Top 10 krimi Dinner 4 Spieler – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kosmos

#ad

KOSMOS 697907 EXIT – Hra – Dráha strašidelného strachu, EXIT hra pro 1 až 4 hráče od 10 let, úroveň: začátečník, hra Escape Room, jedinečná společenská hra

#ad
Kosmos #ad - Ideální jako party hra, hra na akce a jako dárek k narozeninám. Hra escape Room, na doma. Z úspěšné herní série "exit – hra".

Lze hrát s aplikací i bez aplikace. Kooperativní zážitková hra na úrovni: začátečníci. S jednoduchým vysvětlením hráče v bezplatné aplikaci KOSMOS vysvětlení. 1 – 4 hráči řeší v týmu chytré hádanky a potřebují k tomu týmového ducha, kreativity a kombinační dovednosti. Můžete vyřešit hádanky a uniknout z dráhy duchů? Společenská hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 10 let. Vzhledem k tomu, že materiály se mění pro mimořádné hádanky, lze hrát pouze jednou.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška1.57
Délka7.09
Hmotnost0.44
Šířka5.12
Číslo dílu697907
Modelka697907
ZárukaZákonná záruka

2. Hidden Games

#ad

Realistická kriminální hra, vzrušující detektivní hra, úniková hra, Hidden Games Místo činu, Diadém Madony, 2. případ, německy

#ad
Hidden Games #ad - Vyšetřuje dokumenty, kontroluje alibis, odmaskuje pachatele! Očekává vás multidimenzionální herní zážitek. Nový herní koncept, baleno bez plastů. Zjištěno v realistickém kriminálním případě. 1–6 hráčů, 5 – 2, od 14 let, doba hraní 1, 5 hodiny.
ZnačkaHidden Games #ad
VýrobceHidden Industries GmbH #ad
Výška0.39
Délka9.06
Hmotnost0.55
Šířka12.99
Číslo díluNGF02
ModelkaNGF02

3. Hidden Games

#ad

Napínavá detektivní hra, Hidden Games Místo činu, ZELENÝ Gift, realistická kriminální hra, hra Escape Room od 14 let, německy, 3. Fall

#ad
Hidden Games #ad - 1 – 6 hráčů, 5–2, od 14 let, 1, 5 hodiny přehrávání. Vyšetřuje dokumenty, kontroluje alibis, odhaluje pachatele! Eká vás multidimenzionální herní zážitek. Hraje všechny případy v libovolném pořadí. Zjištěno realistickým detektivním případem.
ZnačkaHidden Games #ad
VýrobceHidden Industries GmbH #ad
Číslo díluTL-0001
ModelkaBH-129

4. Kosmos

#ad

Hra, Únos ve Fortune City, jedinečná společenská hra, úroveň: pokročilá, EXIT Game pro 1-4 hráče od 12 let, Escape Room hra, KOSMOS 680497 EXIT®

#ad
Kosmos #ad - 1 – 4 hráči řeší v týmu chytré hádanky a potřebují k tomu týmového ducha, kreativity a kombinační dovednosti. S výukovým programem a časovačem v bezplatné aplikaci pro vysvětlení KOSMOS.

Lze hrát s aplikací i bez aplikace. Kooperativní zážitková hra na úrovni: pokročilá. Z úspěšné herní série "exit – hra". Hra escape Room, na doma. Vzhledem k tomu, že materiály jsou modifikovány pro excelentní hádanky, lze hrát pouze jednou. Společenská hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 12 let. Ideální jako party hra, hra na akce a jako dárek k narozeninám. Můžete vyřešit hádanky na divokém západě a zachránit zmizelého šerifa.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška7.09
Délka5.2
Hmotnost0.64
Šířka1.57
Číslo dílu680497
Modelka680497
ZárukaZákonná záruka

5. Hidden Games

#ad

Hidden Games Místo činu – ledově studený zločin – Zimní krimi – Němčina – Realistická kriminální hra, Escape Room hra, napínavá detektivní hra

#ad
Hidden Games #ad - 1 – 6 hráčů, od 14 let, 1, 5–2, 5 hodiny přehrávání. Vhodné i pro profesionály. Vyšetřuje dokumenty, kontroluje alibis, odhaluje pachatele! Eká vás multidimenzionální herní zážitek. Nový herní koncept. Zjištěno realistickým detektivním případem.
ZnačkaHidden Games #ad
VýrobceHidden Industries GmbH #ad
Číslo díluHID00007
ModelkaHID00007

6. DENKRIESEN

#ad

DENKRIESEN, Horor Edition, Teď to bude děsivé. | Hrací blok | Dárek k narozeninám | Rodinná hra | Město Land River, City Land VOLLPFOSTEN®

#ad
DENKRIESEN #ad - Denkriesen je synonymem pro dlouho známou herní klasiku v novém oděvu a skutečné bestsellerové hry s kultovním faktorem. 50 listů 50 listů din a4 pro extrémně dlouhou zábavu ze hry. Eka města-země-zná koneckonců každý a kdo by si myslel, že tuto starou známou klasiku hry můžete tak pěkně "zabalit".

Kultovní nápad na dárek – tento blok vollfistů se jistě postará o úsměv při darování a je ideálním vtipným nápadem na dárek k narozeninám, k velikonocům nebo k Vánocům. Abc lišta inovativní abc lišta pro identifikaci písmen zajišťuje, že už nebude mít pro podváděče šanci. Stejně jako u všech myslitelských produktů je zde kvalita psána velkými písmeny.

Horror edition děsivá edice kultovní hry mĚsto land vollpFOSTEN na téma hrůzy a hrůzy. Po vybalení můžete začít hned hrát a zábava může začít! speciální pole jako u všech bloků města land VOLLPFOSTEN existují speciální pole s dvojitým skóre. Denkriesen original – vysoce kvalitní značková hra v cool designu ze severoněmecké kultovní vydavatelství her.
ZnačkaDENKRIESEN #ad
VýrobceDenkriesen UG #ad
Výška0.28
Délka8.27
Hmotnost0.73
Šířka11.69
Číslo díluSL2020
ModelkaSL2020
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Hidden Games

#ad

Německy, vzrušující detektivní hra, Hidden Games Místo činu, Realistická kriminální hra, úniková hra, PNEUMATIKA PRO Ostrov

#ad
Hidden Games #ad - Typ výrobku: tableTOP-HRA. Barva: Černá. Značka: Hidden Games. Název výrobku: hidden games místo činu připraveno na ostrov německá realistická kriminální hra, napínavá detektivní hra, escape-room hra.
ZnačkaHidden Games #ad
VýrobceHidden Industries GmbH #ad
Hmotnost0.51
Číslo dílu001

8. Kosmos

#ad

4 hráče, Die DREI??Level: Einsteiger, Escape Room Spiel: 1, Dům Rätsel, Level: Einsteiger, Escape Room Spiel & Das Spiel, EXIT, Der Flug ins Unbestimmse, Kosmos 694043, Hra

#ad
Kosmos #ad - Produkt 1: level: začátečníci. Produkt 1: 3?? pozvali jste k tajemnému setkání – ale kde jsou justus, Peter a Bob? Uvolňuje speciální případ.

Hodinová hra escape pro domácí použití. Produkt 1: party hra v praktickém formátu: skvělý také jako dárek k narozeninám nebo dárek. Produkt 2: hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 10 let. Napínající hádanka pro začátečníky. Hodinová hra escape pro domácí použití. Produkt 1: z úspěšného hracího těla "exit – hra. Produkt 2: z úspěšného herního těla exit – hry. Produkt 2: 1 – 4 hráči uvolní v týmu pomačkaných hádanek, aby se letadlo opravila a bezpečně vstoupila. Produkt 2: hry escape-Room: Pro začátečníky.
ZnačkaKosmos #ad

9. Kosmos

#ad

Hra, jedinečná společenská hra, KOSMOS 694050 EXIT, potopený poklad, EXIT hra pro 1 až 4 hráče od 10 let, úroveň: začátečník, hra Escape Room

#ad
Kosmos #ad - Kooperativní zážitková hra na úrovni: začátečníci. Vzhledem k tomu, že materiály se mění pro mimořádné hádanky, lze hrát pouze jednou.

Společenská hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 10 let. Hra escape Room, na doma. Ideální jako party hra, hra na akce a jako dárek k narozeninám. Lze hrát s aplikací i bez aplikace. Dokážete vyřešit hádanky a odhalit tajemství vraku lodi? Z úspěšné herní série "exit – hra". 1 – 4 hráči řeší v týmu chytré hádanky a potřebují k tomu týmového ducha, kreativity a kombinační dovednosti. S výukovým programem a časovačem v bezplatné aplikaci pro vysvětlení KOSMOS.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška7.09
Délka4.96
Hmotnost0.35
Šířka1.69
Číslo dílu694050
Modelka694050
ZárukaZákonná záruka

10. Kosmos

#ad

Jedinečná společenská hra, Escape Room hra, úroveň: Začátečník, EXIT Game pro 1 až 4 hráče od 10 let, KOSMOS 694227 EXIT, Tajemné muzeum, Hra

#ad
Kosmos #ad - Společenská hra pro dospělé, fanoušky Live Escape Rooms a rodiny od 10 let. Ideální jako party hra, hra na akce a jako dárek k narozeninám.

Kooperativní zážitková hra na úrovni: pokročilá. Lze hrát s aplikací i bez aplikace. S výukovým programem a časovačem v bezplatné aplikaci pro vysvětlení KOSMOS. Můžete vyřešit hádanky a najít cestu ven z muzea?1 – 4 hráči řeší v týmu chytré hádanky a potřebují k tomu týmového ducha, kreativity a kombinační dovednosti. Z úspěšné herní série "exit – hra". Vzhledem k tomu, že materiály se mění pro mimořádné hádanky, lze hrát pouze jednou. Hra escape Room, na doma.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška7.13
Délka5.08
Hmotnost0.57
Šířka1.69
Číslo díluFKS6942270
ModelkaFKS6942270
ZárukaBez záruky