhel pohledu 170 stupňů AHD 720P světlo SPZ kamera couvací kamera

#ad
GREENAUTO #ad - Odpovíme obvykle do 24 hodin. Nastavitelná směrnice zapnutí nebo vypnutí - na této couvací kameře se nachází malá zelená smyčka přehazovačky. V případě nejasností se na nás obraťte, bez váhání. Záruka a zákaznický servis - nabízíme jeden měsíc vrácení peněz, dvouletou výměnu a celoživotní zákaznický servis.

Pokud jej obdržíte, je standardně opatřena vodicí linií. Auto couvací kamera pro opel - ahd zlepšuje výkon obrazu a maximální rozlišení až 1280 x 720p. Platí pro couvací kameru mnoha automobilů opel - zkontrolujte prosím velikost vaší svítilny spz, zda je naše velikost kamery kompatibilní s vaší svítilnou SPZ, že před zadáním objednávky, zkontrolujte, abyste potvrdili, a tato couvací kamera může pracovat pouze s monitorem obrazovky s přípojkou RCA. Pokud nepotřebujete pomocnou linku, odpojte prosím zelenou smyčku a připojte ji zpět k napájení.

Podporuje video signály ahd a cvbs - couvací kamera tohoto vozidla může pracovat s ahd monitorem pouze ahd 720p 30 hz a cvbs monitorem. Pokud váš monitor nepodporuje signál ahd, odřízněte bílý kabel kamery a poté znovu připojte 4pólový síťový kabel. Standardně je výstupní video signál AHD. Obraz videosignálu ve formátu AHD je mnohem jasnější než CVBS. S ultra širokým úhlem 170 stupňů není za autem téměř žádný mrtvý úhel.
ZnačkaGREENAUTO #ad
VýrobceGreenYi #ad
Číslo díluGreenYi-AF925
ModelkaGreenYi-AF925
ZárukaZáruka a zákaznický servis --- Nabízíme jeden měsíc vrácení peněz, dvouletou výměnu a celoživotní zákaznický servis. V případě nejasností se na nás obraťte, bez váhání. Odpovíme obvykle do 24 hodin.

5. AUTO-VOX

#ad

Auto-VOX Solární pravá bezdrátová kamera pro couvání sada s infračerveným nočním viděním, obytné vozy,, 1080P rádiová digitální couvací kamera s 7" rozděleným displejem pro nákladní automobily

#ad
AUTO-VOX #ad - 2 vstupy pro kameru, rozšiřuje váš výhled můžete 2. Při dostatečném slunečním světle nepřetržitě a rovnoměrně nabíjí kameru, snadno splní vaše dlouhodobé cestovní nebo jízdní potřeby bez ručního nabíjení. Můžete bez problémů vidět detaily do 3 metrů za svým vozidlem, když jedete v noci nebo parkujete.

Jsme tu pro vászaměřujeme se na sadu couvací kamery a vynakládáme velké úsilí, abychom všem zákazníkům poskytli kvalitní produkty a přátelský zákaznický servis. Není nutná profesionální instalace, což snižuje náklady na instalaci. Funkce split-screen zobrazuje současně obrázky 2 kamer. Snižuje mrtvý úhel a výrazně zlepšuje bezpečnost Vaší jízdy. 7palcový 1080p hd barevný displej 7" velký monitor vám poskytne ostrý a živý obraz v reálném čase, reprodukuje skutečné scény.

Vysoce účinné solární nabíjení vylepšený solární panel s větší plochou zachytí více slunečního světla a maximalizuje účinnost solárního nabíjení. Můžete tak snadno rozpoznat překážky a kolemjdoucí. Funguje nezávisle na palubní síti. Nastavitelné pomocné linie vám pomohou přesně změřit vzdálenost mezi vaším vozidlem a překážkami. Přidejte kameru na libovolném místě, abyste splnili vaše potřeby při detekci překážek, sledování provozu nebo tažení přívěsů.
ZnačkaAUTO-VOX #ad
Výška2.7
Délka10
Šířka2
ModelkaSolar 4

6. DoHonest

#ad

DoHonest Kabellos Rückfahrkamera Auto 5" Split Screen Monitor Funk Backup Kamera Set Digital Stabile Signal Nachtsicht IP69 Wasserdichter Reversing Camera LKW Wohnmobil Anhänger Van KfZ DoHonest V25

#ad
DoHonest #ad - Multifunktional & 2 kanäle – intelligenter schalter kommt mit 5 funktionen, was bedeutet, Spiegelbilder spiegeln/gerichtet/horizontales Flip/vertikales Flip, einschließlich ein-/aus-führungslinien, passen Sie die Breite/Länge/den Abwärtswinkel für Hilfslinien an. Schließen sie die rückkamera an eine kontinuierliche Stromquelle wie Rücklicht/Lauflicht/Kennzeichenbeleuchtung zur Überwachung an oder verbinden Sie sie nur zum Rückwärtsfahren an das Rückfahrlicht.

V25 kabelloses rückfahrkamera-set kann auf einer 12, 24 Stunden After Sales Service und einem professionellen technischen Team geliefert. Sicheres und einfaches parken – mit diy-führungslinien, die an ihre eigene Realität angepasst werden können. Einfache installation in 5 minuten – der sender ist in eine kabellose rückfahrkamera eingebaut, die komplizierte lange videokabel ersetzt. Unterstützt Vollbild und geteilte Bilder. Auch rückfahrkamera für auto mit 2 Videokanälen, dass Sie diesem Kit eine zweite Rückfahrkamera hinzufügen können.

Betreiben sie den monitor über den mitgelieferten Zigarettenanzünder oder Sicherungskasten, Radio, ACC, Zündschalter. Machen sie alle Dinge viel einfacher. Super nachtsicht - diese auto-rückfahrkamera verfügt über eine hervorragende Nachtsicht, so dass Sie sich keine Sorgen über unnötige Probleme machen müssen, weil es draußen zu dunkel ist, auch beim Fahren oder Rückwärtsfahren in der Nacht. Alle produkte werden mit einem 3 Jahre Garantie technischen Support und Ersatzservice, macht es bequemer und sicherer zu fahren.
ZnačkaDoHonest #ad
VýrobceDoHonest #ad
Výška4.3
Délka7.28
Hmotnost0.08
Šířka5.1
Číslo dílu56451344793
ModelkaV25

7. Tomoia

#ad

Tomoia Rückfahrkamera Einfach Installieren HD 1080P: Scharfe Bilder Farbe Nachtsicht DIY Gitterlinien Auto Rückfahrkamera mit 4.3" Monitor System IP69 Wasserdicht für LKW/Van/SUV/Wohnwagen T1

#ad
Tomoia #ad - Einfache einstellungfahrzeug rückfahrkameras sind mit einem hd-4, les campeurs, wohnwagen, der mit einer magnethalterung ausgestattet ist. Sie können es auch ausschalten, wenn Sie es nicht möchten. Qualitätsservice und 3 jahre garantie die tomoia-rückfahrkamera für autos bietet eine 2-jährige garantie, um sicherzustellen, können Sie sich gerne an uns wenden.

Wenn das fahrzeug im rückwärtsgang ist, wird es über das Rückfahrlicht mit Strom versorgt oder kann für den Dauereinsatz direkt an den 12-V-Sicherungskasten oder den Zigarettenanzünder / Netzschalter angeschlossen werden. Wir helfen ihnen so schnell wie möglich, eine 30-tägige Geld-zurück-Garantie oder Ersatzteile sowie detaillierte Installationsanweisungen und einen QR-Code, der mit einem YouTube-Video verknüpft ist. Ip69 waterproof & high-temperature resistant die auto rückfahrkamera für lkw nimmt die neueste dichtungstechnologie, über Wasser oder Nebel in das Objektiv zu kümmern. Super nachtsicht die rückfahrkamera lkw ist mit einem betrachtungswinkel von 150 Grad und 6 weißen LED-Leuchten ausgestattet und kann Tag und Nacht kristallklare Farben liefern, um Ihre Fahrsicherheit zu gewährleisten.

Sie können die Kamera optional als rückfahrkamera oder Frontkamera verwenden. Wenn sie fragen oder anregungen zur rückfahrkamera haben, dass Ihr System ordnungsgemäß funktioniert. Diy parking grid lines and image flip sie können die breite der parklinie der rückfahrkamera auto anpassen und sich nach links / oben / rechts / unten bewegen, damit sie dem realen Zustand entspricht. Stabile signalübertragung bietet ein hd 1080p-bild, ein stabiles Signal und das System wird nicht durch Störungen beeinträchtigt.
ZnačkaTomoia #ad
VýrobceTomoia #ad
Výška0.79
Délka6.3
Šířka3.15
Číslo díluK001
ModelkaT1

8. Cargoplay

#ad

5" HD monitor, noční vidění, bezdrátová couvací kamera se stabilním signálem, Digitální bezdrátová couvací kamera sada K7PRO podporuje 2 kamery, bezdrátová couvací kamera s vodotěsnou kamerou IP68

#ad
Cargoplay #ad - Se světelným senzorem coms 1/3 palce funguje k7pro rádiová couvací kamera velmi dobře i ve tmě a výrazně zvyšuje bezpečnost při nočním parkování. Jednoduchá flexibilní montáž s bezdrátovým designem již žádné náročné kabeláže od kamery k monitoru.

Každá kamera má svá vlastní nastavení, pomáhá vám lépe bezpečně parkovat a sledovat provoz před vaším vozidlem. 5" hd monitor a dobré noční vidění na 5palcovém barevném hd displeji s rozlišením 800 × 480 cm můžete vidět jasný a živý pohled zezadu. Můžete si vybrat optimální pomocnou linii. Je univerzálně vhodný pro vozidla s délkou až 10 m, suv, jako jsou osobní automobily, technika umožňuje perfektní obraz bez rušení Bluetooth nebo WiFi, kempingové autobusy atd.

Podpora 2 vstupů pro fotoaparát můžete použít 2. 6 různých pomocných linií a zrcadla/normální obrazk7pro má 6 různých pomocných linií, které se hodí k různým typům vozidel. Asin: b08lmh476B. Spojte kameru s monitorem a volně přepínejte obraz mezi cam1 a cam2. 2. Kamera není součástí dodávky, kupte si ji prosím zvlášť. Stabilní digitální rádiový přenos couvací kamera využívá nejnovější digitální rádiovou techniku bod-to-bod, minivany, vynikající jako analogový signál.
ZnačkaCargoplay #ad
VýrobceCargoplay #ad
Číslo díluK7PRO
ModelkaK7PRO-DE-FBA

9. AMTIFO

#ad

A6, super noční vidění, Rádiová couvací kamera s 5'' HD 1080P monitorem podporuje 2 couvací kamery, bezdrátový digitální signál, IP69 vodotěsný fotoaparát, DIY linie AMTIFO

#ad
AMTIFO #ad - Stabilní digitální rádiový přenos kamera pro couvání přijímá nejnovější digitální bodovou rádiovou techniku, technologie umožňuje perfektní obraz, vynikající než analogový signál. 150 stupňů široký zorný úhel vám nabízí větší viditelnost pro bezpečnost i v noci.

Je univerzálně vhodný pro vozidla s délkou až 30 m, minivany, jako jsou auta, SUV, obytné vozy atd. Zákaznický servis pokud máte záruku 2 roky, můžete si tuto sadu koupit s důvěrou. Vodotěsná hd kamera kamera s spz je ip69 vodotěsná. Podpora 2 vstupů kamery systém couvací kamery můžete přidat druhou kameru hledání b08n547q8j a b08n47lcjj, a vylepšený 5palcový displej umí zobrazit dvě kamery současně. Bezplatná technická podpora a náhradní servis.

Rozlišení 1080p s vysokým rozlišením nabízí i v noci čistou kvalitu obrazu. Kromě toho můžete přizpůsobit šířku a výšku označovací linii, abyste si vybrali nejlepší vodiče. Multifunkční zadní kamera bezdrátová kamera pro couvání disponuje funkcemi jako pomocné body pro zapnutí/vypnutí, zrcadlově upravené/horizontální / vertikální flipové obrázky. Také aktualizovanou kameru lze SPZ schovat a blokuje žádné informace.
ZnačkaAMTIFO #ad
VýrobceAMTIFO #ad
Číslo díluA6
ModelkaA6

10. VSG

#ad

VSG HD-720P systém pro couvání / HD rozlišení / Heavy-Duty / 12-24 voltů / 120 ° & IP67 / extrémně robustní / 3 video vstupy / vč.20m kabelu / noční vidění / série PRO-Expert

#ad
VSG #ad - Zpětná kamera. Systém na couvání. Parkovací asistent. Video systém pro couvání. Kamerový systém pro couvání.
ZnačkaVSG #ad
VýrobceVSG24 #ad
Výška0.63
Délka6.73
Šířka4.53
Číslo dílu24100
Modelka24100