Top 10 mini Kettensäge Mit Akku 8 Zoll – Motorové pily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Makita

#ad

Bez akumulátoru a nabíječky, modrá, stříbrná, Makita DUC 254 Z 18 V Brushless akumulátorová řetězová pila 25 cm Solo

#ad
Makita #ad - Velmi lehká řetězová pila top Handle se srovnatelným výkonem k benzínovým modelům. Bezkartáčový motor pro delší výdrž, delší životnost a kompaktnější konstrukci. Automatické olejové čerpadlo s nastavitelným průtokem. Ideální pro péči o stromy. Akumulátorová řetězová pila top handle, schválená pouze pro profesionální uživatele se speciálním výcvikem.
ZnačkaMakita #ad
VýrobceMakita Werkzeug GmbH #ad
Výška8.58
Délka14.96
Hmotnost5.6
Šířka8.27
Číslo díluDUC 254 Z
ModelkaDUC254Z
ZárukaZáruka výrobce.

2. Makita

#ad

Makita DUC353Z akumulátorová řetězová pila 2 x 18 V bez akumulátoru + nabíječky

#ad
Makita #ad - Akumulátorová řetězová pila 2 x 18 V bez baterie + nabíječky. Dlouhá životnost a vysoká odolnost:. Originální kvalita značky Makita.
ZnačkaMakita #ad
VýrobceMakita Werkzeug GmbH #ad
Výška9.25
Délka30.43
Hmotnost8.9
Šířka8.46
Číslo díluDUC353Z
ModelkaDUC353Z
ZárukaGesetzliche gewährleistung.

3. Handwise

#ad

Ruční řetězová pila, Mini řetězová pila s akumulátorem 8000 mAh, akumulátor s bezpečnostním zámkem, 6 palcová mini řetězová pila elektrická se 2 bateriemi 4000 mAh, nabíječkou a 1 náhradním řetězem

#ad
Handwise #ad - Několik bezpečnostních opatřeníbezpečnostní zámek a ochrana rukou zabraňují tomu, pokud současně stisknete bezpečnostní spínač a vypínač zapnutí/vypnutí, aby se částice nečistot dostaly na obličej nebo ruce. Umožňuje rychlou a snadnou montáž během jedné minuty, řeže větve nebo úponky, farmami nebo kutilskými projekty, kteří mají co do činění se zahradami, bez nutnosti šroubováku.

850w motor z čisté mědi pohání řetěz rychlostí 39ft/s a poskytuje rychlejší a efektivnější řezy, tvrdostí, pružností a odolností proti opotřebení, zatímco proces hlubokého kalení dále zlepšuje svůj výkon, efektivní řezání Řetěz je vyroben z oceli 65 Mn s vysokou pevností, řeže 6palcové větve v 5~8s. Výkonný motor, aby bylo zajištěno čisté a hladké řezy. Led světlo, ukazatel baterie vestavěné led světlo na bezdrátové elektrické řetězové pile usnadňuje a zajišťuje práci při špatných světelných podmínkách.

6palcová mini akumulátorová řetězová pila vyvinuto pro lidi, uklízí keře a řeže dřevo, bambus nebo polytrubky. Pro zajištění komplexní ochrany doporučujeme nosit bezpečnostní brýle a rukavice odolné proti pořezání stupně 5. Dobíjecí lithiová baterie 4000 + 4000 mah dvojité lithiové akumulátory 21 v 4000 mah zdvojnásobují dobu provozu. Pohodlně sledujte stav baterie pomocí indikátoru baterie stav baterie: 0%-25%-50%-75%-100%. Jedna baterie zásobuje elektrickou řetězovou pilu proudem po dobu 80 minut.
ZnačkaHandwise #ad
VýrobceHandwise #ad
Výška7.48
Délka14.96
Šířka5.83
Číslo díluMR6503
ModelkaMR6504

4. JYGMPRO

#ad

Elektrická ruční řetězová pila pro zahradnické nůžky,, JYGMPRO Mini řetězová pila s akumulátorem, rychlost 10 m/s, 6palcová akumulátorová řetězová pila s bezkartáčovým motorem, 2 akumulátory 2,0 Ah

#ad
JYGMPRO #ad - Ovládání je velmi jednoduché. Oopasopaspřezka, 2 x řetězy jeden z řetězů je již namontován na řetězové pilo, co potřebujete, 1 x taška na přenášení. Tato mini řetězová pila nemá automatický olejový systém a musí být ručně naolejována. Je velmi pohodlné na nošení, 25 kg, můžete ho použít na zahradě, při cestování a na farmách. Díky své malé velikosti se hodí i do úzkých nebo obtížných oblastí, lehká a přenosnáElektrická ruční řetězová pila váží pouze 1, jako mezi větvemi nebo do kůlny.

2024 vylepšený bezkartáčový motorjygmpro mini řetězová pila má výkonný bezkartáčový motor, než se kmeny o průměru cca 4 palce na střih! bude to nejlepší zahradní pomocník, který zvyšuje výstupní výkon o 80 %, je vhodný pro všechny začátečníky, tichý a s vysokou účinností. Jygmpro má 10 let zkušeností v oblasti zahradních nástrojů. Ovládání jednou rukou, které nemohou dosáhnout větších pil, domě, což usnadňuje jednoruční ovládání a neunaví vás. Tyřnásobná bezpečnostní ochrana vylepšené funkce akumulátorové řetězové pily mini s ① 120° otočným horním blatníkem, ③ergonomickou protiskluzovou gumovou rukojetí, ④ochranou spínače a bezpečnostním bezpečnostním zámkem, ②vysoce kvalitními řetězy, který může chránit vaši bezpečnost při odřezávání a stříhání větví.

Akumulátorová pila má indikátor provozu, 0 ah velká kapacita Li-Ion baterie, aby bylo zajištěno, že ji můžete používat i na tmavých místech. S rychlostí řetězu 10 m/s a 6palcovou vodicí lištou trvá jen asi 8 sekund, takže můžete řezat bez přetížení, ženy a muže. Vše, 1 x vodicí plech, co potřebujete, 1 x čepel vodicí desky, 1 x šroubovák, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaJYGMPRO #ad
VýrobceJYGMPRO #ad
Výška16.34
Délka10.75
Hmotnost2.76
Šířka5.63
Číslo díluDJL00010
ModelkaDJL00010

5. Einhell

#ad

18 V, bez akumulátoru a, 20 cm kvalitní meč a řetěz Oregon, bezkartáčový motor, max. 3 800 min-1, Einhell Profesionální jednoruční akumulátorová řetězová pila Fortexxa 18/20 TH Power X-Change Li-Ion

#ad
Einhell #ad - Bezpečnostní prvky – fortexxa má špičkovou ochranu proti zpětnému rázu, ochranu proti zpětnému rázu s okamžitou brzdou řetězu a záchytný čep řetězu. Délka řezu – 20 cm dlouhý, kvalitní meč oregon a pilový řetěz Oregon umožňují délku řezu 14 cm při rychlosti řezu 7 m/s.

Použití bez tréninku může vést k vážným zraněním. Pilový řetěz – napnutí a výměna řetězu probíhá bez nářadí a díky automatickému mazání řetězu a velkému plnicímu otvoru je řetěz trvale zásobován olejem. Power x-change – jednoruční akumulátorová řetězová pila fortexxa 18/20 th je součástí rodiny Einhell Power X-Change, ve které lze kombinovat akumulátory, nabíječky a systémová zařízení.

Bezkartáčový výkon – bezúdržbový a výkonný střídavý motor zajišťuje maximální výkon při delší době provozu ve srovnání s běžnými motory s uhlíkovými kartáčky. Ty jsou k dostání samostatně. Dodávka bez akumulátoru – jednoruční akumulátorová řetězová pila Fortexxa 18/20 TH se dodává bez akumulátoru Power X-Change a nabíječky. Varování – tuto řetězovou pilu smí používat pouze vyškolení pracovníci v péči o stromy.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell Germany AG #ad
Výška8.27
Délka16.14
Hmotnost5.6
Šířka9.06
Číslo dílu4600020
Modelka4600020

6. JYGMPRO

#ad

4palcová akumulátorová řetězová pila se 2 akumulátory 1,5 Ah, JYGMPRO Mini řetězová pila s akumulátorem, 2 řetězy, elektrická ruční řetězová pila pro, rychlost řetězu 8 m/s, bezpečnostní tlačítko

#ad
JYGMPRO #ad - Ovládání je velmi jednoduché. Můžete jej používat s důvěrou. Když obdržíte produkt, 1 x vodicí plech, jednoduše připojte baterii a můžete ji přímo použít. Kromě toho se na rukojeti nachází 3 kontrolky, které vás kdykoli informují o stavu proudu. Etězová pila používá vysoce kvalitní řetěz, než se vytvoří kmen s průměrem cca 5 cm.

Bezpečný provoz tato mini řetězová pila s akumulátorem má bezpečnostní blokovací spínač a ochranu proti postříkání. Dvě baterie superb life naše dobíjecí řetězová pila se dodává se 2 bateriemi 1500 mah a rychlonabíječkou. 120° ochrana proti stříkání brání tomu, aby k vám během řezání létaly dřevěné třísky. Etězovou pilu můžete bezpečně vzít s sebou na zahradu, na cesty, na kempování nebo na farmu. Abyste zabránili náhodnému spuštění, musíte současně stisknout bezpečnostní tlačítko a spínač pro spuštění.

Tato mini řetězová pila nemá automatický olejový systém a musí být ručně naolejována. Vysoce účinný motor s měděným drátemjygmpro mini řetězová pila má 500w motor z čisté mědi, který prošel hlubokým procesem vytvrzení pro zajištění hladkého řezu. Lehká a přenosnáhmotnost této přenosné jednoruční řetězové pily činí pouze 0, dlouhodobé používání nebude únavné, 95 kg včetně baterie, muži, ženy a starší lidé ho mohou snadno ovládat. Náhradní baterii můžete kdykoli vyměnit, do domu, pokud je druhá baterie vybitá.
ZnačkaJYGMPRO #ad
VýrobceJYGMPRO #ad
Výška12.99
Délka6.69
Hmotnost3.09
Šířka5.51
Číslo díluDJL00015
ModelkaDJL00015

7. KUZUPRO

#ad

Akumulátor pro, mini řetězová pila s akumulátorem se 2 akumulátory 1,5 Ah, 2 řetězy, rychlost řetězu 8 m/s, jednoruční řetězová pila, ukazatel baterie, KUZUPRO Akumulátorová řetězová pila 4 palce

#ad
KUZUPRO #ad - Tato akumulátorová řetězová pila zvýší účinnost při prořezávání vaší zahrady. Vícenásobná bezpečnostní ochranaakumulátorová řetězová pila kuzupro má horní ochrannou mřížku otočnou o 100° a ochrannou mřížku na spodní rukojeti, zamykací knoflík a pogumované a ergonomické rukojeti pro bezpečnost uživatele. 2 ks baterií 1, nemusíte si dělat starosti, má dlouhou životnost, že proud dojde uprostřed krájecího projektu.

Akumulátorová řetězová pila má také ukazatel proudu, 5 ah a indikace baterie 2 x 1, který vás upozorní na stav baterie, 5 Ah velká kapacita Li-Ion baterie, takže vaše práce bude efektivnější a pohodlnější. Malá a kompaktní a výkonnámini řetězová pila s bezdrátovým akumulátorem vybavená malým motorem z čisté mědi, 2 × 12 v akumulátorem, takže trvá jen asi 8 sekund, který byl hluboce tvrzený, aby byl zajištěn hladký řez. Tím se zabrání tomu, aby řetěz omylem zapadl. Mezi větvemi nebo v kůlnách. Rychlost vedení řetězu může činit až 8 m/s, vysoce kvalitní vodicí řetěz, než vyříznete kufr o průměru 10 cm.

Ovládání jednou rukou, snižuje únavu ramen při řezání, lehká a kompaktníruční elektrická řetězová pila váží pouze 0, ale také bezpečnější než těžší řetězová pila. Pokud má výrobek problémy s kvalitou nebo máte nějaké dotazy k výrobku, 1 x nabíječka, 5Ah baterie, 1 x kryt vodicí desky, neváhejte nás kontaktovat, 2 x 1, 1 x láhev na olej, 1 x krabice. Několik dílů příslušenství v jednom, včetně 1 x 4palcové mini řetězové pily, je tady v této sadě obdržíte vše, 1 x čepel vodicí desky, co potřebujete, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit, jsme tu pořád.
ZnačkaKUZUPRO #ad
VýrobceKUZUPRO #ad
Výška5.63
Délka16.34
Hmotnost2.09
Šířka10.75
Číslo díluDJL00017
ModelkaDJL00017

8. Grenintol

#ad

6palcová mini řetězová pila s akumulátorem 6000 mAh, ruční řetězová pila, akumulátor s 24 V pro zahradnické nůžky,, Grenintol akumulátorová řetězová pila s automatickým mazivem a 2 akumulátory 3,0 Ah

#ad
Grenintol #ad - Vezměte prosím na vědomí, baterie nepodporuje dlouhodobou práci, stroj a baterie se mohou zahřívat. Innost řezání je vysoká, rychlost je rychlá, oboustranný design čepele umí dřevo o průměru 10 cm na 10 s, řetěz je uhasen leteckou a kosmickou technologií, není snadné zlomit.

Akumulátorová řetězová pila je vybavena dvěma 24V Li-Ion bateriemi, jedna baterie může běžet až 15 – 20 minut. Nedoporučuje se řezat dřevo a jiné materiály o průměru větším 20 cm. Vestavěný hrnec na olej, řezání palivového dřeva a řezání stromů, mazání lisovaným olejem. Efektivní odvod tepla, vynikající snížení hluku, vysokofrekvenční přenos, design proti prachu z pily, efektivní výstupní výkon. Upgrade konfigurace: elektrická mini řetězová pila je vybavena 8palcovými a 6palcovými řetězy, 35 000 ot/min, takže její oblast použití je širší.

Po použití uchovávejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. 2. Tip: před výměnou příslušenství prosím vyjměte baterii! Pro jistotu se může aktivovat ochrana proti přehřátí a stroj se vypne. Stále obdržíte: 1 x mini řetězovou pilu, 1 x eu adaptér, 2 x akumulátor, 1 x pár rukavic, 1 x nástrčný klíč, 2 x 6palcový řetízek, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Vysoká účinnost a úspora energie: mini řetězová pila se silným výkonem akumulátoru má dlouhou životnost.
ZnačkaGrenintol #ad
VýrobceChina #ad
Výška15.75
Délka15.75
Hmotnost4.1
Šířka3.54
Číslo díluDL14
ModelkaDL14

9. Einhell

#ad

18 V, záchytný čep řetězu, bez akumulátoru, kvalitní meč/řetěz Oregon, Einhell Akumulátorová řetězová pila GE-LC 18/25 Li-Solo Power X-Change, provoz na baterie lithium-iontová, ochrana zpětného rázu

#ad
Einhell #ad - S praktickou řetězovou pilou snadno zvládne každý amatérský zahradník. Akumulátorová řetězová pila ge-lc 18/25 li je silný výrobek Einhell, kombinovaný s ostrostí kvalitního meče Oregon s řetězem.

Bezpečnost zajišťuje ochrana proti zpětnému rázu s okamžitou mechanickou brzdou. Praktická akumulátorová řetězová pila je spolehlivým pracovním nástrojem pro osvětlení a kácení menších a středních stromů, pro zpracování palivového dřeva a ke zkracování a demontáži dřeva. Ten se aktivuje ihned při úderu, takže se řetěz okamžitě zastaví.

Dodávka neobsahuje akumulátor a nabíječku, ty jsou k dostání samostatně. Robustní zarážka z kovu zajišťuje bezpečné vedení. Akumulátorovou řetězovou pilu lze provozovat s každým 18voltovým akumulátorem Power X-Change. Napnutí řetězu lze regulovat zcela bez nářadí a také pro výměnu řetězu není zapotřebí žádné nářadí.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška25
Délka48
Hmotnost8.8
Šířka23
Číslo dílu4501761
Modelka4501761
Záruka2 roky.

10. Einhell

#ad

Ochrana proti zpětnému rázu, Akumulátorová řetězová pila Einhell GE-LC 18/25-1 Li sada Power X-Change 18 V, 3,0Ah baterie a rychlonabíječka, čepel a řetěz Oregon, bez náhradního řetězu černá/červená

#ad
Einhell #ad - Napnutí řetězu bez nářadí: jak výměnu řetězu, tak i napnutí řetězu lze zvládnout bez speciálního nářadí. Masivní kovová zarážka: tuto praktickou řetězovou pilu zvládne snadno ovládat každý hobby zahradník. Optimální napnutí řetězu je nezbytné pro ideální výsledky řezání.

Včetně baterie a nabíječky: sada obsahuje rychlonabíječku a 3, 0Ah baterii řady Power X-Change, díky třem LED lze pohodlně přečíst nabití baterie. Výkonný lithium-iontový akumulátor zajišťuje svobodu bez kabelu. Technické specifikace – napětí akumulátoru: 18 v 3 ah, délka čepele: 25 cm, rychlost řezu: 4, 3 m/s, řezná délka: 23 cm, obsah olejové nádrže 200 ml; specifikace řetězu: délka 25 cm; tloušťka článku řetězu 1, 1 mm; 40 článků; rozteč 3/8“ ca.

0, 95 cm. Automatické mazání řetězu: Řetěz je během použití plně automaticky promazáván olejem. Nekonečný akční rádius díky baterii power x-change: už nikdy nemusíte hledat zásuvky, nikdy nebudete mít problém s prodlužovacím kabelem. Kvalitní čepel a řetěz oregon: Řetěz a čepel oregon zajišťují snadné řezání s ideálními výsledky a dlouhou životnost. Robustní kovová zarážka zajišťuje bezpečné vedení. Tím je zajištěna maximální životnost čepele a řetězu.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška10.04
Délka17.13
Hmotnost7.94
Šířka8.86
Číslo dílu4501760
Modelka4501760
ZárukaDvouletá záruka.