Top 10 Klever Licht Kabellos Magnetisch – Osvětlení pod kuchyňskou linku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AIBOO

#ad

12 W, teplá bílá, osvětlení vitríny, Ultra Slim DC, 12 V, sada 6 ks LED podlinkových svítidel, AIBOO LED osvětlení skříně s vypínačem, osvětlení skříně do skříně, šatníku

#ad
AIBOO #ad - Iroké použití světla do skříně lze použít všude tam, knihovna, pracovní stůl, zásuvka, vitrína, kde je preferujete: šatní skříň, skříně, skříň, police, pult, schodiště, skříň na víno nebo dokonce na vaši chodbu. Je velmi jasné, aby osvětlilo místo, pro které používáte.

Zjistíte, které šetří proud, že tato svítidla mohou ušetřit více než 90 % energie než halogenové žárovky. Spora energie každé z aktualizovaných 2w led podhledových svítidel, lze nahradit běžnými 25W žárovkami. Současně si nemusíte dělat starosti s poškozením nábytku. Dostatečný jas s celkem 1200 lumenů každý 200 lumenů odpovídá jas našeho osvětlení vitríny teplá bílá vašim požadavkům na osvětlení v každodenním životě.

Bez komplikovaného ovládání můžete světla během instalace dobře umístit nad skříň. Podhledové svítidlo do kuchyně LED nálepky jsou silně lepivé a nespadají snadno. Ovládání spínače s vypínačem můžete ovládat 6dílnou sadu led světel skříně, čímž se zabrání nepříjemnostem odpojit adaptér a světla vypnout. Snadná instalace světla skříně 12 v lze jednoduše namontovat na skříň pomocí šroubů nebo 2stranných lepicích pásků.
ZnačkaAIBOO #ad
VýrobceAIBOO #ad
Výška0.32
Délka2.36
Hmotnost1.06
Šířka2.36
ModelkaPKWW

2. LABOREDUCER

#ad

Regál 4000 K, 12 V, 6 kusů osvětlení skříně s dálkovým ovládáním, vitrínu, LABOREDUCER Stmívatelné osvětlení kuchyňské skříňky, přírodní bílá, kuchyňské LED svítidlo pro knihovnu

#ad
LABOREDUCER #ad - Roubujte nebo jej nastavte na místech, 60 minutách nebo 120 minutách vypnutí. 12 v 180 lumenů a 4000 k teple bílá světla. Osvětlení spodní skříňky: 6 světel pod skříňku jsou nastavitelné sady pro režim stmívání. Dlouho stiskněte tlačítko "on" na dálkovém ovládání, kde si myslíte, 30 minutách, že je nejpohodlnější používat.

Při příštím zapnutí se uloží poslední nastavení stmívání. Vezměte prosím na vědomí, že tyto typy nejsou zapojeny do série. Díky funkci stmívání od 0 do 100 % lze nastavit jas osvětlení. Po 15 minutách, dokud se funkce časovače nevymaže. Rf dálkové ovládání a funkce automatického vypnutí: lze časově ovládat pomocí rf dálkového ovládání. Jednoduchá instalace: tato nově vylepšená a rychlejší instalace pro ty, můžete přímo vyvrtat dva otvory s již připravenými měřicími nálepkami a vložit je do otvorů, kteří potřebují šrouby.

Paralelní připojení světla: světla pod pultem dodávaná s 6cestným rozbočovačem jsou zapojena pouze paralelně. Iroké použití: osvětlení je perfektní pro každou místnost ve vašem domě, včetně kuchyně, kanceláře, skříně, koupelny, spíže, garáže a ložnice. Na rozdíl od otáčení, abyste otevřeli kroužek mušlí a provedli další kroky pro starý typ, poté zavěste LED na ni a malým pohybem utáhněte.
ZnačkaLABOREDUCER #ad
Výrobcelaboreducer #ad
Výška0.28
Délka2.52
Hmotnost1.1
Šířka2.52
ZárukaZáruka výrobce na 24 měsíců od data nákupu.

3. BRTech

#ad

230 V, 2 W, 190 lm, chodby, teplá bílá, kuchyňské LED noční světlo do kuchyně, skříně, 58 – 62 mm, BRTech 4dílná sada LED podhledových svítidel, 3000 K, schodiště, ložnice, osvětlení skříně, šatníku

#ad
BRTech #ad - Osvětlení skříně s dlouhou životností – osvětlení skříně brtech je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, knihovnu, zásuvku a dokonce i chodby, který díky své dobré tepelné vodivosti zajišťuje, že se teplo rychle odvádí zevnitř světla skříně. Obsah dodávky – 4 x led osvětlení skříně každé světlo se dodává s 2metrovým kabelem.

8 x šrouby. Světlo našeho osvětlení skříně neoslňuje a perfektně chrání vaše oči. Snadná instalace, 1x 12 v/1 a síťový zdroj, 4 x 3m lepicí páska, jednoduše otevřete kryt, 1x připojovací krabice, těleso lampy lze upevnit pomocí šroubů. Síťový zdroj s praktickým ovládacím vypínačem ZAP/VYP usnadňuje zapnutí a vypnutí svítidla. Naše led čipy nemají ir ani uv záření, zejména dětí. Led osvětlení skříně s vysokým jasem – každé led osvětlení skříně s teplým bílým světlem je napájeno 18 super světlými led čipy.

Spora energie a dlouhá životnost – výkon každého z našich světel ve skříni činí pouze 2 w, 4 kusy celkem 12 w, které by mohlo dokonale chránit oči vaší rodiny, nízká spotřeba proudu. Každé světlo vyzařuje až 190 lumenů 3000 k teplé bílé světlo, které je jasné a měkké. Světla skříně můžete také jednoduše nalepit lepicí páskou 3M je součástí dodávky. Naše svítidla mají produktový design s dlouhou životností: více než 35000 provozních hodin.
ZnačkaBRTech #ad
VýrobceBRTech #ad
Výška0.33
Délka2.36
Hmotnost0.55
Šířka2.36
ModelkaMD60
Záruka3 měsíce.

4. OxyLED

#ad

Kuchyňské LED světlo s magnetickými proužky, OxyLED Detektor pohybu uvnitř, sada světel do kuchyně, LED pohybové čidlo, LED osvětlení skříně, 3 kusy, na, spodní skříňka, USB světlo do skříně, 6000 K

#ad
OxyLED #ad - 3dílné balení, garážovém skleníku a dalších věcech, ložnici, půdě, a zajišťuje, sklepě, ultra jasné, aby osvětlilo každý tmavý roh ve vašem průchodu, čistá bílá: LED osvětlení skříně s 10 SMD 2835 LED diodami je dostatečně jasné, že ve tmě nezakopnete. Chytrý senzor oxyled čip s pasivní infračervenou PIR technologií, přesně rozpozná pohyb.

Vysoká citlivost: tento detektor pohybu uvnitř se automaticky rozsvítí do 10 stop, spolehlivý výkon a vysoká citlivost, automatické vypnutí po 15–20 sekundách bez detekce pohybu. Standardní doba nabíjení činí 3 měsíce, pokud světlo do šatníku zaznamená 6 – 10 krát/den. Lepicí proužek s magnetickými políčky se snadno připevní na tělo lampy a uvolní se. Umístěte světlo skříně na čisté a hladké místo a můžete začít. Světlo do skříně s detektorem pohybu se dodává s micro usb datovým kabelem, takže jej můžete snadno nabíjet pomocí jakékoli národní standardní USB nabíječky, nabíječky mobilního telefonu nebo USB portu Vašeho počítače. Kabinet light shell je z kvalitní hliníkové slitiny kovu, nerezaví a snadno se čistí.

Multifunkční : led osvětlení skříně má kvalitní hliníkové slitiny, skříni, takže je perfektní volbou pro použití v podkroví, schránce, ve stodolě, v garáži, ve skleníku, útočném sklepa, lékárničce, a je mnohem odolnější a stylové než levné plastové osvětlení skříně, které má lepší výkon odvádění tepla, sklepě, skladovacích prostorech, ve stodolě, dětském pokoji, v autě, kůlnách, kosmetickém zrcátku. Humanizační design: vnitřní detektor pohybu zabudovaný 10 led nabízí 120stupňovou osvětlenou plochu pro měkké světlo. Nejsou nutné žádné nářadí, šrouby nebo matice.
ZnačkaOxyLED #ad
VýrobceOxyLED #ad
Výška1.57
Délka8.27
Hmotnost0.25
Šířka4.13
Číslo díluB07K79FKTS
ModelkaB07K79FKTS

5. AIBOO

#ad

LED podlinková světla s dálkovým ovládáním, kuchyňské lampy, přírodní bílá 4000 K, včetně, sada LED podhledových svítidel, 4dílná kompletní sada, AIBOO LED osvětlení skříně, osvětlení vitríny

#ad
AIBOO #ad - Sada osvětlení skříně se dodává s magickými 2strannými lepicími pásky, které chrání nábytek a snadno se instalují, vylepšená světla do skříně se dají instalovat snadněji a rychleji, šetří čas a super pohodlně. Funkce stmívání od 0 do 100 % lze nastavit jas osvětlení.

Iroké použití: led osvětlení vitríny je perfektní pro každou místnost ve vašem domě, spíže, šatníku, kanceláře, skříně, včetně kuchyně, koupelny, garáže a ložnice. Cir>80 & 90% úspora energie: 4 led osvětlení skříně jsou nastavitelné sady režimu stmívání. Index podání barev je přes 80, 180 lumenů, osvětlení skříně LED vypadá pohodlněji. Našroubujte nebo nalepte dálkové ovládání na místo, které je součástí dodávky, kde je to nejpohodlnější.

Osvětlení lze ovládat pomocí našeho dálkového ovládání, takže máte volné ruce. Poslední nastavení stmívání se uloží při příštím zapnutí. Rf dálkové ovládání a stmívatelné: osvětlení skříně s dálkovým ovládáním. Vezměte prosím na vědomí, že tento typ nelze zapojit do série. Snadná instalace: tato nová, nebo se šroubem, pokud potřebujete světla našroubovat na skříň. 12 v, 90% úspora energie.
ZnačkaAIBOO #ad
VýrobceAIBOO #ad
Výška0.31
Délka2.37
Hmotnost0.99
Šířka2.36
ModelkaPKNW
Záruka24 měsíců bezplatná náhrada.

6. Alivation

#ad

Wiederaufladbar, Bewegungsmelder-Licht, bewegungsmeldert, 3 Stück, batteriebetrieben, 1500 mAh, batteriebetriebene LED-Lichter, kabellose Lichter, 36 LED-Schrankleuchten, Alivation unter dem Schrank

#ad
Alivation #ad - Ultra lange akkulaufzeit: diese batteriebetriebene lampe ist mit einem wiederaufladbaren 1500-mah-akku ausgestattet. Die alivation constant-Sense-Technologie ermöglicht es, 4 Modi-Schiebeschalter. Es sind keine drähte, beschädigen Ihre Möbel nicht. Kühlschrank, Schrauben oder Muttern erforderlich.

Einfach an der Magnetplatte befestigt und abnehmbar zum Aufladen. Die beiden bewegungssensor-modi eignen sich für verschiedene Szenarien in Ihrem täglichen Leben, bleibt eingeschaltet, solange Sie in der Nähe sind, und schaltet sich automatisch 15 Sekunden nach dem Weggehen aus.36 superhelle leds: verbesserte 36 superhelle leds geben 180 lumen von 6000 k sauberem, briefkasten, treppen, küche, notbedarf Abstellraum, Garage, Schrank, weißem Licht ab. Jede ladung hält bis zu 120 tage verwenden Sie es 10 Mal am Tag, 2 mal Akkulaufzeit anderer ähnlicher LED-Leuchten. 30 monate garantie: ultradünnes design und kommt mit 30 tagen geld-zurück-garantie und 30 monate problemloser Ersatzgarantie.

Zuverlässiger bewegungssensor mit 2 sensormodi: an/aus/automatische nacht/automatischer tag und nacht, ständig bewegungen aufzunehmen, Bewegungssensor funktioniert jedes Mal. Schiebeschalter ist einfach und intuitiv, einfach zwischen 4 verschiedenen Modi zu wechseln. Leds geben keine schädlichen Strahlen und sehr wenig Wärme ab. Perfekt für schrank, dachboden, waffensafe, Kleiderschrank, Schublade, Medizinschrank, Aufbewahrungseinheit, Keller, Schrank, Schminkspiegel usw.
ZnačkaAlivation #ad
VýrobceAlivation #ad
Výška0.6
Délka8.9
Hmotnost0.42
Šířka1.4
Číslo díluT36-1
ModelkaT36-1

7. wobsion

#ad

Ultra tenké kuchyňské světlo, osvětlení vitríny, wobsion Podhledové svítidlo do kuchyně, teplá bílá s bezkontaktním senzorem, podstavec pro šatní skříň, 3000 K, stmívatelná, lišta 42 cm

#ad
wobsion #ad - Ultra tenký design velikost našeho jednotlivého světelného pásku činí 420 mm × 35 mm × 6, 2 mm, po instalaci bude vaše kuchyně krásnější, teplá a světlejší. Napájení Žádné usb, žádné baterie, nabízíme elektrickou hlavu, nemusíte kupovat žádnou baterii a světelný pásek nemusíte nabíjet, velmi pohodlně se obsluhuje.

Bezkontaktní senzor naše světelné pásky používají bezkontaktní senzorový spínač. Pokud pracujete v kuchyni, nemusíte si dělat starosti, že se světelná lišta znečišťuje. Měkké osvětlení naše korálky jsou instalovány na obou stranách tělesa lampy a mají boční emitující design, takže světlo je velmi měkké a nedráždí vaše oči.

Snadná instalace můžete si vybrat ze dvou způsobů instalace: můžete použít lepidlo 3M pro přímé nalepení světelného proužku; nebo můžete vyvrtat otvory na rovné ploše a světelnou lištu upevnit pomocí šroubů.
Značkawobsion #ad
VýrobceShenzhen Wobsion Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.24
Délka16.54
Hmotnost0.55
Šířka1.38
Číslo díluCG18-420-3K
ModelkaCG18-420-3K

8. STAVOZE

#ad

Magnetická LED lišta pro skříň, 4500 mAh, 216 LED diod, 60 cm, osvětlení skříně s detektorem pohybu, 3 barevné režimy, kuchyňské LED stmívatelné, šatní skříň, dobíjecí LED lišta

#ad
STAVOZE #ad - Jemné osvětlení příjemné pro oči na rozdíl od jiných skříněk na trhu má toto svítidlo vnitřní reflektor, který vytváří měkké a neoslňující osvětlení. Má integrované silné magnety, takže stačí pouze stáhnout zadní stranu lepidla obou dodaných železných dílů a upevnit je na skříňku.

V trvalém provozu může doba provozu činit více než 10 hodin. V případě problémů nás prosím neváhejte kontaktovat. Díky širokému úhlu 120° a citlivé oblasti detekce pohybu je obzvláště vhodný pro rohy, které nepotřebují nepřetržité osvětlení. Tento design umožňuje v případě potřeby světlo jednoduše vyjmout pro nabíjení nebo v případě nouze. Světlo pak magneticky přilne k železným kusům. Všestranné a multifunkční toto světlo pod skříňku se hodí nejen pro skříně, noční stolky, jako jsou skříně, ale také pro různé prostory ve vašem domě, schodiště, místnosti s nářadím a další.

Rozsah dodávky: 1 x 60cm světlo spodní skříňky, 2 x lepidlo, 1 x nabíjecí kabel, 2 x železný plech, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Svítidlo nabízí 3 nastavitelné teploty barev 2700 k/4000 k/6000 k a plynulé stmívání, osvětlení si můžete přizpůsobit podle svých představ. Velký rozsah osvětlení 60 cm dlouhé kuchyňské podhledové svítidlo je delší než většina skříněk na trhu, takže můžete osvětlit větší prostor. Dvojitým kliknutím změníte teplotu barvy a dlouze stiskněte pro nastavení jasu.
ZnačkaSTAVOZE #ad
VýrobceSTAVOZE #ad
Výška0.35
Délka23.82
Hmotnost0.84
Šířka1.57
Číslo díluTDL-6110X
ModelkaTDL-6110X

9. Kelwiriy

#ad

Lampa, provoz na baterie, do kuchyně, skleněná podlaha, pod kuchyňskou linku, skříňka, vitríny, Kuchyňské podhledové LED světlo s dálkovým ovládáním, LED bodová světla, puk světla, bezdrátové nabíjení

#ad
Kelwiriy #ad - Podhledové světlo na baterii: usb nabíjení & vysoká kapacita a rychlé nabíjení už vás nebaví častá výměna baterií? obtěžuje vás krátká doba osvětlení, ale dlouhá doba nabíjení? vyzkoušejte naše 1600mah led podhledové svítidlo s kapacitou až 3 hodiny, abyste mohli plně nabít baterii.

Naše kuchyňské led svítidlo potřebuje pouze jedno nabití měsíčně, pokud je používáno přiměřeně a jas, šetří až 80 AA baterií za peníze a ochranu životního prostředí. Zasloužíš si bohatství. Silná magnetická síla uvnitř drží bezdrátová světla stabilně a pevně a umožňuje vám je snadno instalovat nebo vyjmout, abyste osvětlili cestu vpředu nebo nabili baterii. Zasloužíš si jas. Nalepte lepicí železné listy na hladké rozhraní ve vaší kuchyni, uvnitř vitríny nebo skříně.

Zasloužíš si brilantnost. Kromě toho jsme nastavili 3 teploty barev, abychom vyhověli různým příležitostem. Z praktických důvodů led lampa efektivně osvětluje vaši kuchyň, jednodušší pro váš život Osvětlení skříně nejen rozjasní kuchyň a jiné tmavé koutky každodenního života, knihovnu, vitrínu nebo schodiště. Vše bezdrátové! Zasloužíte si pohodlí. Zasloužíš si být šťastný.
ZnačkaKelwiriy #ad
VýrobceKelwiriy Co. Ltd. #ad
Výška1.21
Délka3.31
Hmotnost0.21
Šířka3.31
Číslo díluN002-3S-4
ModelkaN002-3S-4
ZárukaZáruka výrobce s 90denním pokrytím od data nákupu.

10. Vloee

#ad

Bezdrátové osvětlení pod kuchyňskou linku, samolepicí magnetické osvětlení regálu, změna barvy, RGB LED bodová baterie s dálkovým ovládáním, baterie,, USB dobíjecí osvětlení vitríny, kulaté LED světlo

#ad
Vloee #ad - Nabíjení led baterie do vitríny pomocí usb-c kabelu trvá pouze 3 hodiny, což je mimořádně praktické a ušetří až 80 AA baterií ročně na jedno svítidlo. Proměňte svůj prostor nyní s naší led bodovou baterií s dálkovým ovládáním a nebudete toho litovat. Magnetické osvětlení skříně, instalace na libovolném místě za 3 s.

Můžete si být jisti, že naše usb nabíjecí led bodové světlo se změnou barvy neobsahuje žádné škodlivé chemikálie a je ekologičtější než běžná bodová světla na baterie. Osvětlení vitríny rgb můžete plně přizpůsobit pomocí dálkového ovládání, abyste zajistili optimální komfort a pohodlí. Alternativně můžete pomocí dálkového ovládání vybrat svou oblíbenou barvu ze 13 předvoleb. 100% záruka spokojenosti: při objednání naší samolepicí led lampy s dálkovým ovládáním obdržíte bezproblémovou záruku na výměnu na celých 12 měsíců. 13 živých barev a 2 dynamické režimy rgb: zažijte svět plný barev s naším světlem do skříně s dálkovým ovládáním.

Metoda ②: vybaveno samolepkovým montážním kotoučem, ale také jako kuchyňské podhledové svítidlo, osvětlení skříně nebo osvětlení regálu atd. Zažijte optimální osvětlení a vytvořte si s naším spolehlivým a zákaznicky orientovaným bateriovým podhledovým svítidlem Rgb dokonalou atmosféru v místnosti. Usb nabíjecí: s integrovanou lithiovou baterií 1600 mah namísto vyměnitelných aa baterií má led bodovka s baterií a dálkovým ovládáním maximální jas 10 h.
ZnačkaVloee #ad
VýrobceVloee #ad
Výška1.22
Délka3.35
Šířka3.35