Top 10 Getriebeöl Einfüllgerät – Extraktory kapalin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TECPO

#ad

TECPO Plnicí přístroj do převodovky 7,5 l plnicí přístroj na plnění oleje ATF přístroj pro výměnu oleje VAG BMW Mercedes Opel Ford CVT DSG výměna oleje vč. 13 adaptérů

#ad
TECPO #ad - Vhodné pro vozy mercedes 722. 9, audi, vw, dsg a cvT převodovky. Plnicí systém převodového oleje, 7, 5 l, 13 adaptérů. Vč. 15 adaptérů s různými výstupními úhly a závity adaptéru. K plnění převodovek a diferenciálů a distribučních převodovek olejem. S funkcí zpětného chodu pro převodovku s plnicím otvorem pro přepad.
ZnačkaTECPO #ad
VýrobceTECPO #ad
Výška3.94
Délka10.24
Hmotnost2.65
Šířka9.84

2. LEMOTO

#ad

Odsávací čerpadlo brzdové kapaliny, chladicí prostředek, olejová stříkačka s hadicí, vhodná pro brzdovou kapalinu, převodové oleje, 200CC střídač oleje, LEMOTO Olejové odsávací čerpadlo, motor,

#ad
LEMOTO #ad - Vnější průměr trubky činí cca 10 mm a vnitřní průměr 6 mm. Sací čerpadlo ideální pro vyprázdnění nebo plnění hlavní nádrže a jiných zásobníků. Snadné použití jednoduchá akce vstřikování oleje s ručním odsávacím čerpadlem na kapalinu dokáže rychle a jednoduše extrahovat kapalinu ve dvou směrech pomocí diferenciálního odsávacího dávkovače.

3 typy v jednom na výběr přídavné hadice odsávacího čerpadla jedna 30 cm a jedna 60 cm zajišťují dodatečnou délku pro práci na těžko přístupných místech a nemusíte si dělat starosti s rozlitím během používání. Patent č. Vynikající materiál stříkačka z kvalitního epdm, má odolný materiál, zabudované dvojité gumové polstrování, aby se zabránilo vytečení, odsávacího čerpadla na olej, těsně sedí na píst, silnější stěna zvyšuje pevnost a nabízí dlouhou životnost. Náhradní těsnění jako brzdová kapalina a olej mají tendenci se rozkládat, pokud je zapomenete po použití vyprat.

Velmi rozšířené ideální pro extrakci nebo výměnu motorových olejů nebo maziv v atv, motorových vozidlech, chladicí kapaliny, brzdové kapaliny, člunech, motocyklech, převodový olej, průmyslových převodovkách, obytných vozech atd. Utěsňují tělo sifonu a pokud je kontaminujete originály. Použitelné pro motorový olej, motorové nafty, zemědělských strojích, včetně olejů odolných vůči chemikáliím, převodový olej, hydraulické systémy a vodu atd.2 náhradní díly s gumovým o-kroužkem náhradní těsnění čerpadla, pokud dojde k poruše originálního těsnění.
ZnačkaLEMOTO #ad
VýrobceLEMOTO #ad
Výška2.36
Délka11.81
Hmotnost0.71
Šířka2.36
Číslo díluTZT03
ModelkaTZT03

3. Frevoitna

#ad

čerpadlo na olej, ruční pumpa pro brzdovou kapalinu převodové oleje, velká olejová stříkačka, Frevoitna 200CC čerpadlo na odsávání oleje pro motor, odsávací stříkačka se 2 hadicemi a, ruční pumpička

#ad
Frevoitna #ad - Stav extrakce lze kdykoli zkontrolovat a množství extrakce lépe zkontrolovat. Vysoce kvalitní materiál stěna válce vstřikovače olejového čerpadla je vyrobena ze zesíleného PP materiálu, který se snadno nerozbije a je pevný a má dlouhou životnost.

Náhradní gumové kroužky zajišťují delší životnost. Převodový olej a brzdová kapalina. Snadná obsluha tato odsávací stříkačka je praktickým nástrojem, aniž byste se museli spoléhat na proud nebo jiné přístroje, který se snadno ovládá. Jasná stupnice olejová stříkačka je průsvitná a stupnice je pro snadné pozorování zřetelně označena. Olej musíte pumpovat nebo plnit pouze ručně, což usnadňuje používání. Vnitřní stěna má dvojité gumové kroužky pro pevné usazení, aby se zabránilo vytékání.

Zvláště vhodné pro plnění a vysávání převodového oleje a převodového oleje. Kompletní příslušenství sací stříkačka na olej se dodává se dvěma hadicemi a párem náhradních gumových kroužků, aby vyhovovala různým situacím a požadavkům. Oblast použití tento nástroj na výměnu oleje se hodí k plnění a vysávání různých olejů při opravách automobilů, jako např. Hadice má dobrou délku a snadno se používá.
ZnačkaFrevoitna #ad
VýrobceFrevoitna #ad
Číslo díluFOR039
ModelkaFOR039

4. FIRSTINFO TOOLS FIT YOUR NEEDS

#ad

FIRSTINFO A1135NEU | 10L Getriebeölfüllwerkzeug | Pneumatikmodus | mit 14 ATF-Adaptern

#ad
FIRSTINFO TOOLS FIT YOUR NEEDS #ad - Das atf-füllset wird mit taiwans patentierten atf-adaptern geliefert, und der Öltrichter ist im untenstehenden Werbeabschnitt für die Entnahme und Übertragung von Flüssigkeit aus verschiedenen Fahrzeugen erhältlich. Safe operationautomatische druckentlastung design für einen sicheren betrieb.

Im idealfall wird so eine unerwartete Umkehrung des Flusses verhindert. Doppelter kontrollmechanismus. Patentnummer: tw i444559-10 l wir bieten ihnen Qualitätssicherungswerkzeuge mit 12+10 Monaten Nachverkaufsgarantie-Unterstützung. Das sicherheitsdruckventil ist auf 3 bar 43 psi voreingestellt. Wir helfen Ihnen, ein zufriedenstellendes Einkaufserlebnis zu erzielen. Und die abzugssperre ermöglicht einen kontinuierlichen, freihändigen Fluss.

Extra universeller flexibler gummistutzen zum Einfüllen der neuen Getriebeflüssigkeit für Modelle mit ATF-Messstab. **. Einfache "push on"-schnellkupplungen und eine Abzugssperre sorgen für einen kontinuierlichen Durchfluss. Wechseln sie durch eine einfache drehung des ventils von der Abgabe zur Entnahme. HochgeschÄtzte abzieh- und verteilungsmaschinees genügt, sich an die luftzufuhr der werkstatt anzuschließen, um Flüssigkeiten abzusaugen oder zu verteilen.
ZnačkaFIRSTINFO TOOLS FIT YOUR NEEDS #ad
VýrobceFIRSTINFO TOOLS #ad
Výška10.24
Délka22.05
Hmotnost5.4
Šířka11.81
Číslo díluA1135NEU_FBA
ModelkaA1135NEU_FBA

5. AOKITO

#ad

Olejová stříkačka se 2 hadicemi a jeden pár náhradních gumových kroužků, převodové oleje, ruční čerpadlo, přečerpávací čerpadlo, chladicí kapaliny, sací čerpadlo na olej, vhodné pro brzdovou kapalinu, odsávač oleje, AOKITO Odsávací čerpadlo na olej 500 ml, motor

#ad
AOKITO #ad - Snadná obsluha tento ruční odlučovač oleje je praktickým nástrojem, aniž byste se museli spoléhat na elektřinu nebo jiné přístroje, který se snadno ovládá. Olej jednoduše odčerpáte nebo naplníte ručně, takže se snadno ovládá. Multifunkční nástroj kromě odsávání a přeplnění oleje lze tento ruční stahovák oleje použít také pro jiné kapaliny, brzdová kapalina atd.

Hadice mají správnou délku, a náhradní gumové kroužky zajišťují delší životnost. Je jedno, zda vysávat starý olej nebo nalít nový olej, zvládne úkol s lehkostí. Jedná se o multifunkční nástroj, jako je převodový olej, který vám pomůže při údržbě vašeho auta. Snadno se přepravuje a vydrží delší používání, takže se z jeho funkčnosti budete dlouho těšit.

Kompletní příslušenství ruční odsávač oleje se dodává se dvěma hadicemi a párem náhradních gumových kroužků, aby se usnadnilo používání, aby vyhovoval různým situacím a potřebám. Objem 500 ml s objemem 500 ml je tento ruční odlučovač oleje schopen uspokojit vaše každodenní potřeby péče a údržby vozidla. Lehký a s dlouhou životností tento ruční stahovák oleje je vyroben z plastu a je lehký a má dlouhou životnost.
ZnačkaAOKITO #ad
VýrobceAOKITO #ad
Číslo díluXYZSQ
ModelkaXYZSQ
Záruka12 měsíců

6. Beta

#ad

Dvojité těsnění z NBR, stříkačka s hadicí olejové čerpadlo s objemem 150 ml, nářadí z vysoce kvalitního materiálu, Beta 175D C olejová stříkačka, nástroj z kvalitního polypropylenu, bílá

#ad
Beta #ad - Univerzálně použitelný nástroj: lis na olej lze použít pro kapaliny s provozní teplotou 0 až +50 stupňů Celsia. Speciální příslušenství nářadí: příslušenství pro dílnu beta rozbuší srdce řemeslníků, protože se jedná o mimořádně kvalitní a praktické příslušenství pro každou dílnu.

Kompaktní a výkonný nástroj: speciální plnicí přístroj s převodovým olejem od Beta lze zcela jednoduše ovládat jednou rukou a díky své kompaktní velikosti je perfektním příslušenstvím do dílny. Vysoce kvalitní nástroje pro vaši dílnu: olejová stříkačka se vyrábí v Itálii, je z vysoce odolného polypropylenu a má dvojité těsnění z NBR.

Rozsah dodávky: beta 175d olejová stříkačka – odsávací čerpadlo s objemem 150 ml – nářadí z vysoce kvalitního materiálu – dvojité těsnění z NBR – vysoce kvalitní polypropylen – barva: bílá. Hodí se také pro brzdovou kapalinu nebo výměnu oleje.
ZnačkaBeta #ad
VýrobceBeta Utensili #ad
Hmotnost1.52
Číslo dílu017560515
ModelkaBT017560515

7. BGS

#ad

Převodový, zadní nápravy olej a chladicí kapalinu, BGS 4067 | Ruční pumpa | 200 ml | vhodná pro motorový

#ad
BGS #ad - Vhodné pro motorové, převodové, zadní nápravy olej a chladicí kapalinu. Transparentní provedení pro kontrolu kapaliny. Nahrazením zabudovaných těsnicích kroužků proti druhu. 4067-1 je ruční pumpa vhodná také pro brzdovou kapalinu. Materiál krytu: umělá hmota. Obsah nádoby: 0, 2 l. Píst s dvojitým těsnicím kroužkem.
ZnačkaBGS #ad
VýrobceBGS #ad
Výška2.36
Délka11.81
Hmotnost0.62
Šířka2.36
Číslo dílu4067
Modelka4067

8. SMOTIVEPRO

#ad

Getriebe-, Hinterachsöl und Kühlflüssigkeit, SMOTIVEPRO 500ml Ölabsaugpumpe mit Füllstandanzeige, Handpumpe Geeignet für Motor-

#ad
SMOTIVEPRO #ad - Mit zusatzlichen rohren: die zusatzschläuche von Ölpumpe sorgen für eine Arbeite an schwer zugänglichen Stellen und die Benutzer müssen sich während des Gebrauchs keine sorgen um Verschütten machen. Zum entfernen und befüllen von motoröl, industriegetrieben, Kühlmittel, Getrieböl einschließlich chemikalienbeständiger Öle, Kraftfahrzeugen, Wasser usw.

Flüssigkeiten extrahieren und injizieren: verwenden sie die einfache Aktion der enflasche für den Kraftstofftransfer für Kraftfahrzeuge - Getriebe, Lenkung, Wasser, Bremse, Differential-Extraktor-Spender, um Flüssigkeiten schnell und sauber ein- und auszupumpen extrahieren oder abgeben. Breite anwendung: ideal zum absaugen oder wechseln von motoröl oder schmiermitteln in atv, bremsflüssigkeit, Booten und landwirtschaftlichen Geräten, Motorrädern, Wohnmobilen usw.

Einfach zu reinigen: es ist einfach, die Absaugpumpe zu zerlegen und reinigen, die Ölspritzen werden nicht durch verschiedene Flüssigkeiten verunreinigt. Materialien: die Ölpumpe handpumpe betsteht aus hochwertigem, solidem, das eingebaute Doppelgummipad kann fest am Kolben montiert werden, um Leckagen zu vermeiden, langlebigem Material, und die dicke Wand kann die Verschleißfestigkeit verbessern.
ZnačkaSMOTIVEPRO #ad
VýrobceSUNBRIGHT TOOLS CO.,LTD #ad
Číslo díluSE20260
ModelkaSE20260

9. QUNNIE

#ad

Odsávač kapalin, QUNNIE Extrakční čerpadlo pro automobilovou kapalinu, manuální odsávání a plnění paliva, 500 cc stříkačka na výměnu oleje s hadicí, extrakce a plnicí čerpadlo

#ad
QUNNIE #ad - Vhodné pro hydraulické, dlouhá životnost, odolné vůči olejům a chemikáliím. Vysoce kvalitní materiál je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, chladicí a hydraulické systémy, silný a s dlouhou životností. Perfektní design používá se k vypuštění nebo naplnění hlavního válce a jiných olejových nádrží, extrakci brzdové kapaliny z olejové nádrže a přidání nové brzdové kapaliny před splachováním brzdové kapaliny do třmenu.

Vysoce účinná dehydratace vakuové čerpadlo pro extrakci a plnění je navrženo tak, nákladních vozidel, člunů, aby bylo odolné vůči chemikáliím a oleji. Odstraňte mechanickou kapalinu z atv, aut, aut, obytných vozů, sekaček na trávu, golfových vozíků a jiných vozidel. Vhodné pro hydraulické, dlouhá životnost, chladicí a hydraulické systémy, odolnost vůči oleji a chemikáliím.

Jak to use tekutina musí být čerpána plnicím otvorem na straně převodovky, aby se naplnila transferová kufr a diferenciál a také pro přepravu vysoce viskózní kapaliny. Obsah balení celá injekční stříkačka do auta se skládá z průhledné kapalinové stříkačky s blokovacím adaptérem, dvou transparentních trubek s koncovými krytky používá se pro příslušenství čerpadla brzdové kapaliny a silikonové spojky bez kapání pro snadné ovládání.
ZnačkaQUNNIE #ad
Výrobce1 #ad
Číslo díluQUNNIE-094
ModelkaQUNNIE-094
Záruka1

10. TECPO

#ad

Ruční pumpička, TECPO Odsávací čerpadlo 300496, přeplňovací čerpadlo 500 ml, výměna oleje, odsávání převodového oleje s ukazatelem stavu naplnění

#ad
TECPO #ad - Odsávací čerpadlo, plnění a přeplnění různých kapalin. Objem čerpadla činí 500 ml, délka hadice 300 mm. Erpadlo je vybaveno praktickou rukojetí ve tvaru T a vinylovou hadicí, těsnicí kroužek z plastu NBR. Jako například pro motorový olej, převodový olej, použití v sanitární oblasti a ve vodě atd. Převodní čerpadlo 500 ml.
ZnačkaTECPO #ad
VýrobceTECPO #ad
Výška2.36
Délka11.81
Hmotnost1.32
Šířka2.36
Číslo dílu300496
Modelka300496