Top 10 Gift box Small – Dárkové krabice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Herz & Heim

#ad

Herz & Heim® Dárková krabice se jmény v různých druzích písma a textem na přání k narozeninám/narození/dni otců atd. růžová

#ad
Herz & Heim #ad - Skvělá dárková krabička se jménem na přání a textem na přání. Během několika dnů od vaší objednávky odešleme z našeho domu v Durynsku. Krabička má rozměry cca 35, 5 cm x 10, 5 cm x 19 cm Š/v/h a nabízí proto místo pro mnoho vašich nápadů na dárek. Krabička je potištěna po celém obvodu a má víko s zasouvacími poutky pro uzavření. Ať už k narozeninám, Velikonocům nebo k Vánocům. Vyberte si svou oblíbenou barvu a vytvořte si svůj malý unikát jako dárek s tlačítkem "Přizpůsobit".
ZnačkaHerz & Heim #ad
VýrobceHerz & Heim® #ad
Výška4.13
Délka7.48
Šířka13.98
Číslo dílupde-pap-box-l-w-2710

2. BELLE VOUS

#ad

Dárky pro hosty, lepenkové krabice na cukrovinky, party,, krabička z lepenky, svatbu, Belle Vous Malé dárkové krabičky bílé a hnědé se srdcem 50 ks – 5,5 × 5,5 cm dárková krabička, kraftový papír

#ad
BELLE VOUS #ad - Jednoduše zatáhněte za rukojeť, otevřete krabičku a vložte do ní své dobroty. Pro každou příležitost: tyto boxy se hodí pro každou příležitost, oslavu narození miminka, Vánoce, sladkostmi, narozeniny, den svatého valentýna, zásnubní oslavy, čokoládou, konfetami, jako například svatbu, závěrečná oslava a další.

Držadla se hodí k rustikálnímu designu krabičky a sedí bezpečně a pevně na víku boxu. Naplňte je malými ozdobnými předměty, dezerty, sušenkami, výročí, čajovými svíčkami nebo malými vlastnoručně vyrobenými dárky. Protože jsou naše dárkové krabičky neutrální, můžete je zcela podle chuti upravit osobně nebo opatřit nálepkami. Motiv srdce: dárkové krabičky v naší sadě mají bílý vnější díl, ve kterém se nachází malý laserem vyříznutý otvor ve tvaru srdce a uvnitř uvnitř uvnitř hnědé lepenky.

50 dárkových krabiček: naše sada obsahuje 50 dárkových krabiček, 5 cm široký x 5, 5 cm dlouhý x 5, například jako dárek na party na svatbách. Jsou matné a nevoskované. Lze je použít také jako stolní dekoraci nebo pro malé dárky. Po party lze ekologické boxy recyklovat. Snadná montáž: všechny kartony se dodávají složené naplocho a jsou již předřezané.
ZnačkaBELLE VOUS #ad
VýrobceBELLE VOUS #ad
Výška1.97
Délka9.84
Šířka9.84
Číslo díluBVOUS-GD2
ModelkaBVOUS-GD2

3. Schöne Güter

#ad

Sada dárkového balení peněz na Vánoce, narozeniny, oslavu mládeže a další příležitosti, 5 veselých vysoce kvalitních, biřmování, stabilních skládacích krabiček v lékařském stylu na poukazy a peněžní

#ad
Schöne Güter #ad - Originální a bez receptu. Pošlete peníze, přece jen jinak. Jako vtipné dárkové balení, svatební dárek k vydání osvědčení atd. Vhodné jako vánoční dárek, jsou vtipné, milé a milým způsobem pomáhají například při akutním nedostatku peněz.

Pět úžasných a vtipných nápadů na dárek: skládací krabičky s certifikací fsc v klasickém stylu léků překvapí, individuální prasátko / pokladnička / nebo rafinované malé balení šperků. Poukázky a peníze geniálně zabalené: obojí lze rychle, jednoduše a jednoduše geniálně zabalit do těchto vysoce kvalitních krabiček. Vždy sedí: 5 skládacích krabiček má klasickou velikost 10 × 5 × 2 cm.

Sada s 5 motivy: s touto sadou získáte pět různých motivů a barev – při každé příležitosti najdete vhodnou krabičku na vtipné a elegantní darování peněz a poukazů. Nenašli jste vhodný dárek a máte při kutění dvě levé ruce? Pak darujte, resp. Jedná se o velmi stabilní, kvalitní a FSC certifikované lepenkové krabice s brilantními barvami.
ZnačkaSchöne Güter #ad
Výška0.79
Délka3.94
Šířka1.97
Číslo díluschg-geldgeschenk-kartons

4. Eerbaier

#ad

Eerbaier Geschenkboxen mit Deckel für Geschenke, Luxus-Geschenkboxen mit Band für alle Anlässe, 5er Set Boxen für Gfits

#ad
Eerbaier #ad - Geschenkboxen mit deckel machen es einfach, Ihre Geschenke bis zum perfekten Moment zu verbergen. Verwenden sie sie einzeln oder zusammen, um Ihre Geschenke kreativ zu präsentieren. Ihre geschenke werden für das Auge von außen genauso angenehm sein wie innen. Entwickelt, um eine vielzahl von geschenken unterzubringen, wenn sie nicht in Gebrauch sind, sind diese kompakten Boxen die perfekte Lösung für diejenigen, was diese Geschenkboxen zu einer vielseitigen Wahl für jeden Geschenkanlass macht.

Ideale größe: mit 5 unterschiedlich großen geschenkboxen zur auswahl finden sie leicht die perfekte passform für jedes Geschenk. Hochwertige konstruktion: hergestellt aus langlebigen materialien, sind diese Boxen für Geschenke entworfen, um Ihre Geschenke sicher aufzubewahren und gleichzeitig ihre Form zu behalten. Verschenken sie ihre Geschenke in einer Box, die so stabil wie stilvoll ist.

Ob geburtstag, jahrestag, hochzeit, weihnachten oder ein besonderes Ereignis, diese Geschenkboxen für Geschenke verleihen Ihren Geschenken einen Hauch von Eleganz. Einfach zu bedienen unsere geschenkverpackungsboxen werden vormontiert und mit schleifen und Bändern verziert. Vielseitige geschenkboxen - set von box für geschenke von klein bis groß. Einfach zu verstauen, die eine praktische und elegante Geschenkverpackung suchen. Unsere geschenkboxen mit Deckel sind perfekt für jeden Anlass.
ZnačkaEerbaier #ad
VýrobceEerbaier #ad
Výška4.5
Délka11.1
Šířka7.6
Číslo díluE-box-02
ModelkaE-box-02

5. KAMACA

#ad

Malé dárky, dárkové balení, KAMACA 4dílná sada dárkových krabiček na peněžní dary, dárky, Vánoce 4dílná sada kovové dárkové krabičky, peněžní poukázka

#ad
KAMACA #ad - Velmi originální a vtipné dárkové balení, které v každém případě dobře přijde. Velikost cca 12 × 9 × 2 cm, z kovu. 4dílná sada kovových dárkových dóz merry christis dárková krabička na peněžní dary poukázka balení dárkové balení peníze poukaz Vánoce. Podívejte se také na další nabídky ve vašem KAMACA-SHOP. Skvěle se hodí jako dárková krabička na bankovky, poukazy nebo poukázky na Vánoce.
ZnačkaKAMACA #ad
VýrobceKAMACA-SHOP #ad
Výška0.79
Délka4.72
Šířka3.54
Číslo díluPentole Agnelli_ALMA111BM32
ModelkaAVCNUJAACC

6. Kurtzy

#ad

Svatby, svátky, snadné sestavení – večírky, 12 × 12 × 5 cm – lepenkové krabice s víkem, Kurtzy Hnědý kartonový dárkový box s víkem balení 100 ks – dárková krabička, narozeniny

#ad
Kurtzy #ad - Doporučujeme neposílat krabice s víkem. Záruka vrácení peněz: všechny naše malé dárkové krabičky s víkem jsou dodávány se 100% zárukou vrácení peněz, že nebudete spokojeni se svým nákupem. Osobní dárky: tyto malé krabičky můžete ozdobit víkem tak, mašličkami, abyste přizpůsobili mottu party nebo dárku.

Pokud tomu tak je, jen v případě, kontaktujte nás a my Vám vrátíme peníze. Chcete-li sestavit krabici, abyste je zafixovali. Dodávají se balené naplocho pro pohodlné skladování, můžete boky sklopit dolů, složte nejprve dno podél všech předem vyřezaných linií. Darujte perfektní dárek: tyto boxy jsou prázdné a můžete je ozdobit, firemní oslavy, narozeninové oslavy, takže můžete dát volný průběh své kreativitě a můžete je přizpůsobit každé party.100 krabiček z kartonu s víkem: tyto kvalitní, recyklovatelné hnědé dárkové krabičky z kraftového papíru s víkem mají rustikální design.

Každá čtvercová dárková krabička má rozměry 12 × š 12 × v 5 cm. Recyklovatelné dárkové krabičky: v této dárkové krabičce v kartonové sadě je každá krabička jako dárek 100% recyklovatelná. Lze je snadno sestavit. Můžete si také vytvořit několik dárkových krabiček s poděkováním, razítkem a dokonce svým vlastním uměním, aby byly stejně krásné jako dárek v nich. Pokud tak učiníte, dokud je nebudete potřebovat.
ZnačkaKurtzy #ad
Číslo díluKURTZY-6084-30
ModelkaKURTZY-6084-30

7. HOUSE DAY

#ad

S víkem, svatba, hnědá, 7,6 x 7,6 x 7,6 cm, dárkové krabičky, narozeniny, Den otců, dárková krabička, HOUSE DAY 50 kusů dárkových krabiček, dárek ke Dni otců, pro děti

#ad
HOUSE DAY #ad - Překvapení pro vaši rodinu a přátelechcete překvapit svou rodinu a přátele? Pokud ano, můžete si vybrat tuto krásnou dárkovou krabičku. Snadné použití pro jednoduché balení dárků můžete dárkovou krabičku kombinovat s dárkovou stuhou.

Záruka kvality nabízíme vám záruku spokojenosti, abyste mohli naše zboží bezpečně nakupovat. Ideální krabička na malé dárky krabička 50 kusů v sadě, 6 × 7, která se vyrábí ve velikosti 7, 6 × 7, 6 cm z recyklovatelného papíru, se dobře hodí k balení malých dárků. Pokud kvalita našich dárkových boxů nesplňuje vaše aktuální standardy, můžete do 30 dnů požádat o výměnu nebo vrácení peněz v plné výši. Můžete tak udělat krásné dárkové balení rukou.
ZnačkaHOUSE DAY #ad
VýrobceHOUSE DAY #ad
Číslo dílu1112
Modelka1112

8. nbeads

#ad

Velká papírová dárková krabička, dárek, náušnice, přívěsky, balení s houbou uvnitř, pro náhrdelníky, náramky, šperk, prsteny, 8 × 5,1 cm, nbeads 24 kusů bílých krabiček na šperky z lepenky

#ad
nbeads #ad - Praktický design – každá šperkovnice má vnitřní prostor se spoustou místa, náušnic a jiných drobných šperků pohodlně uvnitř, vhodné víko a měkkou houbu pro vložení náhrdelníků, chrání před poškrábáním a nárazy. Perfektní pro – je ideální pro balení dárků, brože a jiné lehce poškozené věci.

Rozsah dodávky: 24 bílých krabiček na šperky z lepenky, 7 cm vysoká, 2, 8 cm dlouhá, každá je asi 5, 1 cm široká, vnitřní velikost: 7. Tato velikost se pohodlně hodí pro většinu šperků a nabízí více místa. Lze jej použít pro party preference, maloobchody, náramky, malé obchody, řetízky, svatby, přívěsky, jako jsou náramky, internetové obchody a balení. Diy dárková krabička – tyto jednoduché bílé dárkové krabičky na šperky lze pomalovat, abyste vytvořili svou jedinečnou krabičku na prsteny, krabička na náramky, barvit, razítkovat, stuhami a dalšími, flitry, papírovými výřezy, krabička na krk, dle libosti potisknout a ozdobit.

Jak opticky atraktivní, hladký povrch, tak s dlouhou životností. Robustní a s dlouhou životností – bílá dárková krabička z kartonu se skládá z kvalitního, silného kartonového papíru, plnější a měkčí pěnová výplň chrání výrobek před poškrábáním a nárazy. Dárkové krabičky z papíru můžete ozdobit květinami, náušnice.
Značkanbeads #ad
VýrobceNBEADS #ad
Číslo díluCBOX-NB0001-27-EU10

9. Kurtzy

#ad

Kurtzy Bílá skládací krabička, lepenkové krabice s víkem, narozeniny, snadné sestavení – večírky, svátky, 12 × 12 × 5 cm, dárková krabička s víkem balení 100 ks – dárková krabička, svatby, krabička

#ad
Kurtzy #ad - Dodávají se balené naplocho pro pohodlné skladování, dokud je nebudete potřebovat. Chcete-li sestavit krabici, složte nejprve dno podél všech předem vyřezaných linií. Každá dárková krabička má čtvercový rozměr D 12 x Š 12 x V 5 cm. Lze je snadno sestavit. Pokud tak učiníte, můžete boky sklopit dolů, abyste je zafixovali.

Záruka vrácení peněz: všechny naše malé dárkové krabičky s víkem jsou dodávány se 100% zárukou vrácení peněz, že nebudete spokojeni se svým nákupem. Osobní dárky: tyto malé krabičky můžete ozdobit víkem tak, dárkovým papírem, aby byly stejně krásné jako dárek v nich. Dárkové krabice s víkem použijte k darování na party pro družičky, Dni matek a otců, den svatého Valentýna, Halloween nebo jako dárková krabička k Vánocům. Darujte perfektní dárek: tyto boxy jsou prázdné a můžete je ozdobit, firemní oslavy, svatby, narozeninové oslavy, dětské party, oslavách svědků, takže můžete dát volný průběh své kreativitě a můžete je přizpůsobit každé party.

Recyklovatelné dárkové krabičky: v této dárkové krabičce v kartonové sadě je každá krabička jako dárek 100% recyklovatelná. Tyto krabičky se výborně hodí na domácí sušenky a sladkosti jako dárek přátelům a rodině. Doporučujeme neposílat krabice s víkem. Ozdobte je stuhami, mašličkami, razítkem a dokonce svým vlastním uměním, abyste přizpůsobili mottu party nebo dárku.
ZnačkaKurtzy #ad
VýrobceKurtzy #ad
Výška2.17
Délka15.75
Hmotnost6.2
Šířka12.6
Číslo díluKURTZY-6084-32
ModelkaKURTZY-6084-32

10. VEESUN

#ad

Svatba, VEESUN 120 ks, prázdná krabička na děti, sáčky, krabička na pralinky, hnědá DIY dárek pro hosty, narozeniny,, dárková krabička s nálepkou, 6 x 9 cm, malá dárková krabička, kraftový papír

#ad
VEESUN #ad - Použití – tuto malou lepenkovou krabičku lze použít k balení svíček, malých karet, adventní kalendář k naplnění. Seznam balení – karton se dodává ve formě krabičky, včetně krabiček na vědu 120 x 6 x 9 cm, 2 x 40 m konopného lana a 120 x nálepky "děkuji".

Materiály – tento produkt je vyroben z ekologických, recyklovatelných, kvalitních papírových materiálů. Uzavřete lano lanem, máty, šperků nebo jiných dárků, ozdobte jej nálepkou a můžete si na povrch krabičky vložit vlastní DIY nápad. Není snadné se poškodit a neškodit potravinám. Na svatbu, oslavu narození dítěte, promoce a další.

Nápady na party – tyto dárkové krabičky lze použít na více večírcích, výročí, narozeniny, zásnuby, např. Vhodné konopné lano a hnědá etiketa rovněž přispívají k retro atmosféře této dárkové krabičky. Díky jemné malé dárkové krabičce si váš party host užije více. Tyto mini boxy na polštáře jsou zabaleny naplocho, stohovatelné a skladné.
ZnačkaVEESUN #ad
Výška0.98
Délka3.54
Šířka2.36
Číslo díluWS250002
ModelkaWS250002