Top 10 Eismaschine Selbstkühlend – Zmrzlinovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Výrobník zmrzliny a jogurtu | Ice Cream Maker samochladí s kompresorem a vyjímatelnou nádobou na zmrzlinu o objemu 1 litr | jogurtovač na doma – vč. odměrky a špachtle

#ad
TZS First Austria #ad - Přístroj navíc automaticky přeruší provoz míchání, pokud by zmrzlina byla příliš pevná, aby chránila motor. Ledově studené kreace – s výrobcem zmrzliny tzs first austria můžete vykouzlit oblíbené druhy zmrzliny za pouhých 30–60 minut. Bez předchlazení – díky integrovanému kompresoru s chladicím výkonem 100 w můžete začít okamžitě, bez předchozího ochlazení.

Snadné čištění a bezpečné – nádoba na led z hliníku a míchadlo včetně průhledného víka jsou vyjímatelné a snadno se čistí pod teplou vodou a mycím prostředkem. Dlouho udržuje teplotu 41 – 43 °c a poté udržuje hotový jogurt chladný při 2–8 °C. Tím odpadá obtěžující čekací doba, můžete začít přímo s výrobou ledu a flexibilně se věnovat tvorbě ledu. Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Díky automatické funkci dochlazení zůstává obsah chladný až hodinu po dokončení.

Můžete individuálně měnit dobu míchání a přizpůsobit požadované konzistenci. Ať už se jedná o krémovou zmrzlinu na jogurt, osvěžující sorbet, lahodný zmrazený jogurt nebo jemně tající měkkou zmrzlinu – Vaší kreativitě se meze nekladou. Snadné ovládání – pomocí patentních knoflíků a intuitivního lcd displeje si můžete vybrat mezi funkcí míchání, přípravou ledu s funkcí chlazení nebo přípravou jogurtu, 8 hod.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceTZS First Austria #ad
Výška9.06
Délka13.98
Hmotnost17.42
Šířka10.24
Číslo díluFA-5105
ModelkaFA-5105

2. Cuisinart

#ad

Objem 2 l, Cuisinart Výrobník zmrzliny Ice Cream Deluxe, ušlechtilá ocel, ICE30BCE

#ad
Cuisinart #ad - Kompletně automatické a snadné ovládání – jednoduše postupujte podle receptu a přidejte přísady do misky. Misku zmrazte na 12 hodin a připravte lahodné dezerty za pouhých 25 minut. Velký objem 2 l. Extra polevy lze přidat během procesu zmrazování individuálně. Snadné sestavení a čištění. Vytvořte lahodnou zmrzlinu, ovocný sorbet nebo zmrazený jogurt s čerstvými přísadami.
ZnačkaCuisinart #ad
VýrobceCuisinart #ad
Výška11.81
Délka9.45
Hmotnost11.02
Šířka9.06
Číslo díluICE30BCE
ModelkaICE30BCE

3. Cuisinart

#ad

Jogurt a želato, šířka zmrzliny z ušlechtilé oceli, Cuisinart Icecream & Gelato Professional, ICE100E, výrobník zmrzliny se samochladicím kompresorem, domácí zmrzlina, objem 1,5 l

#ad
Cuisinart #ad - Cuisinart výrobník zmrzliny a gelato s kompresorem a dvěma míchacími tyčemi na zmrzlinu, sorbet a želato. Objem 1, 5 litru. Příslušenství se snadno čistí. Digitální displej s ovládacími tlačítky a časovačem odpočítávání. Chutná, domácí zmrzlina za méně než 40 minut není nutné předmrazování.
ZnačkaCuisinart #ad
VýrobceCuisinart #ad
Výška11.81
Délka18.5
Hmotnost23.59
Šířka13.62
Číslo díluICE100E
ModelkaICE100E
Záruka3 roky záruka výrobce.

4. Springlane Kitchen

#ad

Stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s vyjímatelnou nádobou na led, Výrobník zmrzliny SPRINGLANE Emma 1,5 l se samochladicím kompresorem 150 W, vč. sešitu s recepty

#ad
Springlane Kitchen #ad - Pro snadné čištění lze nádobu na led vyjmout z ušlechtilé oceli a míchací část. Jednoduše a bezpečně – výrobník zmrzliny testovaný společností intertek gs má praktický otvor víka pro přidání přísad během procesu míchání.

Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Díky funkci dochlazení udrží Emma hotovou zmrzlinu i po přípravě 1 hodinu studenou. Perfektní výsledky – za pouhých 45 minut vykouzlí samochladivý výrobník zmrzliny bez předmrazení 1, 5 l krémové zmrzliny nebo také sorbet, parfait, měkkou zmrzlinu a dokonce i mražený jogurt. Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět.

Výkonný – díky integrovanému kompresoru a chladicímu výkonu 150 W zvládne Emma zcela bez předchlazení a připraví led v mrazicím prostoru až do -35 stupňů. Rozsah dodávky – rozsah dodávky zahrnuje výrobník ledu s nerezovou nádobou na led, víko s plnicím otvorem, míchací část, odměrku a špachtli a sešit s recepty s mnoha nápady na zmrzlinu.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška9.65
Délka15.94
Hmotnost23.59
Šířka11.02
Číslo dílu942746
Modelka942746

5. Springlane Kitchen

#ad

Stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s vyjímatelnou nádobou na led, Výrobník zmrzliny SPRINGLANE Elli 1,2 l se samochladicím kompresorem 135 W, vč. sešitu s recepty

#ad
Springlane Kitchen #ad - Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Vybavení – výrobník ledu elli je dodáván se samochladicím kompresorem, míchací částí, LCD displejem pro zobrazení času přípravy a teploty, vyjímatelnou nádobou na led z ušlechtilé oceli, víkem s náplní, porcovačem ledu a receptářskou sešitu.

Výkonný a všestranný – díky integrovanému kompresoru není nutné předchladit nádobu na led a můžete přímo začít s výrobou ledu – kdykoli tě chytne hlad. Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět. Kompaktní design – s 39 × 26 × 21, 5 cm přemění výrobník ledu elli i tu nejmenší kuchyň na gelateriu a díky elegantnímu krytu z ušlechtilé oceli se postará o lesklý bod.

Díky automatické funkci dochlazení udrží Elli hotovou zmrzlinu i po přípravě studenou. Krémové výsledky – elli vykouzlí při přípravě od 45 minut až 1, 2 litru krémové zmrzliny bez ledových krystalů.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška8.66
Délka15.35
Hmotnost20.94
Šířka10.24
Číslo dílu942862
ModelkaEismaschine

6. Musso

#ad

Sorbet, snadné, zmrzlina Slush, želato, Musso Mini Lussino 4080 stroj na zmrzlinu | 0,75 l zmrzliny za 30 min | italský stroj na zmrzlinu pro domácnost | Veganská zmrzlina bez cukru nebo zmrzlina

#ad
Musso #ad - Vysoce kvalitní design: stroj na zmrzlinu musso mini lussino 4080 je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Perfektní pro soukromé použití: výrobník zmrzliny musso mini lussino 4080 pro domácnost byl vyvinut speciálně pro potřeby zákazníků, kteří si chtějí doma kdykoli vychutnat lahodnou zmrzlinu.

Rychle a efektivně: s objemem 0, 75 litru dokáže tento výrobník ledu s kompresorem připravit během pouhých 30 minut velké množství ledu. Jejich mnohostranný design umožňuje výrobu různých zmrazených dezertů jako sorbet, slush-Eis Slushy, mražená ovocná led, želato, a dokonce veganská zmrzlina bez laktózy. Zabudovaný časovač a funkce automatického vypnutí usnadňují sledování a řízení procesu přípravy ledu.

Vložte jednoduše své přísady do mísy, zapněte stroj na zmrzlinu a nechte ho vykonávat svou práci. Mísa, míchadlo a kryt jsou vyrobeny z nerezové oceli, a proto se snadno čistí. Výkonný motor zajišťuje, že se led rovnoměrně a hladce míchá a získá krémovou a lahodnou konzistenci. Jednoduché použití: samochladič ledu musso mini lussino 4080 na doma se extrémně snadno používá. Všestranný: tento stroj na zmrzlinu se specializuje nejen na výrobu tradiční zmrzliny.
ZnačkaMusso #ad
VýrobceMusso #ad
Výška11
Délka12
Hmotnost39.68
Šířka18
Číslo dílumusso-mini-4080
Modelkamusso-mini-4080

7. Unold

#ad

2 l, Unold 48845 Gusto stroj na zmrzlinu s digitálním časovačem

#ad
Unold #ad - Elegantní a robustní nerezová nádoba. Samochladící kompresor do -35 °C, takže již není nutné předem mrazit. Digitální časovač pro na minutu přesné programování. Eloxovaná nádoba na zmrzlinu je odnímatelná a snadno se čistí. Na 2 litry zmrzliny. Robustní motor vhodný pro dlouhodobý provoz. Otevírání na víku pro přidávání přísad.
ZnačkaUnold #ad
VýrobceUnold #ad
Výška10.31
Délka16.73
Hmotnost26.46
Šířka11.22
Číslo dílu48845
Modelka48845
ZárukaZáruka výrobce.

8. Domo

#ad

Domo DO9066I výrobník ledu s kompresorem

#ad
Domo #ad - Vyjímatelná nádoba o objemu 1, 5 litru. Xl plně automatický výrobník ledu se silným vestavěným kompresorem pro vlastní výrobu zmrzliny. Výrobník ledu s chladicím kompresorem do -35 stupňů = není nutné předmrazování v mrazáku. Výrobník ledu chladí až 1 hodinu. Také ideální pro výrobu sorbetu + mraženého jogurtu.
ZnačkaDomo #ad
VýrobceDOMO #ad
Výška13.19
Délka18.11
Hmotnost1.76
Šířka13.19
Číslo díluDO9066I
ModelkaDO9066L
Záruka2 roky výrobce.

9. Ultratec

#ad

Ultratec Stroj na zmrzlinu Rolls připraví lahodnou zmrzlinu na Ice Cream Rolls během pouhých 3 minut, vč. 2 kovových špachtlí, možnost změny rozmanitých druhů, ovládání jedním tlačítkem, stříbrná

#ad
Ultratec #ad - Hmotnost: cca 11, 8 kg, 5 cm výkon: 130 wattů třída ochrany I chladicí prostředek: Isobutan R600a, délka kabelu cca 120 cm. Obsluha je velmi jednoduchá: vše se vyřeší pouhým jedním tlačítkem.

Rozměry: Š × v × h cca 38, 1 x 27, 3 x 24, 23 g teplota chlazení cca : –5 až –30 °c. Součástí dodávky jsou kromě rolety ultratec ještě 2 kovové špachtle pro snadné seškrabání a zhotovení ledových krémů a návod k obsluze včetně nápadů na recepty český jazyk nelze zaručit. Příprava home made ice cream rolls, sladkého pokrmu z Thajska, je právě velmi trendy. Druhy zmrzliny lze u výrobníku zmrzliny ultratec roll bez námahy měnit: od zmrzliny po ovocnou zmrzlinu, sorbet, rýžový pudr, veganskou zmrzlinu, mražený jogurt nebo jogurtovou zmrzlinu.

S rolovacím výrobníkem ledu od ultratec je po pouhých 10 minutách doby předchlazení připraveno 50 gramů ledu během pouhých 3 minut: to je možné díky vysoce kvalitnímu a výkonnému kompresorovému systému.
ZnačkaUltratec #ad
VýrobceUltratec #ad
Výška9.65
Délka10.63
Šířka14.96
Číslo dílu331400000749
Modelka331400000749

10. Musso

#ad

želato, sorbet, zmrzlina Slush, snadné použití, Musso Zmrzlinovač Pola Stella 5030 Home | 1,5 l zmrzliny za 30 min | italský stroj na zmrzlinu pro domácnost | Veganská zmrzlina bez cukru nebo zmrzlina

#ad
Musso #ad - Jednoduché použití: samochladič ledu musso pola stella 5030 home je extrémně snadno použitelný. Výkonný motor zajišťuje, že se led rovnoměrně a hladce míchá a získá krémovou a lahodnou konzistenci. Vysoce kvalitní design: stroj na zmrzlinu musso pola stella 5030 home je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost.

Zabudovaný časovač a funkce automatického vypnutí usnadňují sledování a řízení procesu přípravy ledu. Rychle a efektivně: s objemem 1, 5 litru dokáže tento výrobník ledu s kompresorem připravit během pouhých 30 minut velké množství ledu. Mísa, míchadlo a kryt jsou vyrobeny z nerezové oceli, a proto se snadno čistí. Jejich mnohostranný design umožňuje výrobu různých zmrazených dezertů jako sorbet, slush-Eis Slushy, želato, mražená ovocná led, a dokonce veganská zmrzlina bez laktózy.

Vložte jednoduše své přísady do mísy, zapněte stroj na zmrzlinu a nechte ho vykonávat svou práci. Perfektní pro soukromé použití: výrobník zmrzliny musso pola stella 5030 Home byl vyvinut speciálně pro potřeby zákazníků, kteří si chtějí doma kdykoli vychutnat lahodnou zmrzlinu. Všestranný: tento stroj na zmrzlinu se specializuje nejen na výrobu tradiční zmrzliny.
ZnačkaMusso #ad
VýrobceMusso #ad
Výška12.2
Délka20.08
Hmotnost66.14
Šířka13.78
Číslo dílu406.001
Modelka406.001