Top 10 Akku Staubsauger Xiaomi G10 – Filtry do vysavačů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Xiaomi

#ad

Xiaomi Mi Vakuum Cleaner G10/G9 Extended Battery Pack

#ad
Xiaomi #ad - Enthaltene Komponenten: Xiaomi. Material: Acryl. Mi vakuum cleaner g10/G9 Extended Battery Pack. Farbe: Grau. Packungage die größe: 7. 9 l x 34. 4 h x 15. 1 w centimeters.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXIAOMI #ad
Výška9
Délka2
Hmotnost0.55
Šířka4
Číslo dílu30431
ModelkaXM210006-02
Záruka24 Monate Gewährleistung

2. Xiaomi

#ad

Koberce, výdrž až 65 minut, Xiaomi Bezdrátový vysavač G10 Plus s funkcí vytírání, čalounění a tvrdé podlahy, akumulátorový vysavač 4 v 1, 600 ml vakuový čistič na zvířecí chlupy

#ad
Xiaomi #ad - Technické údaje: rozměry: 1286 x 214 x 256 mm, čistá hmotnost: 4, 2 kg s příslušenstvím, 425 W jmenovitý výkon, doba nabíjení: cca 4 hodiny. Komfortní vysávání: bezdrátový ruční vysavač příjemně padne do ruky a lze jej pohodlně uložit na stěnu a dobít. Včetně funkce stírání: akumulátorový ruční vysavač kombinuje vysávání + stírání a umožňuje tak obzvlášť efektivní čištění – vč.

Rozsah dodávky: akumulátorový vysavač, prodlužovací trubka, vysoce výkonný válečkový kartáč, elektrický mini kartáč, štěrbinová hubice, nabíjecí a úložný držák včetně 2 šroubů, hubice 2 v 1, 2 hmoždinek a nálepek na montážní šablonu, nabíječka, vodní nádržka, stírací podložka. Univerzální vysavač 4 v 1: díky 4 různým hlavicím kartáčů vysává tyčový vysavač na tvrdé a měkké podlahy, čalounění a v těžko přístupných rozích.

Ultra silná baterie: s vysoce výkonnou baterií 3000 mah vysává akumulátorový vysavač bez námahy až 65 minut a dosahuje silného sacího výkonu 150 AW. Snadné čištění: bezdrátový vysavač lze rychle vyprázdnit stisknutím tlačítka a filtrační modul lze bez problémů omýt. Vysoce účinný filtrační systém: cyklon akumulátorový vysavač filtruje díky 5stupňovému systému až 99, 9 % jemného prachu a zabraňuje tak nežádoucímu sekundárnímu znečištění. 250 ml velké nádržky na vodu.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost9.26
Šířka0
Číslo dílu40756
ModelkaB207

3. HOMPANY

#ad

Akumulátorový vysavač výdrž až 60 min, 1,5l tyčový vysavač pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/domov, 500 W vysavač s dotykovým displejem a kartáčem Anti-Tangle, Bezdrátový vysavač 40 000 Pa

#ad
HOMPANY #ad - 1, 99% filtrace + 1, 5litrová nádoba na prach s velkým objemem pro úklid celého domu, že by se čištění přerušilo. Kartáč 2 v 1 anti tangle vysavač zvířecích chlupů má kombinaci rotujících v kartáčů s měkkými a tvrdými štětinami a kartáčů 5c s česanými zuby, které zajišťují lepší vniknutí vlasů do větracích kanálků a efektivně snižují rozcuchání.

Ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat. 99 % drobných prachů a bakterií a roztočů pod 0, takže si již nemusíte dělat starosti, 3 μm je odstraněno 5vrstvým filtračním systémem. Vysavač může nepřetržitě chodit 20 maximální sací výkon ~ 60 minut minimální sací výkon, což z něj dělá ideální první volbu pro velké práce a úklid celého domu. Dotyková obrazovka vše v jednomcitlivý systém dotykového senzoru je vybaven novým inteligentním zobrazovacím polem. Kromě toho jsou zvětšené symboly vhodné pro lidi středního věku, starší osoby a osoby s krátkozrakostí. Podlahový kartáč s vestavěným, nezávislým motorem je na obou koncích opatřen malými drážkami, aby bylo dosaženo většího sacího výkonu a usnadnilo čištění okrajů.

Můžete se dotknout obrazovky a nastavit sací výkon, v reálném čase zjistit provozní stav akumulátorového vysavače a užívat si inteligentního čištění. Snadno absorbuje prach, který dosahuje až 180 000 otáček za minutu bezprecedentního cyklónového sacího výkonu 40 kPa, drobky, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců a zajišťuje tichý a efektivní zážitek z čištění, díky kterému bude váš domov vypadat jako nový. Plné nabití trvá pouze 4–5 hodin.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška13.8
Délka9
Hmotnost9.13
Šířka4.8
Číslo díluV15A
ModelkaSmartvac 11
Záruka√ 2 roky záruka na produkt + doživotní technická podpora (support@hompany. top).

4. dreame

#ad

Bezdrátový vysavač, koberce, zvířecí chlupy, výdrž 60 min, Dreame Akumulátorový vysavač R10, kartáč na různé povrchy s LED světlem, 120 AW, ideální pro domácí čištění, silný sací výkon

#ad
dreame #ad - Led světla svítí v každém rohu, včetně koberců, takže skryté nečistoty a drobky nezůstávají pozadu. Výkonný akumulátor zajišťuje nepřerušované čištění, takže zvládnete i velké úklidové úkoly, aniž byste si museli dělat starosti, že vám dojde proud.

Již žádný prachový a alergenní vzduch. Istěte svůj domov, domácí zvířata nebo sousedy. Istěte s přístrojem dreame r10 celý svůj dům jedním vlakem s dobou provozu 60 min. Různá hlava kartáčku: r10 se dodává s víceplošnou hlavicí kartáčku se štětinami ve tvaru v a zabudovanými led světly. Tichý provoz: Žádné rušivé vysávání s tichým dreame r10 . Silné čištění: zažijte vynikající čisticí výkon bezdrátového vysavače dreame r10 Působivý sací výkon 120 aw snadno odstraňuje nečistoty, prach a drobky z každého koutu vašeho domova.

Tato kombinace zajišťuje důkladné čištění na různých površích, podlah z tvrdého dřeva a dlaždic. Byl navržen tak, aniž byste rušili příbuzné, aby minimalizoval hladinu hluku a umožnil tak klidný zážitek z čištění. Zažijte bezvadné a svěží životní prostředí jako nikdy předtím. Nejmodernější filtrace: dýchejte čistší a čerstvější vzduch s inovativním systémem prachového filtru dreame r10
Značkadreame #ad
VýrobceDreame #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost3.64
Šířka19.69
Číslo díluR10
ModelkaDRER10
Záruka2 roky výrobce.

5. HOMPANY

#ad

HOMPANY Zcela nový akumulátorový vysavač

#ad
HOMPANY #ad - 55min laufzeit & herausnehmbarer akkuder staubsauger kabellos für tierhaare ist mit 7*2500mah großen, verbesserten batterien ausgestattet, die eine extra lange Akkulaufzeit und eine längere Lebensdauer haben. Improved v-brushleistungsstarker kabelloser staubsauger mit einer kombination aus weichen und harten borsten, rotierenden v-förmigen Borsten und kämmenden Borsten und einem 5C-Motor für besseren Zugang zu den Lüftungskanälen und weniger Haarverwicklungen.

Bei minimaler saugleistung beträgt die Laufzeit des Akkus bis zu 55 Minuten. Er wird mit einem flexiblen teleskoprohr 45-70 cm verwendet, das um 180° von der Seite und um 90° von vorne nach hinten schwenkbar ist, und wird mit einer großen Auswahl an Zubehör geliefert, um verschiedene Bedürfnisse zu erfüllen. Das verbesserte doppelgriff-design kann vollständig parallel zum Boden sein, um den innersten Teil der Möbel und unter dem Bett zu erreichen, ohne versteckte Gefahren zu hinterlassen.

Der große 1, ohne sich die Hände schmutzig zu machen. Reinigen sie das ganze haus gründlich, das die verbleibende Leistung und den Reinigungsmodus in Echtzeit anzeigt. Er nimmt mühelos staub, der eine starke saugkraft von bis zu 40Kpa erzeugen kann, Schmutz und Tierhaare auf Böden und Teppichen auf und bietet Ihnen ein effizientes Reinigungserlebnis. Mit einem geräuschpegel von
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška45.6
Délka9
Hmotnost5.8
Šířka4.8
ModelkaSmartVac 13..

6. dreame

#ad

Dreame Baterie pro R10 vysavač náhradní baterie vysavač náhradní baterie baterie příslušenství

#ad
dreame #ad - Udělejte si čistý domov. Náhradní baterie pro Dreame R10 akumulátorový vysavač. Snadná výměna. Baterie je odolná a má dlouhou životnost. Baterie vysoké kvality.
Značkadreame #ad
VýrobceDreame #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluV2309-7S1P-BCA
ModelkaV2309-7S1P-BCA

7. Roanow

#ad

Bezdrátový vysavač až 55 minut, koberec, Roanow Akumulátorový vysavač MarsVac S1, tyčový vysavač na tvrdé podlahy, lehký vysavač proti angle, zvířecí chlupy, s LED displejem, 1,5 l, 450 W/38000 Pa

#ad
Roanow #ad - Led displej vše v jednom roanow cordless vakuum má velký inteligentní led displej, můžete snadno zjistit aktuální stav vašeho vysavače. Ultra lehký a anti-tangle kartáč hlavní těleso bezdrátového vysavače je s hmotností pouhých 1, kombinuje rotující kartáč s měkkými a tvrdými štětinami a motorizovaný kartáč s hřebenovými zuby, 2 kg super lehké a perfektně se hodí pro čištění jednou rukou, který zajišťuje lepší přístup k větracím kanálům pro vlasy a zvířecí chlupy a účinně snižuje rozcuchání.

Zobrazuje v reálném čase sací režim, zbývající stav baterie a vzpomínku na ucpaný podlahový kartáč. 99, je bezpečný a přátelský pro rodiny s miminky, staršími lidmi a osoby vyžadujícími péči. 55 minut dlouhá doba provozu tento tyčový vysavač má baterii 2200 mah, poskytuje až 20 maximální režim – 55 minut režim ECO nepřerušovanou dobu provozu v závislosti na režimu, 4H rychlé nabíjení, ideální pro velké úkoly a úklid celého domu. Silný sací výkon 450 w/38 kp bezdrátový vysavač marsvac s1 může v maximálním režimu dosáhnout výkonného sacího výkonu 450 w/35 kpa, dlaždice, zvířecí chlupy a skvrny, nečistoty, snadno se čistí tvrdé podlahy, který může okamžitě vysávat nečistoty, koberce a podlahy z tvrdého dřeva.

Velký objem nádoby na prach o objemu 1, takže si nemusíte dělat starosti, která zachycuje 99, 99% filtrační systém a 1, 99 % jemného prachu, 5l nádoba na prach Bezdrátový vysavač má 7stupňovou cyklonovou ochrannou strukturu proti prachu, 5 litru pro úklid celého domu, že by se čištění přerušilo. Istěte tiše a s menším rušením pro rodinu a domácí zvířata.
ZnačkaRoanow #ad
VýrobceRoanow #ad
Výška11.4
Délka7.48
Hmotnost2.7
Šířka16.9
ModelkaMarVac S1

8. Seilylanka

#ad

25,2V 3000mAh Li-Ion náhradní baterie pro vysavač Xiaomi Dreame G9 G10

#ad
Seilylanka #ad - Zašlete nám prosím zprávu s dotazy a my vám odpovíme do 24 hodin. Typ baterie: li-ion. Náhradní baterie pro vysavač Xiaomi Dreame G9 G10 Bezpečně zabaleno, rychlé odeslání.

Technologie coolpack, ochrana proti zkratu, nadměrnému vybití, přebití, nadměrnému proudu a přehřátí, aby se prodloužila životnost baterie. Výrobní prodejní místa, profesionální výroba a testování: testováno výrobcem, aby splňovalo a překračovalo specifikace OEM produktu. Před odesláním prochází každý výrobek 5 továrními testy: výrobní test + při montáži baterie + třetí test po 15 dnech + test balení + před odesláním. Napětí: 25, 2 v. Výkon: 75, 6 W. Kapacita: 3000 mAh.
ZnačkaSeilylanka #ad
Výrobcerunwu #ad
ZárukaZáruka 1 rok

9. vhbw

#ad

Li-Ion, vysavač bílý 2800 mAh, vhbw Akumulátor kompatibilní s Xiaomi G10 Plus, 25,2 V

#ad
vhbw #ad - Rozsah dodávky: 1x akumulátor | náhradní díly, výměnné baterie a příslušenství vhbw. Samozřejmě dodržování zákonných norem a standardů | Kvalitní zpracování | Dlouhá životnost při používání. Kompatibilní vysoce výkonná baterie | kapacita: 2800 mah | napětí: 25, 2 V | Jmenovitá energie: 70, 56 Wh | Typ článku: Lithium-Ion. Výkonný výměnný akumulátor pro váš vysavač | dobíjecí | každý článek akumulátoru je testován. Náhrada za xiaomi 7inr19/65, p2032-7s1p-bwA akumulátor ve vašem vysavači.
Značkavhbw #ad
Výrobcevhbw #ad
Hmotnost1.06
Číslo díluVHBW4068201308390

10. aonus

#ad

8 v 1 bezkartáčový motor až 60 minut, čištění koberců tvrdých podlah, 33000 Pa, 500 W, bezdrátový vysavač, silný sací výkon, pro zvířecí chlupy, aonus Akumulátorový vysavač A9 s LED displejem

#ad
aonus #ad - Vyjímatelná baterie 7 × 2500 mah bezdrátový vysavač má výkonnou baterii, 35 min, 18 min, nízký režim 17 Kpa, silný režim 33 kpa, standardní režim 25 kpa, 12 min.

Přepínač režimu tlačítkem na displeji lze přepínat mezi automatickým a manuálním režimem a sací výkon lze nastavit tlačítkem +/-. Inteligentní led ovládací obrazovka pomocí dotykového displeje LED můžete sledovat zbývající nabití, pracovní stav a možné chybové hlášení. Bezkartáčový motor 500 w a sací výkon 33 kpa bezdrátové vysavače aonus a9 nabízejí sací výkon až 33 000 Pa a perfektně se hodí na koberce, dřevěné podlahy, stropy, mramor nebo pohovky. Detekce prachu v automatickém režimu 60 min může bezdrátový vysavač automaticky přizpůsobit sacímu výkonu 11 kpa-13 Kpa množství prachu.
Značkaaonus #ad
Výrobceaonus #ad
Výška6.3
Délka16.54
Hmotnost6.17
Šířka9.84
Číslo díluA9
ModelkaA9