Top 10 Akku Schweissgerät für Li-ion Zellen – Vybavení pro bodové svařování

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AWithZ

#ad

Bodové svářečka, AWithZ 7500 mAh, bodová svářečka, vícejazyčné inteligentní uživatelské rozhraní, velká obrazovka, pro opravy přesných přístrojů a akumulátorů

#ad
AWithZ #ad - Několik ochranných funkcí, 2 kusy bodových svářečských kolíků, vždy vynikající výkon. Předehřívání, aby znovu získaly vitalitu a fungovaly jako nové. 6 mřížkových vizualizačních uživatelských rozhraní, který je jasný a přehledný a umožňuje snadný výběr a ovládání bodového svářečky.

Balení obsahuje: 7500mah bodové svářecí zařízení, 2 m poniklovaný fóliový list. Naše "časy spojovacích bodů" posiluje bodové svařování a činí jej pevnějším a stabilnějším. Splňte různé podmínky svařování. Doporučujeme "časy spojovacích bodů". Velmi rozšířené: tato bodová svářečka se používá hlavně pro svařování niklových plechů válcových baterií, nikl-metal hydridových baterií a nikl-kadmiových baterií např.

Nová rozšířená funkce, svařování bodnutím, přerušované. Výroba baterií pro svařování niklových plechů, 05 – 0, 35 mm. Doba spojovacích bodů, stupeň 8, doporučeno pro 0, zlepšení pevnosti při svařování: při hledání mini bodového svářeče má mnoho svářečů tendenci k tomu, 35 mm silný niklový plech: doporučeno. Kontinuální bodové svařování 2krát, aby se baterie po svařování uvolnila. 18650 Německá uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaAWithZ #ad
VýrobceAWithZ #ad
Výška0.59
Délka5.91
Hmotnost0
Šířka3.15
Číslo díluU3
ModelkaU3

2. Kerpu

#ad

Bodová svářečka v kapesním formátu s 11 nastavitelnými rychlostmi, Kerpu baterie, 2 x 2 m niklový plech a držák 4x4 pro výrobu, baterie 5000 mAh, Bateriový bodový svařovací přístroj

#ad
Kerpu #ad - Akumulátorový bodový svářeč podporuje nastavení 11 rychlostí a automatické režimy. Vyvinuto pro svařování niklových proužků válcových baterií, baterií NI-MH, 18650 nikl-kadmiových baterií atd. Pokud teplota výrobku překročí 60 stupňů, přístroj se navíc zastaví, aby se zabránilo poškození baterie a požáru.

Snadno rozpoznatelné válcové akumulátory pro svařování, ohnivzdorný a odolný proti pádu. Upozornění: nepoužívejte příliš silnou niklovou fólii. Mini bodová svářečka v kapesním formátu: kerpu cp01 mini akumulátorová bodová svářečka. A změny stavu baterie. Pouze poloviční velikost než jiné bodové svářečky, snadno se přenáší. Podporuje přesnější nastavení bodového svařování: produkt jsme optimalizovali a aktualizovali. To usnadňuje výrobu baterií podporuje svařování o tloušťce menší než 0, 15 mm ze železných, ocelových a nerezových plechů. Použijte dodávaný síťový kabel, abyste přístroj rychle nabili a pokaždé udrželi stav baterie na 50 %, abyste dosáhli toho nejlepšího.

Vybaveno 4 m dlouhými niklovými proužky a 4 držáky baterií: balení obsahuje: 1 x 5000 mah akumulátorová bodová svářečka v kapesním formátu, 2 x bodové svářečky délka čáry 30 cm + hlava pera 9 cm, 2 x 2 m poniklovaná fólie L = 2 m. 9 cm, 1 x kovový pilník, 1 mm, 4 x 4 držáky baterií, b = 0, tloušťka = 0, 1 x 1 m dlouhý nabíjecí kabel USB na typu C. S vestavěnými dobíjecími bateriemi 5 000 mAh můžete svou baterii kdykoli a kdekoli bodově svařovat.
ZnačkaKerpu #ad
VýrobceKerpu #ad
Výška0.79
Délka4.33
Hmotnost0.88
Šířka3.15
Číslo díluCP01
ModelkaCP01

3. WITLIGHT

#ad

Kabelloser Kunststoff-Schweißer für DeWALT 20 V Max Batterie Batterie nicht im Lieferumfang enthalten

#ad
WITLIGHT #ad - Lieferumfang: 1 x mellif kunststoffschweißgerät, 400 stück heißklammern 100 x außeneckklammern 0, 1 x Aufbewahrungsbox, 8 mm, 8 mm, 1 x Universalmesser, 1 x zange, 8 mm, 100 x Wellenklammern 0, 1 x Bedienungsanleitung evtl. Garantie, 6 mm, 100 x inneneckklammern 0, 100 x Flachklammern 0, lebenslanger technischer Support.

Eingebautes led-Licht gibt Ihnen bessere Sicht im Dunkeln. Benutzerfreundliche bedienung kommt mit 4 arten insgesamt 400pcs heiße heftklammern, um ihre unterschiedlichen Bedürfnisse zu erfüllen. Das verbesserte schweißwerkzeug-set von mellif ist kompatibel mit dewalt 20 V max. Es kühlt auch schnell ab mit gutem Belüftungs- und Kühlsystem. Leicht und mit ergonomischem Softgriff, reduziert die Ermüdung der Hand auch nach langer Arbeit. Kabellos & komfortabelkabelloser kunststoffschweißgerät bietet Komfort, Flexibilität und einen aufgeräumten Arbeitsplatz.

Es fixiert auto-stoßstangen, kunststoffringe, Lampenfassungen, Heizkörper und mehr mit Leichtigkeit und verschiedene Kunststoffprodukte zum Selbermachen. Schnelles aufheizen & kühlen ausgestattet mit widerstandsdrahtheizungstechnologie, erwärmt sich die Schweißpistole innerhalb von 3 Sekunden, schneller und effizienter als andere Schweißer. Legen sie die klammer ein, drücken sie den Auslöser, die Klammer erwärmt sich und Sie können die Reparaturarbeit jetzt erledigen. Nicht in deutscher Sprache. Batterien, Armaturenbretter, wir verkaufen nur Werkzeuge.
ZnačkaWITLIGHT #ad
VýrobceMellif #ad
Výška6.6
Délka9
Šířka2.5
ModelkaMFPW-001

4. above zero

#ad

20 m niklová destička páska – 18650 niklový proužek – pájení niklový pásek Li-Po baterie – 18650 niklových desek svářecí příslušenství – niklový pásek pro svařování baterií 8 x 0,12 mm 10 M/role

#ad
above zero #ad - Má dobrou odolnost proti oxidaci, odolnost proti korozi, nízkou pevnost, vysokou elektrickou vodivost, dlouhou životnost a relativně snadné bodové svařování. Snadná obsluha protože niklové proužky mají super tuhost a vynikající tažnost, je zpracování vynikající a povrch hladký a plochý.

Velikost pásku niklu je 0, 12 * 8 mm, což stačí pro vaše každodenní použití a průmyslové potřeby. Nabízí velký komfort pro vaši práci. Díky vysoké odolnosti proti korozi se časem nekoroduje ani se neuvolní. Multifunkční poniklovaný konektor baterií vhodné pro nikl-kovové hydridové baterie, lithiové baterie, polymerové baterie, tablety, výkonné baterie, speciální žárovky a jiná průmyslová odvětví. Ideální pro pájení baterií a galvanizaci.

Je ideální pro bodové svařování a pro výrobu akumulátorů. Poniklované konektory baterií se často používají při výrobě baterií, protože se snadno svařují a pájí. Použití může snížit odpor vodivosti a zlepšit odolnost proti korozi. Snadná obsluha a usnadnění vaší práce. Perfektní pro běžné typy baterií 18650, elektrické vysavače, telekomunikace, elektrické nářadí, namontované baterie, přístroje, 14500 a jiné typy baterií.
Značkaabove zero #ad
Výrobceabove zero #ad

5. JSMTKJ

#ad

Niklový pásek niklový proužek 0,15 x 8 mm čistý nikl deska pro 18650 baterie svařování pro bodové svářečky 10 m

#ad
JSMTKJ #ad - Poniklovaný materiálniklové desky se skládají z ocelového pásu s poniklovaným povrchem. Dobrá svařitelnostČisté niklové proužky mají dobrou svařitelnost, vynikající odolnost proti oxidaci, odolnost proti korozi, nízkou odolnost a vysokou vodivost.

Velikosttloušťka 0, šířka 8 mm. Vhodné pro bezdrátové bodové svařováníČistý niklový pásek se hodí pro nejběžnější baterie jako 18650, 32650 a mnoho dalších druhů dobíjecích baterií. Isté niklové proužky se používají hlavně při svařování a svařování bateriemi. Má dobrou svařitelnost, vysoké napětí, jednoduché ovládání a nízký odpor.

Dobrou vodivost a dobrou odolnost proti korozi. Celkem 10 metrů, 15 mm, které můžete uříznout na správnou délku pro vaše různé potřeby. Iroké použití velmi rozšířené v lithium-iontových bateriích, elektrických nářadí, polymerové baterie, dobíjecí baterie a nástroje, laptopové baterie, mobilní baterie, bateriích pro mobilní telefony, telekomunikace a speciální žárovky atd.
ZnačkaJSMTKJ #ad
VýrobceJSMTKJ #ad
Výška0.28
Délka3.35
Šířka3.35

6. KKTECT

#ad

KKTECT Bodová svářečka LCD obrazovka 7500 mAh 70 převodových stupňů nastavitelná mini DIY bodová svářečka s 5m niklovým plechem pro akumulátor, přenosný digitální bodový svařovací přístroj

#ad
KKTECT #ad - Inovativní design design předního otvoru zefektivňuje používání bodového svářečského kolíku; 40 cm dlouhá pozlacená bodová tužka se skládá z několika pramenů vysokoteplotních drátů se silnou torzní odolností a flexibilnějším provozem. Bodové svařování lcd displeje tento mini bodový svářeč má integrovanou sondu pro regulaci teploty v reálném čase, svářečky a časového intervalu.

Funkce powerbanky bodové svářeče s vestavěnou dobíjecí lithiovou baterií 7500 mah lze plně nabít během 3 hodin a po úplném nabití může nepřetržitě svařovat tisíce bodů. Přesné ovládání se 70 rychlostmi výstupní výkon je nastavitelný v 70 rychlostech, 4 a, funkce rychlého nabíjení, USB výstup, výstupní proud 2, tloušťka činí dva stupně a svařovací efekt je přesnější. Podporuje svařování niklových plechů o tloušťce 0, 1 – 0, plechů z ušlechtilé oceli 0, 1–0, 2 mm, 15 mm a plechů z ušlechtilé oceli; podporuje také svařování niklových mobilních telefonních baterií.

Iroké možnosti použití lze jej použít pro bodové svařování válcových lithiových baterií, nikl-vodíkových baterií a nikl-kadmiových baterií. Design vstupního rozhraní typ c, lze použít jako mobilní napájení a bodové svářečky v jednom. Má perfektní funkci ochrany proti přebití a přehřátí. 7mm celoplošná měděná tyč, rychlá demontáž, dobrá vodivost, nízký přechodový odpor, snadné přenášení.
ZnačkaKKTECT #ad
VýrobceKKTECT #ad
Číslo díluXLGM-LXY-012
ModelkaXLGM-LXY-012

7. Prmape

#ad

Niklové proužky 0,15 x 8 mm, NiMH nebo NiCd akumulátorů a také pro odporové svařování, 10 m niklový pásek pro pájení 18650 balení z Li-Po, Prmape Niklové proužky

#ad
Prmape #ad - Obdržíte náš produktový balíček obsahuje 1 cívku bateriového připojení, specifikace výrobku činí 0, 15 * 8 mm a délku 10 m dostatečnou pro splnění vašich každodenních potřeb a průmyslových potřeb. Dobrý svařovací výkon povrch poniklovaného ocelového pásu vykazuje dobrou svařitelnost, nedá se snadno deformovat a zlomit, vysoké zatížení, snadno se ovládá a má nízkou pevnost.

Vysoce kvalitní materiálynaše výrobky jsou vyrobeny z poniklovaného ocelového plechu, který vykazuje dobrou odolnost proti oxidaci, nízkou pevnost a vysokou vodivost, materiál povrstvení z niklové oceli má dobrý lesk. Očistěte svařovací díl před svařováním. Snadné používánípásek z poniklované oceli má dobré zpracování, hladký a plochý povrch a nepoškrábe fólii na baterie.

Velmi rozšířenépoužívá se hlavně k výrobě mobilního proudu, komunikačních informací, nabíjení baterií, 18650 a dalších druhů lithiových baterií, baterií a elektrického nářadí, nikl-metalhydridových baterií, speciálních svítidel a dalších odvětví. Použití této poniklované oceli k pájení baterie zlepšuje vaši práci. Je vhodný pro zpracování autobaterie, knoflíkových baterií a lithiových autobaterií. Je to ideální volba pro bodové svařování a montáž baterií.
ZnačkaPrmape #ad
VýrobcePrmape #ad

8. Seesii

#ad

SEE-06 Akku Punktschweißgerät mit Farad-Kondensator 3000F 120 Gänge Unterstützt 0,1-0,3mm Nickelband, Seesii Tragbare Punktschweißgerät

#ad
Seesii #ad - Innovatives design und sichere anwendung: unsere neu gestaltete maschine zeigt einen fortschrittsbalken auf dem Bildschirm während Punktschweißen Geist Sie den Schweißprozess. Hochwertiger punktschweißer: dieses punktschweißgerät wird von farad-kondensatoren gespeist, von einer leistungsstarken MCU gesteuert und unterstützt Funktionen wie den automatischen Arbeitsmodus, was bedeutet, die Überwachung der Leiterplattentemperatur und die Erinnerung an hohe Temperaturen.

Kann zum punktschweißen von batterien, 3mm akku-punktschweißgerät: Der Batteriepunktschweißer ist mit zwei Superkapazitäten ausgestattet, 1-0, 1-0, 3mm dicke Nickelbleche schweißen, Hardware und elektronischen Komponenten verwendet werden. Die kondensator-energie-gesammelten puls-Technologie können Sie die Maschine für 12 Stunden effiziente Schweißarbeiten ohne Heizung Probleme zu verwenden. 120 stufen einstellbar: unser punktschweißgerät mit 120 gängen ausgangsleistung einstellbar, je genauer die Einstellung, die bequem durch Drehen der Taste 0-120 Bereich eingestellt werden kann.

Sie können die punktschweißgenauigkeit nach unterschiedlichen Bedürfnissen einstellen, desto perfekter die Punktschweißwirkung. Verbesserte 0, kann leicht 0, sie können die schweißarbeit leicht und effizient beenden, der schweißpunkt ist schön und elegant. Weitreichende anwendung: das punktschweißgerät wird hauptsächlich zum schweißen von nickelblechen von batterien verwendet, reinem Nickelblech innerhalb von 0, 15 mm und Edelstahlband innerhalb von 0, 3 mm, Nickel-Metallhydrid-/Cadmium-Nickel-Batterien usw. Verwendet werden können.
ZnačkaSeesii #ad
VýrobceSeesii #ad
Výška2.95
Délka9.06
Hmotnost3.13
Šířka5.51
Číslo díluSEE-06
ModelkaSEE-06

9. Kerpu

#ad

Mini bodové svářečky, Kerpu 5000mAh bodové svářečky, rychloupínací tužka 5 m niklového listu pro výrobu DIY bateriových balíků, 6 rychlostí nastavitelné s nabíjecí přípojkou typu C

#ad
Kerpu #ad - 2. Jako svářeč battery spot, perfektní pro 3válcové typy baterií: 18650/26650/32650 Kontinuální a pevné. Náš produkt prošel ochranou proti přebití, svářeč se přeruší, bezpečnostní ochranou kontroly teploty, detekcí zatížení, detekcí zkratu a ochranou pro vaši bezpečnost.

Může to být slušný dárek: balení obsahuje: 1x 5000mah baterie bodové svářečky. Vybaveno bodovým svařovacím kolíkem, niklovou fólií, držáky baterií a nabíjecím kabelem typu c. Kerpu spot Welding Station vznikla. Multifunkční bodový svařovací přístroj na baterie: podporuje automatické a manuální režimy. Vybaveno bodovými svářečskými kolíky a niklovou fólií, se stalo velmi důležitým.

Podpora 2bodových svařovacích modelů: automatické doporučujeme používat začátečníka a manuální nastavení. 3. Až 11. 4 × držáky na baterie. Každý je připraven obdržet takový slušný dárek. Multigeniální detaily: 1. Doporučená tloušťka: 0, 1-0, 12 mm někdy 0, 15 mm. V případě problémů nás prosím kontaktujte.
ZnačkaKerpu #ad
VýrobceKerpu #ad
Výška0.79
Délka6.06
Hmotnost0.99
Šířka3.5
Číslo díluDSH
ModelkaDSH

10. Aomdom

#ad

Přípojka typu C, přenosná mini bodová svářečka s baterií 5000 mAh, 11 převodů, Aomdom Bodová svářečka, 2 svařovací kolíky, nastavitelný s niklovými proužky, mini bodový svářeč

#ad
Aomdom #ad - Funkce powerbanky 5000 mah : tento přenosný bodový svářeč s vestavěnou dobíjecí lithiovou baterií 5000 mah lze přes nabíjecí přípojku typu C plně nabít během 2 hodin a umožňuje nepřetržité svařování tisíců bodů. 11 nastavitelných stupňů: s 11 nastavitelnými stupni výstupního výkonu nabízí tento přenosný bodový svářeč přesnější svařování a perfektní svařovací efekt.

Kompaktní a přenosný design umožňuje svařování kdykoli doma nebo venku. Podporuje svařování 0, 1 – 0, nikl-metal hydridových baterií, 1 – 0, 2 mm niklového plechu a 0, 15 mm ocelového plechu.77mm celoplošná měděná tyč, dobrá vodivost, rychlá demontáž, nízký přechodový odpor, snadné přenášení. Se svařovacím kolíkem 40 cm : 40 cm dlouhý pozlacený bodový svářečský kolík se skládá z několika pramenů vysokoteplotních drátů se silnou torzní odolností a flexibilnějším provozem.

Bodový svářeč lze použít také jako mobilní napájení elektronických zařízení. Bodová svářečka pro akumulátory je vybavena vestavěnou sondou pro kontrolu teploty pro sledování teploty v reálném čase. Automaticky se vypne, když dosáhne 60 stupňů Celsia, aby byl přístroj chráněn. Funkce ochrany teploty: přenosné bodové svářečky mají perfektní funkci ochrany proti přetížení a přehřátí. Lze jej použít pro bodové svařování lithium-iontových baterií, kadmiových akumulátorů atd.
ZnačkaAomdom #ad
VýrobceAomdom #ad
Číslo díluDHJ8542
ModelkaSoudeuse par Point159