Top 10 Bastelset Kinder 4 Jahre – Sady pro scrapbooking pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TAVADA

#ad

Papír pro kutily, 3000 ks scrapbooking, kutilské potřeby, pro děti, příslušenství pro kutily, TAVADA Sada pro kutily pro děti, kutilské potřeby, sada pro kutily s úložným boxem

#ad
TAVADA #ad - Zatímco vyrábějí vynikající hračky, mohou kultivovat své pozitivní myšlení, kultivovat svou představivost a kreativitu. Bezpečný materiál pro kutily všechny kutilské potřeby jsou perfektně zabaleny v krásné barevné krabičce a lze je snadno skladovat. Skvělý dárek pro děti perfektní kutilská sada pro děti ve věku 4 až 12 let, dětské narozeniny, dětská kreativní sada pro jedinečné dárky pro děti nebo přátele k Vánocům, tematické party, velikonoční aktivity nebo kutilství.

Nekonečný oceán kreativity s touto diy sadou mohou děti vytvořit vše, co jim napadne. Sada pro kutily je vyrobena z bezpečných materiálů s dlouhou životností, které jsou opakovaně použitelné a bezpečné pro děti. Obsahuje různé druhy materiálů pro kutily – kuklnické oči, diamantové nálepky, barevné knoflíky, flitry, DIY talíře, perly atd.

Hodnotná sada pro kutily více než 3000 dílů v jedné kombinaci, bezpečnostní nůžky, barevný papír, malé dřevěné kolíčky, pro uspokojení vaší rozmanité kreativity. Bude to skvělý čas pro rodiče a dítě pro vás a vaše dítě. Posilujte interakci rodičů a dítěte můžete své děti doprovázet, vést a inspirovat k tvoření. Naučte se rozpoznat své dítě a zvyšovat intimitu s dítětem. Pomozte svému dítěti zlepšit schopnosti rozpoznávání tvaru a barvy.
ZnačkaTAVADA #ad
VýrobceTAVADA #ad
Číslo díluTV-PomPomKit
ModelkaTV-PomPomKit

2. Baker Ross

#ad

Novinka hračka pro děti, perfektní party, kořist nebo Prize Bag Filler balení 8 ks, Baker Ross Velikonoční vajíčko Veselá sada na dekoraci obličeje

#ad
Baker Ross #ad - Vytvořte si vlastní veselá obličejová vajíčka. Každá sada obsahuje šablonu z mechové pryže, samolepicí dekorace z mechové gumy a pásek k zavěšení. Dekorační sada pro kutily "veselé velikonoční tváře" – kreativní sada pro děti 8 kusů.
ZnačkaBaker Ross #ad
VýrobceBaker Ross #ad
Výška1.1
Délka10.24
Šířka7.87
Číslo díluAT470
ModelkaAT470

3. DOITEM

#ad

Flitry, kutilská sada, nálepka, pompony, čistič dýmek, party, barva, scrapbooking, 2000 + kutilské potřeby pro děti, listy, peří, třpytky, DOITEM Sada pro kutily pro děti, kulovité oči, plsť, perly

#ad
DOITEM #ad - Nechte své děti mít doma i ve škole šťastné dětství. Kreativní umělecké díloperfektní sortiment uměleckého řemesla pro vaše děti podporuje jejich kreativitu a fantazii a pomáhá vašim dětem rozvíjet jejich praktické schopnosti, rozpoznávání tvaru a jejich schopnost rozlišovat barvy. 1010 pestpestplsť, 100 barevných dřevěných perel, 4 listy nálepky: láska, 100 čističů trubek, zvíře.

Je velmi zábavná a uvolňující. Perfektní dárek pro dětiskvělý dárek pro dětskou oslavu narozenin, vánoční dárek, umělecké řemeslné aktivity, předškolní kurz, jako odměna za dobré chování pro děti, tématickou party, party s dětskými kostýmy, požehnání pro děti ve vašem životě. Vaše děti se budou celé hodiny bavit při výrobě hraček, pom-pom-pom-monster, zdobení batohů a mobilních telefonů – možnosti jsou nekonečné. Zábavná diy sada toto je obrovské balení uměleckých a kutilských řemesel pro děti, panenky zmrzliny na stonku, množství zvířat a tvorů, nádherné koláže, dekorací pokojů nebo školních projektů, chlapce a dívky každého věku zaměstnávají vzrušující umělecké řemeslo.

Skvělá zábava pro dětské umělecké potřeby s vašimi dětmi můžete vytvořit kreativní projekt, ale také pomůže dětem odhodit nesmyslnou, který bude nejen skvělou aktivitou pro růst vašeho dítěte, časově náročnou videohru. Mnoho materiálů pro kutily pro děti 310 bambulí, kočka, 100 dřevěných tyčinek, 2 listy křišťálových diamantových nálepek: tečky, 50 různých barevných perel, 3 listy nálepky: digitální, 1 balení flitrů – smíšené tvary: motýl, přeprava, 60 EVA: láska, los, 100 nejjasnějších čističů dýmek, hvězdy, 150 rozviklaných očí, králík, 100 barevných rozviklých očí, dopis, švestkové květy, 10 originálních papírů.
ZnačkaDOITEM #ad
VýrobceDOITEM #ad
Číslo díluDT0719
ModelkaDT0719

4. LPAOIS

#ad

Kreativní sada třpytivých pomponů, LPAOIS Sada pro kutily pro děti 1600 + ks umění a DIY ruční práce pro děti, scrapbooking, flitry, příslušenství pro kutily, čistič dýmek, perly, dárek pro, knoflíky

#ad
LPAOIS #ad - Posílení interakce rodičů a dětí: výrobky pro kutily mohou dětem pomoci vyjádřit se. Velký kreativní balíček: více než 1600 dílů v jedné kombinaci, bezpečnostních nůžek, barevných knoflíků, slizkých očí, barevných dřevěných tyčinek, flitrů, abyste uspokojili vaši rozmanitou kreativitu.

Včetně smíšených nálepek, barevné lepenky, kreativních návodů a dalších drobných předmětů. To bude skvělý čas rodičů a dětí. Můžete doprovázet své dítě, aby společně vyrábělo hračky, které mohou zlepšit trénink mozku a zájmů dětí a učinit vaše dítě trpělivějším a koncentrovanějším. Kultivujte kreativitu: tato sada pro kutily je velmi vhodná pro děti ve věku 4 až 12 let. Perfektní dárek: dětské sady pro kutily jsou pestré a kompletně vybavené, vhodné pro mnoho kutilských kurzů a nápadů.

Velmi dobře se hodí pro dětské narozeniny, narozeniny, jako suvenýr a dárek na Nový rok, Den dětí a Vánoce. Ruční výroba: tato sada kutilských sad se velmi dobře hodí pro výrobu všech druhů zvířat, květinových aranžmá a koláží, náramků, držáků na tužky, pomponových příšer, pokud si dokážete představit tvary. Když děti vyrábějí exkluzivní hračky, mohou podpořit své pozitivní myšlení, podpořit jejich představivost a kreativitu. Pomozte svému dítěti zlepšit schopnosti rozpoznávání tvarů a rozpoznávání barev.
ZnačkaLPAOIS #ad
Číslo díluLPAOIS1
ModelkaLPAOIS1

5. EDUMAN

#ad

EDUMAN DIY Scrapbook sada příslušenství pro děti od 6 let Bullet Journal Set & školní potřeby dívčí psací potřeby, skvělý dárek, deník pro dívky

#ad
EDUMAN #ad - Tento dívčí deník doplnění se hodí zejména pro ty, snění, kteří milují ruční kreslení malých prvků. Rozmanitost pestrých papírů se snoubí s dobrou volbou, má velkou hodnotu a trvanlivost, snadno se trhá a je perfektní na koláž. Zábavný způsob, stubků na lístků, jak uchovávat vzpomínky: použijte lepicí tyčinku nebo tvarované kancelářské sponky pro přidání fotografií, karet a dalších, abyste mohli opakovaně opakovat své veselé zážitky s magnetickými záložkami.

Obsažené popisovače jsou vhodné pro každodenní psaní, ideální na svátky, dárkové koše, myšlenky a vzpomínky na DIY zdobených stranách. Pomáhá při plánování, skicování a představování a usnadňuje kreativní mysli, vděčnost, aby zůstali zapojeni, růst, motivováni a inspirováni. Perfektní dárky pro teenagery: ideální dárek pro sebevyjádření a zmocnění, nápady, lze je použít také na stacionárních diářích, sny, narozeniny. Sada příslušenství pro scrapbooky: 70stranná spirála do deníku 6 x 8, lineale, 7 nálepek na sešity, 1 tužka, 2 třpytivé pásky, 1 dekorativní střapec s šarmem, 8 rámečků na obrázky, 6 papírových svorek ve tvaru srdce, 1 linelineale, 1 lepicí tyčinka, 3 popisovače, 8 dekorativních papírových výřezů, 3 magnetické záložky, Úložný box.

Vytvořte si vlastní dynamické stránky: tento vlastní spirálový deník je nástrojem pro osobní rozvoj, komunikaci a mnoho dalšího. Vše na papíře scrapbook je mimořádně čisté a barvy jsou velmi syté. Dekorativní pásky se perfektně hodí pro přidání barvy a malých prvků, plánovačích a dalších věcech. Kvalitní pro plynulé psaní: papír do zápisníku je robustní a neprosakuje inkoustem.
ZnačkaEDUMAN #ad
VýrobceEDUMAN #ad
Výška1.97
Délka10.12
Šířka12.2
Číslo díluEDM168
ModelkaEDM168

6. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Scratch Art Ocean Mini Notes

#ad
Melissa & Doug #ad - Ein tolles geschenk für kinder im vorschulalter für Erwachsene im Alter von 4 bis 104 Jahren, für praktischen Spaß ohne Bildschirm. Enthält 125 notizen in 5 ozean-formen fisch, Schildkröte, Muschel und Wal, Seestern, Holzstift zum Ätzen, praktischer Desktop-Spender.

Rubbeln sie nachrichten, kritzeleien, kunstwerke, designs, um Farbwirbel zu enthüllen und einzigartige Botschaften, bilder, muster und mehr auf geformten Scratch Art-Notizen, Geschenkanhänger und mehr zu erstellen. Kratzen sie die schwarze Beschichtung weg, um 5 bunte Muster darunter zu enthüllen. Perfekt für klassenzimmer, zufällige akte der Freundlichkeit, Erinnerungen, Geschenkkörbe, Reiseaktivitäten, Geschenktüten, süße Notizen und mehr.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška3.5
Délka3.5
Hmotnost0.4
Šířka1.5
Číslo dílu32041
Modelka32041

7. LINAYE

#ad

Kreativní sada ve skládacím úložném boxu, LINAYE 2000 + ks DIY potřeby pro kutily pro děti, pera, Vánocům, čistič dýmek, pompony, dni dětí fialová, papír pro kutily, dárek k narozeninám, ruční práce

#ad
LINAYE #ad - Balení obsahuje malé díly a nůžky pro kutily. Nechte své děti používat mozek k tvoření. Dodává se s více než 2000+ kusy materiálu pro kutily. Potřeby pro kutily pomáhají dětem vyjádřit se a obohatit svůj růst, místo aby si celý den hrály mobilní telefony doma.

Dáme vám uspokojivou odpověď. Nebo jako odměna za dobré chování pro děti budete tento kufřík pro kutily v krátké době šťastní a zamilujete. Bude to skvělý čas rodičů a dětí pro vás a vaše děti. Co dostanete: 1x úložný box, 300 x barevný čistič dýmek, čištění a přepravu. Ideální dárek pro děti: linaye box pro kutily pro děti se hodí jako dárek na nový rok, den dětí, narozeniny, vánoce atd.3dílný úložný box – vše v jednom a perfektní volba pro skladování: perfektní volba pro skladování, 200 x pompony a třpytivé pompony, co vaše děti potřebují, 100 x barevné dřevěné tyčinky, 50 x peří, 100 x papír pro kutily, aby rozvinuly svou fantazii.

Při používání prosím doprovázejte své dítě. Nákup 100% bez rizika: máme dostatečnou důvěru v kvalitu našich výrobků. Umění a ruční práce – nekonečné možnosti: kufr na kutily linay může stimulovat kreativitu dětí a uplatnit jejich řemeslné umění. Zlepšete interakci rodičů a dětí – vtipné a smysluplné: můžete své děti doprovázet, vést je a inspirovat k tvoření.
ZnačkaLINAYE #ad
VýrobceLINAYE #ad
Číslo díluBIG-DIY-F
ModelkaBIG-DIY-F

8. TAVADA

#ad

TAVADA 3000 + ks sada pro kutily pro děti, pompony, čistič dýmek, scrapbooking, sada materiálů, DIY kutilský kufřík pro kutily, flitry, příslušenství pro kutily, peří, potřeby pro kutily

#ad
TAVADA #ad - Nekonečná kreativita s touto diy sadou mohou děti vytvořit vše, může stimulovat mozek a zlepšovat koncentraci, co jim připadá. En. Nebo jako odměna za dobré chování pro děti, všichni chlapci a dívky chtějí tento skvělý umělecký dárek obdržet.

Perfektní dárek pro dětisada pro kutily obsahuje mnoho potřeb pro kutily, dětské narozeniny, které jsou perfektní jako dárky, na dovolenou a jako ruční práce pro děti. Můžete si ji vzít s sebou i na cesty, všechny kutilské potřeby jsou perfektní v krásné pestré tašce, snadnou přepravu a snadné uklízení. Bezpečný materiál pro kutily sada pro kutily je vyrobena z bezpečných materiálů s dlouhou životností, perfektní pro snadné skladování. Můžete své děti doprovázet, vést a inspirovat k tvoření.

Bude to skvělý čas pro rodiče a děti pro vás a vaše děti. Hodnotná sada pro kutily pro děti naše sada pro kutily obsahuje více než 3000 materiálů pro ruční práce, barevný papír, barevné knoflíky, malé dřevěné kolíčky, flitry atd. Diamantové nálepky, je zde dostatek volby a stylu, z nichž lze vyrábět umělecké řemeslo. En. Umělecké řemeslo je pro děti velmi výhodné. Zatímco vyrábějí exkluzivní hračky, paměť a trpělivost.
ZnačkaTAVADA #ad
VýrobceTAVADA #ad
Číslo díluTV-PomPomKit
ModelkaTV-PomPomKit

9. Disney

#ad

Umělecká sada, dívky, sada pro kutily s Wito Scrapbookem, dárky, gelová pera, příslušenství pro scrapbooking, steh, kutilská kniha, příslušenství nálepka, Disney Stitch Scrapbook Kit pro děti, třpytky

#ad
Disney #ad - Dostupné modely a další informace na obrázcích. Stitch dárky: skutečná nezbytnost pro všechny fanoušky stehů. Oficiální disney merchandise: tato úžasná kutilská sada je součástí oficiálního butiku zboží Lilo a Stitch a je plně licencována Disney Studios.

Kompletní sada pro scrapbooky: hledáte originální stitch merchandise? Tato sada Stitch Scrapbooking obsahuje vše, co potřebujete pro vytvoření osobního fotoalba s mnoha nálepkami a vhodným příslušenstvím. Obsah: tato scrapbookingová sada pro děti obsahuje album na scrapbooking 25 x 25 cm a velký výběr doplňků, nálepek Lilo a Stitch, gelové gelové pero, karty, razítka a dřevěná písmena. Sada na scrapbooking od stitch je perfektním dárkem k narozeninám, Vánocům nebo k zaměstnání dětí na dovolené.
ZnačkaDisney #ad
VýrobceDisney #ad
Výška1.97
Délka11.02
Šířka10.24
Číslo dílu2700000728
Modelka2700000728

10. URBZUE

#ad

Kulovité oči, kufřík pro kutily, chlapce, sada pro kutily pro dívky, čistič dýmek, URBZUE Sada pro kutily pro děti, kreativní scrapbooking, potřeby pro kutily, perly, 2000 kusů DIY a řemeslo, věk 4 až

#ad
URBZUE #ad - Perfektní pro jednoduché skladování, snadnou přepravu. Perfektní stavebnice pro děti od 4 do 10 let. Fantastické a různé kutilské projekty jako zvířata, domy atd. Mnoho materiálů pro kutily pro dětivíce než 2000 materiálů pro kutily, 30 barevných plstí, 20 barevných plstí, 30 g flitrů, 140 kulovitých očí, 235 ks pompomů 40 g, 35 g dřevěných korálků, 40 g barevných knoflíků, 60 barevných zápalek, 1 bezpečnostní nůžky, 20 g papíru pro kutily, 10 g akrylové perly, 2 jedlové šišky, 50 kulatých tyčinek pro kutily, 1010g korálků abecedy, 2metrová šňůra, 3 diamantové nálepky, 136 ks čističů dýmek, návod a úložná taška.

Diy kutilství pro domácnost a školudejte své fantazii a kreativitě volný průběh s fantastickými uměleckými a kutilskými projekty. Sada aktivit, rozšířené umělecké řemeslo pro rodiny, třídní balíček pro děti, školy a třídu. Ideální dárek pro děti perfektní kreativní sady pro děti od 4 do 12 let, party nebo svátky, aby mohly vytvářet jedinečné dárky pro děti nebo přátele na Vánoce, narozeniny, kreativní potřeby pro děti, malířské potřeby pro děti od 4 do 10 let, dožínky.

Umělecké příslušenství, kreativní sada pro vaše děti se dodává v super praktické, opakovaně použitelné PVC tašce se zipem a úchyty. Nekonečná kreativitainspirující kreativní sada, která ponechá volný průběh fantazii a rozvíjí kreativní schopnosti vašich malých dětí se všemi uměními a kutilskými pracemi, náramky a náhrdelníky, květiny, panenky, plyšová zvířata, které potřebují. Taška pro snadné uložení všechny diy materiály v jedné tašce.
ZnačkaURBZUE #ad
VýrobceURBZUE #ad
Číslo dílu1800+
Modelka1800+