Top 10 puzzle 300 Teile Kinder – Skládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ravensburger

#ad

06171 Obyvatelé džunglí, Rámové puzzle pro děti od 4 let, s 24 díly, Ravensburger Dětské puzzle

#ad
Ravensburger #ad - Rámové puzzle s 24 díly pro děti od 4 let je puzzle a hra v jednom! 10 obrazových prvků na rámu se vyskytuje také v motivu puzzle – kdo může najít všechny objekty ve skrytém obrázku? Ravensburger kvalitní výrobky jsou vyrobeny z extra silného, trvanlivého materiálu a umožňují tak dlouhou zábavu při puzzle.

Výrobek obsahuje 24 dílů ravensburg rámové puzzle s vyhledávací hrou ve formátu 32, 5 x 24, 5 cm pro dívky a chlapce od 4 let. Ravensburger dětské puzzle jsou ideálním dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová činnost. Dětské puzzle jsou ideální hračkou pro děti každého věku: Puzzle hravě podporují vývoj dětí a pozitivně ovlivňují motoriku a koncentraci. Velikost dílků puzzle je přizpůsobena údaji o věku a malým puzzlům dobře padne do ruky.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.2
Délka14.69
Hmotnost0.66
Šířka11.54
Číslo dílu06171
Modelka06171
ZárukaZáruka 2 roky

2. Ravensburger

#ad

1000 Piece Jigsaw Puzzle, Ravensburger, Books, Bits & Bobs

#ad
Ravensburger #ad - Positiv puzzeln – von lustigen familienzeiten zusammen bis hin zu langfristigen gesundheitlichen Vorteilen und alltäglichen achtsamen Momenten. Dieses produkt besteht aus FSC-zertifiziertem und anderem kontrolliertem Material.

Ideal für erwachsene und ideale Puzzles für Kinder ab 12 Jahren. Dieser kleine laden ist die heimat aller arten von schätzen! bestseller-puzzle-marke weltweit – mit über 1 milliarde verkauften puzzles sind unsere puzzles ideale Geschenke für Frauen, tolle Geschenke für Männer und passen perfekt auf unser Puzzlebrett. Entspricht allen erforderlichen britischen und EU-Teststandards. Ravensburger Puzzles sind ein tolles Geburtstags- oder Weihnachtsgeschenk.

Unsere 1000-teiligen puzzles sind aus hochwertigen materialien gefertigt und messen 70 x 50 cm, wenn komplett. Mit der wahl dieses produkts unterstützen Sie eine verantwortungsvolle Bewirtsc der Wälder der Welt. Unsere puzzles verwenden einen exklusiven, extra dicken Karton kombiniert mit unserem feinen, leinenstrukturierten Papier, um ein blendes Puzzlebild zu erzeugen und Ihnen das bestmögliche Erlebnis zu bieten.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška2
Délka15
Hmotnost1.5
Šířka11
Číslo dílu17481
Modelka17481

3. Ravensburger

#ad

Rámové puzzle pro děti od 3 let, s 15 díly, Ravensburger Dětské puzzle, 05225 Myš a Grüffelo

#ad
Ravensburger #ad - Ravensburger kvalitní výrobky jsou vyrobeny z extra silného, trvanlivého materiálu a umožňují tak dlouhou zábavu při puzzle. Puzzle včetně podkladu ravensburger rámové puzzle usnadňují dětem najít a přiřadit správné kousky puzzle díky předvolání obrysových linií na rámu puzzle.

Dětské puzzle jsou ideální hračkou pro děti každého věku: Puzzle hravě podporují vývoj dětí a mají pozitivní vliv na motoriku a koncentraci. Velikost dílků puzzle je přizpůsobena údaji o věku a malým puzzle se dobře drží v ruce. Ravensburger dětské puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita. Výrobek obsahuje 15dílné ravensburger rámové puzzle ve formátu 25 x 14, 5 cm pro dívky a chlapce od 3 let. Perfektní pro malé začátečníky v puzzle.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.08
Délka9.84
Šířka5.71
Číslo dílu5225
Modelka5225
ZárukaZáruka 2 roky

4. UNIDRAGON

#ad

King Größe 19.3 x 10.6 Zoll 49 x 27 cm Schöne Geschenkverpackung, UNIDRAGON Original Holzpuzzle — Verspielte Papageien, 291 Teile, Einzigartige Form Erwachsene und Kinder

#ad
UNIDRAGON #ad - Sind sie bereit, Ihrer Fantasie freien Lauf zu lassen? Unsere puzzles sind perfekt für kinder, senioren und die ganze Familie! Fokus auf unsere kunden kaufen mit vertrauen: wir gewähren bei jeder bestellung eine 30-tägige Geld-zurück-Garantie.

Kontaktieren sie uns für eine vollständige Rückerstattung oder Ersatz, wenn Teile fehlen oder beschädigt sind. Sinnvolles puzzle-erlebnis figuren-puzzles trainieren feinmotorik und räumliches Denken und vor allem macht Puzzeln Spaß und entspannt. Die holzpuzzleteile werden nicht brechen oder verblassen und passen perfekt zusammen. Figuren-teile und spannende geschichten unsere begabten illustratoren entwerfen jedes Stück und jedes Muster, um eine überzeugende Geschichte zu schaffen.

UnÜbertroffene qualitÄt unsere hochwertigen puzzles werden aus HDF-Holz mit moderner Lasertechnik punktgenau geschnitten und digital bedruckt. Einzigartiges geschenk fÜr ihre lieben außergewöhnliche holzpuzzles sind perfekt als Geschenk geeignet! Jedes ist in einer hochwertigen Holzschachtel verpackt und verspricht ein ganz besonderes Vergnügen.
ZnačkaUNIDRAGON #ad
VýrobceWalt LLC #ad
Výška1.73
Délka6.85
Hmotnost1.16
Šířka9.13
Číslo dílu1
Modelka1

5. Ravensburger

#ad

Disney skupinová fotografie, Ravensburger Puzzle 15109, 1000 dílků Disney puzzle pro dospělé a děti od 14 let

#ad
Ravensburger #ad - Obsah: 1000 dílků ravensburger puzzle, 90 cm x 49, ve formátu 69, 70 cm cm, vhodné od 14 let. Puzzle ravensburger panorama se skvěle hodí i jako nástěnná dekorace.

Ravensburger puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita. Objevte kvalitativní znaky ravensburger na první pohled: rozmanitost tvarů díky ručně vyráběným děrovacím nožům, stabilní dílky puzzle, přesně tvarované dílky puzzle, nereflexní obraz puzzle díky přírodnímu plátnu, vyrobené z recyklované lepenky. 1000 pestrých dílků puzzle od ravensburger je přesně to pravé pro každého fanouška puzzle, který miluje fascinující krajinné motivy, magické fantasy světy nebo barevné koláže.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.07
Délka38.5
Hmotnost1
Šířka14.7
Číslo dílu151097
Modelka151097
ZárukaZáruka 2 roky

6. Ravensburger

#ad

Puzzle dinosaurů pro děti od 8 let, s 200 dílky ve formátu XXL, Ravensburger Dětské puzzle, 12718 V říši gigantů

#ad
Ravensburger #ad - Dětské puzzle jsou ideální hračkou pro děti každého věku: Puzzle hravě podporují vývoj dětí a mají pozitivní vliv na motoriku a koncentraci. Ravensburger kvalitní výrobky jsou vyrobeny z extra silného, trvanlivého materiálu a umožňují tak dlouhou zábavu při puzzle.

Pestrá zábava z puzzle pro velké i malé děti! s rozmanitostí motivů xxl dětských hádanek Ravensburger se dívky a chlapci ponoří do fantastických světů, hrají svá oblíbená zvířata a postavy nebo poznávají nové země a kontinenty. Ravensburger dětské puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita.

Velikost dílků puzzle je přizpůsobena údaji o věku a malým puzzle se dobře drží v ruce. Výrobek obsahuje 200 xxl dílků ravensburger dětské puzzle ve formátu 49 x 36 cm pro dívky a chlapce od 8 let.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška1.5
Délka13.25
Hmotnost0.88
Šířka9
Číslo díluVR-880
Modelka12718
ZárukaZáruka 2 roky

7. Ravensburger

#ad

Challenge Pokémon – všech 150 Pokémonů 1. generace jako náročné puzzle pro dospělé a děti od 14 let, Ravensburger Puzzle 1000 dílků

#ad
Ravensburger #ad - Puzzle challenge jsou perfektním dárkem pro každou příležitost a hodí se s puzzlemi a lepenými také jako nástěnná dekorace. Ravensburger stručný přehled kvality: rozmanitost tvarů díky ručně vyráběným děrovacím nožům, nereflexní obraz puzzle díky přírodnímu plátnu, stabilní dílky puzzle, přesně padnoucí dílky puzzle, vyrobené z recyklované lepenky.

Více než pouhá hra s pokládacími plochami: puzzle od ravensburger jsou ideálním tréninkem koncentrace pro děti a mládež, mozkový jogging pro dospělé a pro puzzle každého věku malý odpočinek od turbulentního všedního dne. Pro fanoušky puzzle, kteří hledají skutečnou výzvu: Báječné motivy v 1000 dílech kladou na zkoušku koncentraci, vytrvalost a zručnost. Obsah: 1000 dílků ravensburger puzzle ve formátu 70 x 50 cm, od 14 let.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška0.08
Délka27.52
Hmotnost0.44
Šířka19.57
Číslo dílu15166
Modelka15166
ZárukaZáruka 2 roky

8. Ravensburger

#ad

Ravensburger Dětské puzzle, rámové puzzle pro děti od 3 let, s 15 díly, 06044 Traktor na farmě

#ad
Ravensburger #ad - Ravensburger kvalitní výrobky jsou vyrobeny z extra silného, trvanlivého materiálu a umožňují tak dlouhou zábavu při puzzle. Puzzle včetně podkladu – puzzle s rámečkem ravensburger usnadňují dětem najít a přiřadit správné kousky puzzle díky zadání obrysových linií na rámu puzzle.

Dětské puzzle jsou ideální hračkou pro děti každého věku: Puzzle hravě podporují vývoj dětí a mají pozitivní vliv na motoriku a koncentraci. Ravensburger dětské puzzle jsou nejlepším dárkem ke každé příležitosti: narozeniny, Vánoce, Velikonoce nebo jednoduše jako skvělá volnočasová aktivita.

Velikost dílků puzzle je přizpůsobena údaji o věku a malým puzzle se dobře drží v ruce. Výrobek obsahuje 15dílné ravensburger rámové puzzle ve formátu 25, 00 cm x 14, 50 cm pro dívky a chlapce od 3 let. Perfektní pro malé začátečníky v puzzle.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost0.33
Šířka11.81
Číslo dílu60443
Modelka60443
ZárukaZáruka 2 roky

9. Ravensburger

#ad

Zvířata Země, Fascinace dinosaurus, 3 x 49 dílů a dětské puzzle 09330, 3 x 49 dílů, Ravensburger Dětské puzzle 09317

#ad
Ravensburger #ad - Výrobek 1: formát: cca 21 x 21 cm. Miniplakátů jako předlohy s motivem. Produkt 2: věk: od 5 let. Produkt 2: třikrát zábava při puzzle vč. Produkt 1: věk: od 5 let. Produkt 1: třikrát zábava při puzzle vč. Produkt 1: obsah: 3 puzzle po 49 dílcích, 3 předlohy s motivem. Výrobek 2: formát: cca 21 x 21 cm. Produkt 2: obsah: 3 puzzle po 49 dílcích, 3 předlohy s motivem. Miniplakátů jako předlohy s motivem.
ZnačkaRavensburger #ad

10. Ravensburger

#ad

Se 100 dílky ve formátu XXL a dětské puzzle 10681 – barevný oceán – 100 dílků, Ravensburger Dětské puzzle – 10957 mezi dinosaury – dinosaury – puzzle pro děti od 6 let

#ad
Ravensburger #ad - Produkt 2: obsah: 104 XXL dílků puzzle. Výrobek 1: formát: cca 49 x 36 cm. Produkt 1: obsah: 104 XXL dílků puzzle. Výrobek 2: formát: cca 49 x 36 cm. Produkt 2: zábava z puzzle ve formátu XXL. Produkt 1: zábava z puzzle ve formátu XXL. Produkt 1: věk: od 6 let. Produkt 2: věk: od 6 let.
ZnačkaRavensburger #ad
Výška0.01
Délka14.17
Šířka19.29