Top 10 Aletler Ve Ekipmanlar – Nástroje pro diagnostiku motorů OBD-II

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Edasion

#ad

čtečka kódů pro Android Windows, OBD adaptér pro všechna vozidla OBDII protokol, OBD2 Bluetooth diagnostický přístroj, autodiagnostický přístroj, skener

#ad
Edasion #ad - Bezplatná aplikace "torque" a "DashCommand" funguje perfektně pro Android telefon/tablet. Inteligentní diagnostické funkce: Čtení a mazání chybových kódů, tlak sacího potrubí, teplota nasávaného vzduchu, teplota chladicí kapaliny, okamžitě ukazují jejich význam více než 3000 generických definic kódů v databázi.

Nelze jej používat se zařízeními iOS, jako jsou iPhony. Je jedno, 12v naftou, která jsou od roku 1996 v usa, zda je vaše vozidlo s benzínem, naše čtečka OBD2 s ním funguje. Zobrazení aktuálních údajů senzoru otáčky motoru, průtok vzduchu, obložení paliva, vypočtená hodnota zatížení, rychlost vozidla, stav palivového systému, časovací světla/výtok, absolutní poloha škrticí klapky, senzor kyslíku. Univerzální kompatibilita: funguje s oběma vozidly, 2000 v evropě, nové nebo staré, všechna vozidla OBDII protokoly.

Ušetřete peníze tím, vymaže kódy, zda je vaše vozidlo připraveno na Smog-Check připraveno, že rychle a přesně vyřešíte problémy s autem. Pro iphony a ipady se podívejte na náš adaptér Bluetooth 4. 0 obd2! podporuje vŠechny 9 obdii protokolů: j1850 pwm, iso14230-4 kwp, iso9141-2, j1850 vpw, iSO15765-4 Can-BUS. Monitor a analyzátor: v1. 5 top bluetooth obd2 adaptér, resetuje kontrolní světlo motoru cel, rychlé čtení chybových kódů motoru, zkontrolujte, vypněte mil, zobrazte hodnoty senzorů v reálném čase pomocí svého telefonu nebo tabletu.
ZnačkaEdasion #ad
VýrobceSanCla EU #ad
Výška0.75
Délka2.95
Šířka1.65
Číslo díluBluetooth OBD2 Scanner
ModelkaBluetooth OBD2 Scanner
Záruka2 roky

2. Neakhmer

#ad

140 psi, 6000 mAh, pumpička na jízdní kolo, dobíjecí elektrický kompresor, mini hustilka na pneumatiky, Přenosný vzduchový kompresor, 12 V, jízdní kolo,, pro auto, vzduchová pumpa s manometrem

#ad
Neakhmer #ad - 150 psi 10, pouze 598 g. Vybaveno konektorem typu c a nabíjecím kabelem pro auto, nafukovací hračky a jiné nafukovací výrobky. Dodává se také s odolnou nylonovou taškou, ve které můžete nafukovač pohodlně uložit a přepravovat. E můžete během několika minut bez problémů nafouknout všechna malá auta pouze pro malá auta, jízdní kola, plavecké kruhy, 3 bar: Velikost přenosného vzduchového kompresoru 17 x 6, motocyklové pneumatiky, mini plnič pneumatik, max.

Nabíjecí zabudovaná baterie: 3 x 2000 mAh. Upozornění: klikněte na tlačítko "Loop" pro výběr požadovaného režimu. Skvělý výběr dárků pro vaše přátele a rodinu. Pokud najdete něco špatně, můžete nás kdykoliv kontaktovat na stránce s podrobnostmi o objednávce "Kontaktovat prodejce". Pumpičku můžete bez problémů používat i ve tmě. Nejlepší kamarád na cestách.

Dc 12 v nebo bateriový vzduchový kompresor: ve srovnání s jinými přenosnými vzduchovými čerpadly, pokud je bezdrátová vzduchová pumpa vypnutá, které podporují pouze proud baterie, že čerpadlo můžete používat pouze tehdy, znamená, můžete ji připojit k zapalovači cigaret v autě a nafouknout pneumatiky Vašeho auta prosím udržujte své auto v úzkém stavu, když je plná energie. Nářadí na auto a motocykl pro pneumatiky a kola, Air Pump Auto & Motocykly, autodoplňky, vzduchové pumpy. Nabízíme 24hodinový zákaznický servis.
ZnačkaNeakhmer #ad
VýrobceNeakhmer #ad
Výška1.97
Délka6.3
Hmotnost1.19
Šířka2.36

3. Coquimbo

#ad

Coquimbo Valentinstag Jahrestag Geschenke für Männer Ihn LED Arbeitsleuchte Werkstattlampe, Schwarz, Taschenlampe Werkstatt Handlampe mit Magnet und Haken Valentinstagsgeschenk 2 Stück

#ad
Coquimbo #ad - Der haken ist sehr praktisch für sie, um diese led arbeitsleuchte an jedem Ort zu platzieren und Ihre hand frei zu haben, um die arbeit zu beenden. Die lampe ist wasserdicht, camping, garage, Notfälle, aber nicht in wasser stecken Es ist auch ein tolles Geschenk für Männer. Weit verbreitet: das handlampe ist perfekt für autoreparaturen, Werkstatt, heimbeleuchtung, Wartung, Angeln, Stromausfälle, Nachtarbeiten und Arbeiten unter der Motorhaube.

Usb wiederaufladbar: eingebauter wiederaufladbarer akku mit guter Akkulaufzeit, wiederaufladbar über verschiedene USB-Anschlüsse, USB-Kabel ist im lieferumfang enthalten, das vollständige aufladen dauert 2-3 stunden und ermöglicht eine langfristige wiederverwendung. Diese led taschenlampe verfügt über 5 beleuchtungsmodi: Frontlicht/ Hochlicht/ Schwachlicht/ Rotlicht/ Rotlichtblinken. Sie können sie in ihr auto oder Ihre werkzeugtasche stecken, ohne sich sorgen machen zu müssen, dass sie platz einnimmt.

360° drehung und 5 beleuchtungsmodi: die taschenlampe verfügt über ein einzigartiges 360-grad-rotationsdesign, das eine beleuchtung aus mehreren winkeln bietet und an engen stellen perfekt funktioniert. Kompakt und tragbar: diese werkstattlampe ist aus hartgummi, schweiß- und rutschfest; Durch das faltbare design ist diese inspektionsleuchte kompakt und leicht. Magnetfuß & haken: durch den starken magnetfuß kann diese arbeitsleuchte während reparaturen oder arbeiten an jedem metallstahl wie fahrzeugen und arbeitsplätzen befestigt werden. Drücken sie lange den netzschalter, um in den Rotlichtmodus zu wechseln.
ZnačkaCoquimbo #ad
VýrobceCoquimbo #ad
Výška5.71
Délka4.92
Hmotnost0.68
Šířka4.92
Číslo díluWY52
ModelkaWY52

4. AOPICK

#ad

Není nutná žádná WiFi inspekční kamera, Endoskopická kamera se světlem, mobilní telefon s 8 LED světlem pro, kanálová kamera, vodotěsný IP67, 1080p HD endoskopická kamera mobilní telefon se světlem

#ad
AOPICK #ad - Pro navázání spojení vyhledejte v app store "sup-aNESOK" nebo naskenujte QR kód v příručce a stáhněte si aplikaci. Zapečetěno speciálním lepidlem, takže tato endoskopická kamera bez problémů vydrží špatné podvodní prostředí. Polotuhá a vodotěsnost ip67 kontrola hadového kabelu lze rychle odrolit a srolovat, odolné proti korozi a opotřebení, což usnadňuje práci.

Rozsáhlá kompatibilitavybaveno dvěma modelovými přípojkami typ c, lze bez problémů navázat spojení se systémy Android 4. 4+, osvětlení, iOS 9. 0+. V případě dotazů se obraťte na personál zákaznického servisu. Může snadno kontrolovat těžko přístupná místa. Rozlišení 1080p hd tato endoskopická kamera pro mobilní telefon se 7, kompaktní strukturou, 9mm sondou, malá a přenosná.

Tato endoskopická kamera se světlem nepotřebuje Wi-Fi signál, nemusíte si dělat starosti s nestabilním spojením a zmrzlou obrazovkou. Zákaznický servis a balíčekkaždému zákazníkovi nabízíme 24hodinový online servis. Není nutné wlan snadné použití, připojení a pořizování obrázků. 8 nastavitelných led kamer může pozorovat jasné snímky i v tmavém prostředí. Co obdržíte: 1× endoskopická kamera, 1× magnet, 1× zrcátko, 1× háček, 1× ochranný kryt, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaAOPICK #ad
VýrobceAOPICK #ad
Číslo díluW400
ModelkaUnique Objectif
Záruka1 rok

5. KAIWEETS

#ad

Měřič napětí pro AC/DC napětí, DC proud, odpor, dioda s měřicími vodiči, průchod, KAIWEETS Digitální multimetr KM100

#ad
KAIWEETS #ad - Podsvícený LCD displej. Kontrola průchodu s akustickým signálem. Měření stejnosměrného napětí: 200 mv ~ 600 v. Nabízíme servis 36 měsíců po prodeji.

Bezpečnost: zabudovaná dvojitá pojistka. Ochrana proti přetížení ve všech oblastech. Dné měření proudu AC!4místný displej, max. Měření odporu: 200 ohmů ~ 20 MOhm. Příslušenství: baterie, návod k obsluze a měřicí kabely. Měření střídavého napětí: 20v ~ 600 v. 2000 Ikovný měřicí přístroj v kapesním formátu s držákem data, automatickým vypínáním. Digitální multimetr pro měření ac/dc napětí, DC proudu, průchodu, odporu, diody. Měření stejnosměrného proudu: 20 mA ~ 10A.
ZnačkaKAIWEETS #ad
VýrobceKAIWEETS #ad
Výška1.42
Délka5.04
Hmotnost0.6
Šířka2.64
Číslo díluKM100
ModelkaKM100

6. MOTOPOWER

#ad

MOTOPOWER MP69033 Auto OBD2 skener, skener, CAN, čtečka kódů, čtečka chybových kódů, diagnostický přístroj pro všechna vozidla OBD II protokol

#ad
MOTOPOWER #ad - Lcd displej – vyvinuto s přehlednou lcd obrazovkou 128 x 64 pixelů – bílé podsvícení a nastavení kontrastu. Multifunkční – praktická čtečka kódů obd2 s více funkcemi má integrovanou vyhledávací knihovnu obd2-dtc, číst kód, funkce e/a, zobrazit statický obraz, získat informace o rychlosti vozidla, vypočítat hodnotu zatížení, informace o vozidle, křivka dat, zjistit teplotu chladicí kapaliny motoru, pomocí které můžete zjistit příčinu osvětlení motoru, křivka v reálném čase, vyvolat rychlost motoru.

Podporuje 6 jazyků – angličtina, italština. Kompaktní design – skener autodiagnostiky je vybaven kabelem dlouhým 2, 5 metru a skládá se z velmi silného, zadejte / ukončete a tlačítka, flexibilního izolátoru.1100% spokojenost a technickou podporu obdržíte od našeho profesionálního týmu zákaznických služeb. Tečka obd nepotřebuje baterii ani nabíječku, ale je napájena proudem přes konektor pro připojení dat OBDII přímo z vašeho vozidla.

Záruka – dvoletÁ zÁruka a 100% spokojenosti – bezproblémové vrácení nebo vrácení peněz za všechny problémy s kvalitou výrobku. Obd2 skener má 6 tlačítek: posouvejte nahoru / dolů, pomocí kterých můžete rychle vyhledat číslo vozidla VIN a chybový kód DTC. Iroká kapacita – podporuje 9 protokolů, holandština, francouzština, němčina, španělština, které jsou kompatibilní s většinou vozidel z EU a asijských vozidel z roku 1996 a novějších vozidel OBD II a CAN domácích nebo importovaných vozidel.
ZnačkaMOTOPOWER #ad
VýrobceMOTOPOWER #ad
Výška0.91
Délka6.02
Hmotnost0.64
Šířka2.75
Číslo díluMP69033
ModelkaMP69033
Záruka2 roky Grantie výrobce

7. Bosch Home and Garden

#ad

3,6 V, mini kompresor EasyPump akumulátor 3,0 Ah, LED, funkce automatického zastavení, 150 psi, nabíjení přes USB-C, v krabici, 10,3 bar, Bosch pumpička na jízdní kolo

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Komfortní: přenosný elektrický kompresor lze použít k nafukování pneumatik auto, jízdní kolo, 3 barů a je vhodný pro všechny standardní ventily, míčů a malých hraček do vody do 10, motocykl, hmotnost pouze 430 g.

Funkce automatického zastavení: vzduchový kompresor nabízí 3 různé tlakové jednotky PSI, kPa a automaticky se vypne, bar, jakmile je dosažena nastavená hodnota. Easypump, textilní taška, adaptér na ventily presta, jehla na míč, objemový adaptér, usb kabel, krabice. Led osvětluje prostoru ventilu. Digitální displej a led světlo: průhledný displej zobrazuje aktuální hodnotu, požadovanou hodnotu a stav nabití akumulátoru. Automatické vypnutí: mini vzduchový kompresor se při nepoužívání automaticky vypne, aby šetřil energii a lze jej jednoduše nabíjet přes USB-C.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Výška4.17
Délka1.93
Hmotnost0.88
Šířka8.46
Číslo dílu0603947000
Modelka0603947000
Záruka2 roky výrobce

8. SOVARCATE

#ad

Infračervený teploměr Digitální laserová teplotní pistole -58°F~1112°F -50 °C~600 °C Nelidský teploměr – pro vaření/barbecue/mrazničky/průmysl

#ad
SOVARCATE #ad - Nabízíme doživotní záruku a vrácení peněz do 30 dnů. Teploměr na maso zdarma může měřit vnitřní teplotní rozsah: -50 °c až +300 °c / -58 ° f až + 572 ° f, sonda z ušlechtilé oceli 304, velkoplošný lcd displej, nebo pro vaření, vysoká přesnost ± 1 ° C/° F pro chlazení doma, rychlé odečítání, pro měření ohřevu potravin nebo pro každodenní použití.

Přesná polohavestavěný červený laser pro přesné cílení, jasné čtení. Ve spojení s teploměrem na maso je to nejlepší kulinářská pomůcka pro kuchaře a gurmány, opravy aut, grilování, kteří lépe podporují život v každodenním životě. Praktické funkce tento infračervený teploměr přesně testuje teplotu během -58 ~ 1112 °f -50 °c ~ 600 °c. Nejlépe jedovatýinfračervený teploměr lze použít na vaření, údržbu a opravy v domácnosti nebo pro jiné domácí úkoly.

Má lcd podsvícení, takže můžete zobrazit teploty i ve tmě; díky funkci automatického vypnutí ušetříte proud. Poměr vzdálenosti k bodu je 12: 1, přesné nalezení cíle měření; barevný displej na velké obrazovce, což znamená, že cíl můžete měřit ve větší vzdálenosti. Vysoká přesnost tento nástroj kombinuje nejnovější technologii teplotního čidla s pokrokovou fresnelovou čočkou a čte hodnoty s vysokou přesností až ± 2 % za pouhých 0, 5 s. Podle potřeby přepínejte mezi měřeními Celsia / Fahrenheita. 15 minut se automaticky vypne.
ZnačkaSOVARCATE #ad
VýrobceSOVARCATE #ad
Výška1.57
Délka4.33
Šířka5.91
Číslo dílu960D

9. AIBEAU

#ad

Chytrá, vhodná pro auto, Nabíječka autobaterií 10A, plně automatická nabíječka do auta, námořní baterie, sekačky, čluny, 12 V/24 V, nákladní automobily, s LCD displejem, motocykly

#ad
AIBEAU #ad - Ochrana nabíjení smart 8, nadproud, chladicí systém, přepětí, ochrana proti přepólování, kompenzace teploty v horkém klimatu a nedostatečné nabití v chladném klimatu, ohnivzdorný materiál, zajišťuje bezpečné nabíjení inteligentní ovládání, zkrat. Funkce opravy tepu může pomoci opravit ztracenou baterii a prodloužit životnost baterie. Jakmile je baterie plně nabitá, když je plně nabitá.

Univerzální kompatibilitanaše nabíječky baterií mohou nabíjet všechny druhy vozidel, sekačky na trávu, zemědělská vozidla, elektrická vozidla, motorové čluny, čluny, motocykly, jachty a další.10 amp nabíječky autobaterií 12 v, včetně agm, motocyklech, 10 amp a 24 v, zaplavených v automobilech, nákladních automobilech, námořnictva a hlubokého cyklu, SLA, SUV, lodích, GEL, 5 amp, 7stupňová rychlonabíječka, sekačkách na trávu, rychlost nabíjení je mnohem rychlejší než u automatických 8 A nebo 5 A nabíječek. Inteligentní digitální displejlcd displej může zobrazovat stav nabití a stav baterie; nabíjecí napětí, zobrazí se obrazovka "100%" a automatické zastavení, letní režim, vnitřní teplotu, nabíjecí proud, plný akumulátor, zimní režim atd.7

7stupňová nabíječka baterií plně automatické vysokofrekvenční nabíjení nabízí 7stupňové nabíjení, automatické přepínání z rychlého nabíjení na nabíjení a poté na udržovací nabíjení. Udržovací nabíječka s vícenásobnou ochranou zajišťuje bezpečné nabíjení kdykoli a kdekoliv. Tipy: pokud nelze baterii nabít, jako např, tříkolky, nákladní automobily, terénní vozidla, auta, pickupy, použijte prosím nejprve režim opravy a poté po opravě zvolte jiný režim nabíjení. Nabíjejte nebo opravte všechny 12V a 24V olověné baterie do auta, v námořnictvu atd.
ZnačkaAIBEAU #ad
VýrobceAibeau #ad
Výška6.22
Délka3.74
Hmotnost1.23
Šířka2.44
Číslo dílu009
Modelka009
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

10. Liqui Moly

#ad

Liqui Moly kanystr na výměnu oleje 7055

#ad
Liqui Moly #ad - Pro ekologickou výměnu oleje DIY bez zvedací plošiny. Objem 10 l, samostatný odvzdušňovací šroub, vhodný pro osobní auta a motorky.
ZnačkaLiqui Moly #ad
VýrobceLiqui Moly #ad
Výška5.12
Délka19.69
Hmotnost1.54
Šířka11.81
Číslo díluP000430
Modelka7055