Top 10 Chakra Steine Set Echt – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Feelairy

#ad

Buddha, Reiki Healing, perlový náramek, náramek z lávových kamenů, 7 čakrových náramků, přírodní 8 mm náramek na jógu s přívěskem ze stromu života, elastický, Feelairy Sada náramků s drahokamy, 4 kusy

#ad
Feelairy #ad - Balení obsahuje: 4 x náramek s drahokamem s krásnou krabičkou. 7 čakrových náramků: ametyst, tyrkysový, zelený mořský sediment, žlutý kámen tygří oko, jaspis, lapis lazuli, žlutý jantar a červený achát.

Perly se navlečují na importovanou vysoce kvalitní elastickou šňůrku. Akrové náramky: naše náramky jsou vyrobeny z kvalitních 8mm přírodních kamenů. Není snadné jej odtrhnout nebo uvolnit. Pomáhá uvolnit svaly, recitaci, odstranit únavu. Použití: vhodné pro uchovávání při meditaci, odbourávat stres, zpěvu při cvičení jógy.

Dlouhá životnost a pohodlí. Vnitřní délka náramku: cca 7 palců. Perfektní dárek: tato sada náramků se zenovým buddhismem je perfektním dárkem pro vaši rodinu, narozeniny, Den svatého Valentýna, Den matek, přátele, přítelkyni, Den otců, přítele, výročí a Nový rok. Tento elastický náramek se hodí na většinu zápěstí.
ZnačkaFeelairy #ad
VýrobceFeelairy #ad
Výška0.01
Délka6.6
Hmotnost0.22
Šířka0.01

2. MIDJ

#ad

Náušnice národnost čakra reiki energie červené oválné zlato kapky náušnice pro dámy dívky šperk s drahokamem, MIDJ Dámské kreolské náušnice, boho náušnice s přívěskem císařského kamene

#ad
MIDJ #ad - Je jiné. Vysoce kvalitní materiál: tyto dámské visací náušnice jsou vyrobeny z kvalitního kamene, přírodní kámen je šetrný k životnímu prostředí, hypoalergenní, s dlouhou životností a jemný, dlouhotrvající lesk, hladký a leštěný, náušnice pro dámy vám přinášejí komfort a módní zážitek z nošení. Použitelné množství: náušnice s čakrou jsou perfektní pro elegantní dámy a mladé dívky, náušnice nejlepšího přítele, party náušnice, pár náušnic a více, klubové náušnice, tyto kvalitní visací náušnice se hodí pro různé styly oblečení, formální večeře, lze použít jako každodenní náušnice, šperk z energetické čakry je perfektní jako vánoční dárek pro vaše nejmilejší nebo jako odměna pro vás samotné.

Servis: bez ohledu na to, jaký problém máte, neváhejte nás kontaktovat. Náš profesionální servisní tým odpoví na vaše dotazy do 24 hodin kameny. Zkrášlete svůj každodenní vzhled a odlišujte se od davu. A přináší vám vnitřní klid, náušnice z kamene v barvě léčivého kamene, stylové a vintage náušnice naplní vaše uši stylem a romantikou a dodají vám elegantní a šarmantní vzhled.

Emeslné umění a přizpůsobení: tyto náušnice s drahokamem jsou skvěle zpracované, nadčasové a klasické ušlechtilé náušnice, které se perfektně hodí k vašim řetízkům, prstenům, lze je nosit jako spící náušnice contilage, vhodné pro celodenní pohodlí, rolákům, šatům a košilím. Hlavní design: dámské náušnice s čakrou navrhují reiki energy 7 stone korálky, šperk z čakry reiki znamená energii, štěstí, léčení, amulet, energii a odvahu atd.
ZnačkaMIDJ #ad
VýrobceMIDJ #ad
Číslo dílu6952801058572

3. JIAREN

#ad

Přírodní africké tyrkysové perly, 3 díly/sada 4 mm, JIAREN Náramek s drahokamy, sada stohovatelných elastických náramků, náramek přátelství, nastavitelný čakra reiki šperk dárek pro ženy muže

#ad
JIAREN #ad - Velikost náramek bungee cord. Jedinečné: protože je kámen přirozeně tvarovaný a vykazuje komplexní mineralizaci, že se budete cítit spokojeni, které se mohou mírně lišit od zobrazených obrázků, ale věříme, má každý kus různé vlastnosti, pokud obdržíte tento jedinečný náramek z čakra kamenů.

Servis: v případě dotazů k tomuto kamennému náramku se na nás můžete kdykoliv obrátit a my se Vám do 24 hodin ozveme. Náramek čakra: čakry a barvy, sakrální čakra, polakra modrá, čelo čakra – indigo modrá, korunní čakra, solární plexus, čakra žlutá, oranžová, srdcově zelená a růžová, kořenová čakra červená, fialová a bílá.

Nošení tohoto náramku z čakrového kamene s těmito barevnými vlastnostmi se může ponořit do pocitu vyrovnanosti a vnitřního klidu. Preferovaný materiál: přírodní kámen – africký tyrkys + černý onyx + zeleno-bílý jadeit. Vhodné pro většinu zápěstí, snadno se nasazuje a svléká, ideální a příjemně se nosí na zápěstí.
ZnačkaJIAREN #ad
VýrobceJIAREN #ad
Číslo dílu6910609283121

4. MIDJ

#ad

MIDJ Dámské závěsné náušnice, boho náušnice s červeným kamenem jaspisem přívěsek náušnice módní klasika kapky vody náušnice pro dámy dívky šperky s drahokamy

#ad
MIDJ #ad - Vysoce kvalitní materiál: tyto dámské visací náušnice jsou vyrobeny z kvalitního kamene, hladký a leštěný, přírodní kámen je šetrný k životnímu prostředí, hypoalergenní, dlouhotrvající lesk, s dlouhou životností a jemný, náušnice pro dámy vám přinášejí komfort a módní zážitek z nošení. Použitelné množství: náušnice s čakrou jsou perfektní pro elegantní dámy a mladé dívky, pár náušnic a více, náušnice nejlepšího přítele, klubové náušnice, formální večeře, party náušnice, lze použít jako každodenní náušnice, tyto kvalitní visací náušnice se hodí pro různé styly oblečení, šperk z energetické čakry je perfektní jako vánoční dárek pro vaše nejmilejší nebo jako odměna pro vás samotné.

Náš profesionální servisní tým odpoví na vaše dotazy do 24 hodin kameny. Hlavní design: dámské náušnice s čakrou navrhují reiki energy 7 stone korálky, energii a odvahu atd. Zkrášlete svůj každodenní vzhled a odlišujte se od davu.

Je jiné. Emeslné umění a přizpůsobení: tyto náušnice s drahokamem jsou skvěle zpracované, rolákům, které se perfektně hodí k vašim řetízkům, prstenům, vhodné pro celodenní pohodlí, nadčasové a klasické ušlechtilé náušnice, lze je nosit jako spící náušnice Contilage, šatům a košilím. Servis: bez ohledu na to, jaký problém máte, neváhejte nás kontaktovat. A přináší vám vnitřní klid, šperk z čakry reiki znamená energii, náušnice z kamene v barvě léčivého kamene, amulet, léčení, štěstí, stylové a vintage náušnice naplní vaše uši stylem a romantikou a dodají vám elegantní a šarmantní vzhled.
ZnačkaMIDJ #ad
VýrobceMIDJ #ad
Číslo dílu6951703949131

5. CPGG

#ad

Vintage módní náušnice pro dámy, boho, CPGG Dámské náušnice, ohnivý opál, ručně vyrobený šperk, dívky, zlatě modrý opál, kulaté náušnice 6 mm

#ad
CPGG #ad - Vezměte prosím na vědomí: skutečná barva produktu náušnic z přírodního kamene se může lišit od vyobrazení, protože struktura těchto kamenů je odlišná. A přináší vám vnitřní klid, amulet, léčení, stylové a vintage náušnice naplní vaše uši stylem a romantikou, díky čemuž budete vypadat elegantně a šarmantně. Použitelné publikum: Čakra healing earring studs jsou perfektní pro elegantní dámy a mladé dívky, klubové prsteny.

Náš profesionální servisní tým odpoví na vaše dotazy během 24 hodin. Servis: ať už máte jakýkoliv problém, obraťte se na nás. Zkrášlete svůj každodenní vzhled a odlišujte se od davu. Náušnice pro nejlepší přátele, náušnice pro formální večeře, muže a teenagery. Emeslné umění a přizpůsobení: tyto náušnice s drahokamem jsou skvěle zpracované, vhodné pro celodenní pohodlí, prstenům, nadčasové a klasické ušlechtilé náušnice, rolákům, lze je nosit jako spící náušnice Contilage, které se perfektně hodí k vašim řetízkům, šatům a košilím. Tyto kvalitní náušnice se hodí pro různé styly oblečení a lze je použít jako každodenní náušnice, náušnice pro páry a více, party náušnice, šperky z energetické čakry jsou perfektní jako vánoční dárek pro váš nejminejminejminebo jako ododpro sebe.

Vysoce kvalitní materiál: tyto malé náušnice pro dámy a pány jsou vyrobeny z kvalitního kamene, hladký a leštěný, hypoalergenní, s dlouhou životností a jemný, dlouhotrvající lesk, přírodní kámen je ekologicky barvený, dámské náušnice vám přinášejí příjemný pocit při nošení a módní zážitek z nošení. Hlavní design: dámské náušnice s čakrou byly navrženy reiki energy 7 stone beads v barvě léčivého kamene, šperk z čakry reiki znamená energii, štěstí, energii a odvahu atd.
ZnačkaCPGG #ad
VýrobceCPGG #ad
Číslo dílu6918204037644

6. SLEA

#ad

Kabošon Reiki, přírodní křišťál, pozlacené, prstýnky, svatební dárek pro ženy i muže, vintage nastavitelný prsteny, otevřený prsten, Prsteny pro ženy, zelený achát, sterlingové stříbro 925

#ad
SLEA #ad - Jedinečný design přírodní zelený achátový kámen pro dámy se stříbrným kabošonovým designem, hodí se pro každý styl oblečení, vintage kroužek. Exkluzivní dárek tento otevřený prsten s kamínky lze použít jako zásnubní prsten, kotníku a otevřený prstýnek na prsty, ke stohovatelnému kroužku, závěrečný kroužek, dni matek, přítelkyně, dceřelce a vy sami jako dárek.

Vysoce kvalitní materiál tento otevřený nastavitelný dámský prsten se skládá z přírodního krystalu ze sterlingového stříbra 925, hypoalergenní a šetrný k pokožce. Můžete je nosit samostatně nebo naaranžovat, hodí se pro různé příležitosti a ukázat svůj šarm. Vnitřní stěna prstenu je leštěná a hladká pro příjemný pocit při nošení, výborně leštěný a plátovaný pro dlouhotrvající lesk, ideální pro každodenní používání.

Tento nastavitelný kámen pro ženy lze nastavit na vhodnou velikost, pro všechny prsty mužů, žen, teenagerů, dívek/chlapce atd. Ilky každého přírodního kamene jsou jedinečné, dostanete podobný obrázek. Nastavitelný prsten pro ženy přírodní čakra krystalový prsten má nastavitelný design otevíratelného pásku. Service vážíme každého zákazníka. Spokojenost zákazníků je naším cílem. Můžete nás kontaktovat, pokud máte dotazy k výrobku, odpovíme do 24 hodin.
ZnačkaSLEA #ad
VýrobceSLEA #ad
Hmotnost1.5
Číslo dílu6911182701941

7. KATIAK

#ad

Strečové krystaly, pánský náramek Reiki s drahokamy, 10 mm lapis lazuli perlový náramek, KATIAK Náramek s čakrou, náramek, kameny na jógu, šperk pro dívky a ženy

#ad
KATIAK #ad - Suroviny, krásné a módní, jednoduché, které používáme, jsou přírodní krystaly. Díky své uzavřené a elastické velikosti je vhodná většina zápěstí nebo kotníků. Strečový náramek: dámský náramek používá elastické lano, abyste jej mohli snadno nosit.

Pro milence, valentýnu, výročí, narozeninám, rodinu nebo nejlepší přátele. Multifunkční náramky s čakrou: léčivé krystaly pomáhají vytvářet vašeho ducha a štěstí. UpozornĚnÍ: kvůli změnám v blesku fotoaparátu a velikosti a velikosti drahokamu tloušťce se může vaše zboží mírně lišit od skutečné fotografie. Perfektní dárky: perlový náramek je vhodný jako dárek k vánocům, díkůvzdání atd. Křišťálový náramek vás během meditace učiní klidnější a uvolněnější a zmírňuje strach a problémy.

Dámské vysoce kvalitní: křišťálové šperky z přírodního křišťálu, vezměte si je pryč a staňte se nejkrásnější krajinou. Akrové náramky lze použít také jako difuzory éterických olejů pro zachování trvalého aroma a udržení dobré nálady. Nemusíte si dělat starosti s velikostí. Velikost perlového náramku: Velikost perel: 10 mm; délka: cca 19cm. Přírodní krystaly jsou relativně stabilní krystaly.
ZnačkaKATIAK #ad
VýrobceKATIAK #ad
Číslo dílu6907042590442

8. GLDW

#ad

šperk pro ženy, kapky do uší, dárky ke dni matek, dívky, etnické náušnice, Dámské náušnice, přírodní červený granát Reiki čakra kámen, háčky do uší, kulaté perly, hypoalergenní

#ad
GLDW #ad - Náušnice s čakrovými kameny – 7 čakrových perel: korunní čakra – křišťál: vyrovnávací energie; čakra obočí – ametyst, pomáhá při přemýšlení; krční čakra – lapis lazuli, rubín: posílení výrazu, tygří oko: zklidňuje emoce, měsíční kámen: přináší bohatství; reprodukční čakra – ametyst: sbírání energie; mořská čakra – obsidián, zelený avento.

Kontaktujte nás jednoduše a my vám pomůžeme nalézt okamžité řešení! Jsou nejlepším překvapením pro vaše důležité osoby, manželka, přítel a přátelé. Dný problém při nákupu: některé neočekávané problémy se mohou během dodání vyskytnout s mnoha otáčkami a zastaveními. Momomomomo: plláska a síla; sluneční čakra – citrín, přesvědčovací síla; srdeční čakra – růžový krystal, safír: zvyšuje vitalitu;. Nejlepší dárek: tyto exkluzivní náušnice jsou vhodné pro lidi všech věkových skupin, přítelkyni, jako jsou rodiče, jako jsou dívky, dospělé a seniory.

Nezáleží na tom, co nosíte – šaty, košile nebo sukně, tyto exkluzivní náušnice se dobře hodí. Zdravé a hypoalergenní, snadno se nasazuje a svléká, nedráždí uši a zajišťuje příjemný pocit při nošení. Tak ji můžete jednoduše darovat milovanému člověku jako dárek k narozeninám. Nebo je chraňte pro sebe. Vysoce kvalitní přírodní kámen s lehkou variací.
ZnačkaGLDW #ad
VýrobceGLDW #ad
Číslo dílu6920047583646

9. KATIAK

#ad

úleva od strachu, náramek pro ženy, strečový křišťálový náramek, šperk pro meditaci jógy, KATIAK Dámský náramek, fialové fluoritové krystalové perly, náramek z přírodního kamene

#ad
KATIAK #ad - Dámské vysoce kvalitní: křišťálové šperky z přírodního křišťálu, vezměte si je pryč a staňte se nejkrásnější krajinou. Je velmi vhodný pro lidi, přátele a lidi kolem sebe. Isté přírodní krystaly odstraňují strach a zmírňují stres.

Velikost perlového náramku: Délka: cca 19cm. Náramky s úzkostí: Čakrový náramek zmírňuje stres a úzkost, vyrovnává emoční výkyvy a eliminuje negativní emoce, kteří se starají o rodinu, nabízí vnitřní klid a považuje se také za snížení strachu a napětí způsobené nadměrným tlakem. Strečový náramek: dámský náramek používá elastické lano, abyste jej mohli snadno nosit. Křišťálový náramek vás během meditace učiní klidnější a uvolněnější a zmírňuje strach a problémy.

Přírodní krystaly jsou relativně stabilní krystaly. Suroviny, které používáme, krásné a módní, jednoduché, jsou přírodní krystaly. Akrové náramky lze použít také jako difuzory éterických olejů pro zachování trvalého aroma a udržení dobré nálady. Díky své uzavřené a elastické velikosti je vhodná většina zápěstí nebo kotníků. Nemusíte si dělat starosti s velikostí. Silný a pohodlný.
ZnačkaKATIAK #ad
VýrobceKATIAK #ad
Číslo dílu6930824704713

10. KATIAK

#ad

Náramek pro ženy, náramky s přírodními drahokamy, indické achátové křišťálové perly, úleva od strachu, strečový křišťálový náramek na meditaci jógy, KATIAK Náramek čakra z pravých kamenů

#ad
KATIAK #ad - Je velmi vhodný pro lidi, kteří se starají o rodinu, vyrovnává emoční výkyvy a eliminuje negativní emoce, přátele a lidi kolem sebe. Křišťálový náramek vás během meditace učiní klidnější a uvolněnější a zmírňuje strach a problémy.

Isté přírodní krystaly odstraňují strach a zmírňují stres. Pro milence, výročí, rodinu nebo nejlepší přátele. Náramky s úzkostí: Čakrový náramek zmírňuje stres a úzkost, nabízí vnitřní klid a považuje se také za snížení strachu a napětí způsobené nadměrným tlakem. Velikost perlového náramku: Délka: cca 19cm. Suroviny, krásné a módní, jsou přírodní krystaly. Akrové náramky lze použít také jako difuzory éterických olejů pro zachování trvalého aroma a udržení dobré nálady.

Elastické prodloužení, jedinečné. Díky své uzavřené a elastické velikosti je vhodná většina zápěstí nebo kotníků. Nemusíte si dělat starosti s velikostí. Silný a pohodlný. Multifunkční náramky s čakrou: léčivé krystaly pomáhají vytvářet vašeho ducha a štěstí. Strečový náramek: dámský náramek používá elastické lano, abyste jej mohli snadno nosit.
ZnačkaKATIAK #ad
VýrobceKATIAK #ad
Číslo dílu6930824704690