Top 10 3.5 Klinke auf Cinch – Kabely RCA

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EMK

#ad

EMK Subwoofer kabel, 2M, AV přijímač, zesilovač, digitální koaxiální kabel Cinch RCA pozlacený konektor audio kabel pro subwoofer, domácí kino Cinch na RCA Braun

#ad
EMK #ad - Corrosion-resistant 24k gold-plated měděná měděná rca konektory poskytují konzistentní, těsnější fit než rolované kabely, které typicky nesnášejí. Low energy loss and maximum suppression of clicks/statics from RF and EM interference.

Rozdělovací špička kolíku zajišťuje vysokou kontaktní a elektrickou vodivost. Rugged pvc jacket for ruggedness, easy wiring and quick installation. Koaxiální kabel emk používá měděný clad center conductor, dielectric insulation, nylon braid and double shield. Záruka a podpora naše nabízí 18měsíční záruku na digitální kabel subwooferu a 30denní záruku vrácení peněz. Ideální pro připojení subwooferů ke audio komponentám, jako jsou stereo přijímače a zvukové systémy pro vynikající basovou odezvu a flexibilitu.
ZnačkaEMK #ad
VýrobceEMK #ad
Číslo díluEMKRCAXL001
ZárukaZáruka 18 měsíců a 30denní záruka vrácení peněz.

2. Qaoquda

#ad

Wpeng RCA Jack Adapter Kabel, vergoldet 90 Grad rechtwinklig 3.5 mm Gold 1/20,3 cm TRS Stereo männlich auf Dual weiblich RCA Jack Adapter Kabel 0.6ft/20 cm

#ad
Qaoquda #ad - Stecker a tragbarer cd-player, ipod, die in ihr home theater audio system läuft, hDTV, Tablet, smartphone, PC-Soundkarte und anderen Geräten mit AUX-Anschluss in der vorhandener Cinch-Anschlüsse, MP3-Player, Spielkonsolen und andere Systeme nur für Audio.

Rca-stecker mit interner Zugentlastung für stabile Zuverlässigkeit. Länge: 0, 6 m ca. Sauerstofffreies kupfer ofc; leiter für verstärkte signal Klarheit. Ofc-spiralschirme für eine effektive EMI- und RFI-Unterdrückung und eine hohe Flexibilität. Anschluss s: gold 3, 5 mm trs auf dual rca. 0, 2 m. Ideal für anschluss iphone 5/5 c/5s/se/6/6 plus/6s/6s plus, samsung galaxy s5/s6/s6 edge/s7/s7 edge, tablets, android-Geräte, Windows Phone, smartphones, LG, Note 2/3/4/5/EDGE, MP3 Player oder jeder 3, ipod/ipad air/air 2/ipad mini/iPad pro, 5 mm Audio-Ausgang an ein Lautsprecher Stromversorgung.
ZnačkaQaoquda #ad
VýrobceWpeng #ad
Výška0.4
Délka5
Hmotnost0.1
Šířka3
Číslo díluLYSB01LYIP1YA-ELECTRNCS
ModelkaLYSB01LYIP1YA-ELECTRNCS

3. starfa lab

#ad

Mixér, tabletem, zesilovač, reproduktorem, Adaptér Cinch na jack 3,5 mm jack zdířka na dva cinch konektor cinch na 3,5 mm kabel Aux na cinch kabel kompatibilní s PC telefonem, gramofon 40 cm

#ad
starfa lab #ad - Použitíplug and play, dvd přehrávače nebo jiného zařízení s podporou cinch. Pouzdro zástrčky pouzdro našeho adaptéru cinch na jack 3. 5 zdířka kabelu je z hliníkové slitiny, která je příjemná a má dlouhou životnost, takže si nemusíte dělat starosti s problémem s korozí produktu.

Přenosný design náš kabel cinch k 3, je perfektní pro vycházky, 5 mm je dlouhý 40 cm, stačí jej pouze zasunout do kapsy nebo kabelky a vyjmout jej, kdykoli ho potřebujete, snadno se obsluhuje. Poté připojte 3, tabletu, připojte konektor cinch k existujícímu cinch kabelu z cd přehrávače, počítači, 5mm audio prodlužovací kabel k mobilnímu telefonu, 5mm zdířku přes 3, MP3 přehrávači a dalším zařízením pro přehrávání zvuku.

Univerzální design naše aux na cinch kabely jsou vybaveny 3, tablet, televize, 5 mm, 5mm jack přípojkou, která pojme všechny přístroje s připojením 3, DVD, jako je auto, smartphone atd. Drát dobré kvalitydrát použitý v našem adaptéru cinch na aux je elastický pvC materiál, dlouhou životnost, vnější prošívaná deka je síťovaná tkanina, která vykazuje dobrou flexibilitu, smaltovaný drát a dobrou vodivost.
Značkastarfa lab #ad
Výrobcestarfa lab #ad
Číslo díluCK-1

4. UGREEN

#ad

Audio konektor, UGREEN, kabel 2m, 3,5 mm

#ad
UGREEN #ad - Zažijte perfektně vykreslený zvuk bez rušení, a to i na své stereo hi-fi sestavě. Ideální k propojení přenosných audio přístrojů jako např. Kabel s jack konektorem s nejvyšší kvalitou stínění. Signál není rušen bzučením ani šumem či praskáním, případně kývání konektorů. Ten zamezuje lámání kabelů v případě častého pohybování s kabelem.

Smartphonů iphone, mp3 přehrávačů ipod nebo tabletů iPad se stereofonními přijímači, reproduktory nebo jinými zařízeními s funkcí RCA. Cinch konektory jsou skvělé pro zapojení do AV receiveru a zvukové sestavy / televizoru prostřednictvím standardu cinch RCA hi-fi – stereofonní audio sestava. Ugreen kabel s 3, s tenkým kovovým konektorem, 5mm jack konektorem na jedné straně a 2 cinch konektory na straně druhé, je zárukou maximální stability při častém zapojování a vypojování; není nutné sundávat kryt z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu;.

Kompatibilní s iphone, ipod, 5 mm audio zdířkou, mp3 přehrávači nebo jinými přístroji pro reprodukci hudby s 3, iPod Touch, Androidem a jinými smartphony, užívejte si optimální kvalitu. Citlivé vodiče jsou obaleny odolným pláštěm z PVC. Pozlacené kontakty a vysoce čisté, žádné potíže s kontakty, bezkyslíkaté měděné vodiče jsou zárukou maximální kvality přenosu a maximální odolnosti. Pozlacené audio konektory 3, 5 mm a rca pro optimální přenos signálu a odolnost proti korozi.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška1.57
Délka8.27
Hmotnost0.13
Šířka5.91
Číslo dílu10584
Modelka10584

5. UGREEN

#ad

Audiokabel s malým kovovým konektorem 1m, Ugreen cinch stereo kabel s jack konektorem 3,5 mm, 2x cinch

#ad
UGREEN #ad - Signál není rušen bzučením ani šumem či praskáním, žádné potíže s kontakty, případně kývání konektorů. Kabel s jack konektorem s nejvyšší kvalitou stínění. Pozlacené audio konektory 3, 5 mm a rca pro optimální přenos signálu a odolnost proti korozi. Zažijte perfektně vykreslený zvuk bez rušení, a to i na své stereo hi-fi sestavě.

Ugreen kabel s 3, s tenkým kovovým konektorem, 5mm jack konektorem na jedné straně a 2 cinch konektory na straně druhé, je zárukou maximální stability při častém zapojování a vypojování; není nutné sundávat kryt z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu;. Kompatibilní s iphone, androidem a jinými smartphony, 5 mm audio zdířkou, iPod, mp3 přehrávači nebo jinými přístroji pro reprodukci hudby s 3, iPod Touch, užívejte si optimální kvalitu. Smartphonů iphone, mp3 přehrávačů ipod nebo tabletů iPad se stereofonními přijímači, reproduktory nebo jinými zařízeními s funkcí RCA.

Pozlacené kontakty a vysoce čisté, bezkyslíkaté měděné vodiče jsou zárukou maximální kvality přenosu a maximální odolnosti. Cinch konektory jsou skvělé pro zapojení do AV receiveru a zvukové sestavy / televizoru prostřednictvím standardu cinch RCA hi-fi – stereofonní audio sestava. Ideální k propojení přenosných audio přístrojů jako např. Citlivé vodiče jsou obaleny odolným pláštěm z PVC. Ten zamezuje lámání kabelů v případě častého pohybování s kabelem.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUGREEN #ad
Výška1.57
Délka8.27
Hmotnost0.06
Šířka5.91
Číslo díluFBA_10749
Modelka10749

6. Amazon Basics

#ad

3,5 mm jack na 2 x cinch konektor, 2,4 m, Amazon Basics PBH-19822 cinch audio kabel, černý

#ad
Amazon Basics #ad - Dvojité stínění, leštěná kovová objímka a pozlacená zástrčka 2, 4 mm odolná proti korozi zaručují čistý, křišťálově čistý přenos audio signálu s minimální ztrátou signálu.

Kabel adaptéru pro připojení smartphonu, tabletu nebo MP3 přehrávače s reproduktorem, stereo přijímačem nebo zařízením kompatibilním s Cinch. Kabel s 2, 4mm jack konektorem na jednom a dvěma konektory RCA na druhém konci. Pro zasunutí do levého a pravého audio vstupu a standardní 2, 4mm jack který se obvykle používá pro sluchátka nebo sluchátka. Zkosený design zajišťuje bezpečné spojení; vnější plášť z PVC zaručuje dodatečnou robustnost a flexibilitu.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.54
Délka100
Hmotnost0.17
Šířka0.54
Číslo díluPBH-19822
ModelkaPBH-19822

7. UGREEN

#ad

Audiokabel s malým kovovým konektorem 3m, Ugreen cinch stereo kabel s jack konektorem 3,5 mm, 2x cinch

#ad
UGREEN #ad - Ten zamezuje lámání kabelů v případě častého pohybování s kabelem. Pozlacené audio konektory 3, 5 mm a rca pro optimální přenos signálu a odolnost proti korozi. Pozlacené kontakty a vysoce čisté, bezkyslíkaté měděné vodiče jsou zárukou maximální kvality přenosu a maximální odolnosti.

Kabel s jack konektorem s nejvyšší kvalitou stínění. Cinch konektory jsou skvělé pro zapojení do AV receiveru a zvukové sestavy / televizoru prostřednictvím standardu cinch RCA hi-fi – stereofonní audio sestava. Citlivé vodiče jsou obaleny odolným pláštěm z PVC. Ideální k propojení přenosných audio přístrojů jako např. Smartphonů iphone, mp3 přehrávačů ipod nebo tabletů iPad se stereofonními přijímači, reproduktory nebo jinými zařízeními s funkcí RCA. Signál není rušen bzučením ani šumem či praskáním, žádné potíže s kontakty, případně kývání konektorů.

Zažijte perfektně vykreslený zvuk bez rušení, a to i na své stereo hi-fi sestavě. Ugreen kabel s 3, s tenkým kovovým konektorem, 5mm jack konektorem na jedné straně a 2 cinch konektory na straně druhé, je zárukou maximální stability při častém zapojování a vypojování; není nutné sundávat kryt z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu;. Kompatibilní s iphone, mp3 přehrávači nebo jinými přístroji pro reprodukci hudby s 3, ipod touch, ipod, Androidem a jinými smartphony, 5 mm audio zdířkou, užívejte si optimální kvalitu.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška1.57
Délka8.27
Hmotnost0.1
Šířka5.91
Číslo dílu10590
Modelka10590

8. UGREEN

#ad

2x cinch, audiokabel s malým kovovým konektorem 5m, Ugreen cinch stereo kabel s jack konektorem 3,5 mm

#ad
UGREEN #ad - Pozlacené kontakty a vysoce čisté, bezkyslíkaté měděné vodiče jsou zárukou maximální kvality přenosu a maximální odolnosti. Kabel s jack konektorem s nejvyšší kvalitou stínění. Ugreen kabel s 3, s tenkým kovovým konektorem, 5mm jack konektorem na jedné straně a 2 cinch konektory na straně druhé, je zárukou maximální stability při častém zapojování a vypojování; není nutné sundávat kryt z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu;.

Cinch konektory jsou skvělé pro zapojení do AV receiveru a zvukové sestavy / televizoru prostřednictvím standardu cinch RCA hi-fi – stereofonní audio sestava. Ideální k propojení přenosných audio přístrojů jako např. Zažijte perfektně vykreslený zvuk bez rušení, a to i na své stereo hi-fi sestavě. Smartphonů iphone, mp3 přehrávačů ipod nebo tabletů iPad se stereofonními přijímači, reproduktory nebo jinými zařízeními s funkcí RCA.

Pozlacené audio konektory 3, 5 mm a rca pro optimální přenos signálu a odolnost proti korozi. Ten zamezuje lámání kabelů v případě častého pohybování s kabelem. Kompatibilní s iphone, ipod touch, ipod, 5 mm audio zdířkou, mp3 přehrávači nebo jinými přístroji pro reprodukci hudby s 3, androidem a jinými smartphony, užívejte si optimální kvalitu. Signál není rušen bzučením ani šumem či praskáním, žádné potíže s kontakty, případně kývání konektorů. Citlivé vodiče jsou obaleny odolným pláštěm z PVC.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška1.57
Délka8.27
Hmotnost0.1
Šířka5.91
Číslo dílu10591
Modelka10591

9. KabelDirekt

#ad

RCA kabel, subwoofer/zesilovač/HiFi & domácí kino/Blu-ray,, KabelDirekt – 1 m cinch kabel, stereo audio kabel 2 x 2 Cinch obzvlášť odolný proti rozbití a brilantní kvalita zvuku koaxiální kabel

#ad
KabelDirekt #ad - Bez rizika: 36měsíční záruka výrobce. To umožňuje vlnový odpor impedance 75 Ohm. High-end: kabel chinch s dvojitými rca konektory konektor na zástrčku, 2 na 2 a pozlacenými kontakty přenáší zvukové signály v brilantní kvalitě a zajišťuje čistý a čistý zvuk bez ztráty signálu.

Na rozdíl od mnoha jiných kabelů cinch jsou konektory obklopeny nerozbitnými kovovými pouzdry. Bez poruch: vysoce čistá měděná vedení jsou optimálně chráněna pláštěm z pvc – dvojité stínění z hliníkové fólie a hustého měděného pletiva optimálně chrání před elektromagnetickým rušením.

Jedinečné: na rozdíl od jiných koaxiálních kabelů přenáší tento kabel nejen analogové signály, ale také digitální audio data. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena úplné záruční podmínky naleznete níže na stránce s podrobnostmi o produktu. Vysoce kvalitní: kabeldirekt cinch kabely podléhají přísným funkčním testům a jsou konstruovány pro maximální životnost.
ZnačkaKabelDirekt #ad
VýrobceKabelDirekt #ad
Výška1.69
Délka4.88
Hmotnost0.07
Šířka4.8
Číslo dílu349
Modelka349

10. Amazon Basics

#ad

Zvukový kabel AmazonBasics PBH-19821 RCA, 3,5 mm konektor jack na 2 x RCA konektor, 1,22 m

#ad
Amazon Basics #ad - Při používání výrobku dbejte na to, aby bylo možné výstupní a přijímací přípojky použitého zařízení přizpůsobit pro použití. Zkosený design zajišťuje bezpečné spojení; vnější plášť z PVC zaručuje dodatečnou robustnost a flexibilitu.

Kabel adaptéru pro připojení smartphonu, tabletu nebo MP3 přehrávače s reproduktorem, stereo přijímačem nebo zařízením kompatibilním s Cinch. Pro zasunutí do levého a pravého audio vstupu a standardní 3, 5mm jack který se obvykle používá pro sluchátka nebo sluchátka. Dvojité stínění, leštěná kovová objímka a pozlacená zástrčka 3, 5 mm odolná proti korozi zaručují čistý, křišťálově čistý přenos audio signálu s minimální ztrátou signálu. Kabel s 3, 5mm jack konektorem na jednom a dvěma konektory RCA na druhém konci.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.7
Délka48
Hmotnost0.12
Šířka0.7
Číslo díluPBH-19821
ModelkaPBH-19821