Top 10 2din Autoradio Android – Přijímače digitálních médií do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. URVOLAX

#ad

10,1" Wireless CarPlay Apple Android Auto Navi DAB+ 1 Din Radio Bluetooth car Play Touch Display Monitor 8 Core 32G WiFi 4G GPS couvací kamera, URVOLAX Android 13 Autorádio s obrazovkou

#ad
URVOLAX #ad - Podpora pro bezdrátové nebo kabelové apple carplay a android auto. Android 13 s 8jádrovým procesorem: tento nejnovější systém dokáže plynule zpracovat více úkolů současně a umožňuje vám rychlejší reakci 1din autorádia Android ve srovnání s Androidem 10 Váš telefon se automaticky synchronizuje s tímto autorádiem Android poté, zprávám, aby měl přístup k telefonním hovorům, hudbě, co bude poprvé připojen.

Hands-free hlasové ovládání aktivuje Siri/Google okamžitě, GPS navigaci atd. Sedm proměnlivých led tlačítek vám usnadní správné ovládání rádia Apple CarPlay, i ve tmě. Univerzální a bohatší na funkce než originální autorádio: toto autorádio bluetooth může bez problémů nahradit většinu originálních digitálních mediálních přijímačů, nabízí tři volitelné metody připojení k internetu, včetně 1 DIN a 2 DIN rádia.

Funkce mirror-link může promítat obrazovku vašeho smartphonu na tento větší displej CarPlay a pohodlně sledovat obsah. Můžete lépe využívat například chrome, YouTube, Google Maps, Tiktok, Spotify, Netflix atd. Má integrované rádio dab+, podporuje ovládání přes volant a lze jej použít jako zadní kameru s kamerou pro couvání, která je součástí dodávky. 10palcová hd dotyková obrazovka s led tlačítky: otočná 10palcová obrazovka vám umožní najít perfektní pozorovací úhel pro velký, křišťálově čistý obraz.
ZnačkaURVOLAX #ad
VýrobceURVOLAX #ad
ModelkaUR90A

2. Sony

#ad

S Bluetooth a Apple CarPlay, Sony XAV-AX1000 Media Receiver dotykový displej 6,2"

#ad
Sony #ad - Hlasové ovládání pomocí siri a apple carplay; ruce pryč od smartphonu – s AX1000 jde vše hlasem, jak je u Siri zvyklé. Bluetooth a navigace s apple carplay "karty" rychle přes "Plug and Play" na 6, 2" dotykovém displeji - USB přípojka na přední straně.

Působivá kvalita zvuku se 4 x 55 w, extra bass a 10pásmovým ekvalizérem – zvuk a zábava zaručena. Ergonomicky tvarované otočné kolečko zajišťuje ovládání bez rozptylování – tlak na ovládací kolečko a Siri vám pomůže se na to. Hmotnost: 0, 9 kg. Jasný, citlivý 6, 2" dotykový displej v barvě – přejíždění a tažení jako na chytrém telefonu pro navigaci nebo přehrávání hudby.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška3.94
Délka5.55
Hmotnost1.98
Šířka7.01
Číslo díluXAVAX1000.EUR
ModelkaXAVAX1000
Záruka24 měsíců

3. Kenwood

#ad

USB, var. podsvícení tlačítek, Kenwood DPX-7200DAB 2-DIN CD autorádio s DAB+ a Bluetooth handsfree vestavěný Alexa, AUX-In, 4x50 W, Spotify Control, zvukový procesor, vysoce výkonný tuner

#ad
Kenwood #ad - Podsvícení tlačítek. Kenwood dpx-7200dab 2-din cd autorádio s dab+ a bluetooth handsfree vestavěný alexa, Spotify Control, zvukový procesor, vysoce výkonný tuner, USB, 4 x 50 W, AUX-In, var.
ZnačkaKenwood #ad
VýrobceKenwood #ad
Výška4.37
Délka7.17
Hmotnost2.2
Šířka6.18
Číslo díluDPX-7200DAB
ModelkaDPX-7200DAB
Záruka2 roky výrobce

4. ELGAUS

#ad

ELGAUS ES-A720 | univerzální 2 DIN Android autorádio | CarPlay | Android Auto | DAB+ | 2GB RAM | 32GB ROM | WLAN | OBD2 | Bluetooth | ES-A720

#ad
ELGAUS #ad - Android 11. Dab+. 32 gb rom. Výkonný procesor Cortex A7. 2 gb ram. Android Auto. Apple CarPlay.
ZnačkaELGAUS #ad
VýrobceELGAUS #ad
Výška3.94
Délka6.97
Šířka5.08
Číslo díluES-A720
ModelkaES-A720
Záruka2 roky

5. Sony

#ad

Touchscreen 6,2 Zoll, Sony XAV-AX1005KIT DAB+ Media Receiver, Schwarz, mit Bluetooth und Apple CarPlay und DAB+ Antenne inklusive

#ad
Sony #ad - Google maps, spotify, Audible, Music, iTunes u. V. W. Beiliegender dab+ antenne | Neue sendervielfalt in neuer Radio Qualität. Siri hilft während der fahrt in dem Sie Sprachbefehle nutzen "Siri - Navigiere mich nach Hause". Dab+ autoradio inkl. Bluetooth für Freisprechfunktion und Musikübertragung. Apple carplay für kompatible apps zur einfachen Nutzung im Auto z. B. Externes sony mikrofon im lieferumfang enthalten XA-MC10, Rückseite des Radios schlank und schmal für einfacheren Einbau und besseres Kabelmanagement. Professionelle Installation erforderlich.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Hmotnost4.16
Číslo díluXAV-AX1005KIT
ModelkaXAV-AX1005KIT
Záruka24 Monate

6. Sony

#ad

DAB+, Bluetooth, Apple CarPlay, Android Auto, Sony XAV-AX3005 Premium Media Receiver 6,95"

#ad
Sony #ad - Působivá kvalita zvuku se 4 x 55 w, extra bass a 10pásmovým ekvalizérem – zvuk a zábava zaručena. Nejedná se o chybnou funkci. Amatérských rádiových přístrojů, které přeruší signál, pokud se toto zařízení připojí k mobilnímu telefonu.

Jasný, citlivý 6, 95" dotykový displej v barvě – přejíždění a tažení jako na chytrém telefonu pro navigaci nebo přehrávání hudby. Nový moderní a stylový design s podsvícenými tlačítky. Vypněte ostatní přístroje. V blízkosti se nachází několik bluetooth zařízení nebo jiných přístrojů např. Zvyšte vzdálenost mezi přístrojem a jinými zařízeními. Hlasové ovládání pomocí android auto nebo siri s apple carPlay; ruce pryč od smartphonu – s AX3005 jde vše hlasem, jak je u Google a Siri zvyklé.

Bluetooth a navigace s apple carplay "Karty" nebo Android Auto "Mapy" zcela jednoduše na 6, 95" displeji. Pokud je přístroj bluetooth uložen v pouzdře, odstraňte kryt během používání přístroje. Reprodukce zvuku se krátce zastaví, zmenšíte vzdálenost mezi přístrojem a zařízením BLUETOOTH. Pokud je zvuk během streamování zvuku pozastaven nebo se bluetooth spojení nezdaří, které vysílají rádiové vlny.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška3.94
Délka5.47
Hmotnost2.43
Šířka7.01
Číslo díluXAV-AX3005DB
ModelkaXAVAX3005DB.EUR
ZárukaDvouletá záruka.

7. ATOTO

#ad

USB tethering, HD zadní pohled s LRV, Nové ATOTO S8 Premium dvojité DIN Android autorádio, SCVC a další, S8G2B74PM, Dual BT s aptX HD, bezdrátové CarPlay a Android Auto, 7palcový QLED displej

#ad
ATOTO #ad - Posluchači mohou poslouchat i ty nejmenší detaily své hudby telefon musí podporovat také kodek BT-aptX-HD. S8 gen2 je 2. Integrovaný telefonní integrační odkaz podporuje kabelové/bezdrátové Android Auto a kabelové/bezdrátové CarPlay. 3 přístupy k internetu – wi-fi, bluetooth a usb ethering běžné náhlavní jednotky Android používají pouze Wi-Fi.

Regulace hlasitosti s kompenzací rychlosti scvc – automaticky upraví hlasitost systému s8, když se změní rychlost vozidla, aby se přizpůsobila hluku na silnici a větru. Bt1 se dodává s kodekem qualcomm aptX HD, který podporuje 24bitovou kvalitu hudby přes BT. Uživatelé mohou vložit nezapomenutelné fotografie do zadaného pořadače a nechat je automaticky přehrávat na hd obrazovce s8 jediným klepnutím. Bt2 podporuje spojení s bt-tetheringovým internetem telefonu. Nový s8 přináší spokojenost při různých operacích.

Tento model s kamerou atoto ac-hd03lr není součástí dodávky nabízí hd displej pro virtuální prostorový pohled vsv a živý zadní pohled lrv- během jízdy uchopte zadní pohled – pro překážky na opěrkách hlavy a zadních sloupcích vozidla a zvětšete zorné pole. S8g2b74pm přebírá montážní styl udh07d univerzální dvojitá DIN hlavní jednotka se 7palcovým displejem. Atoto nabízí průběžné aktualizace firmwaru systému. S8 umožňuje šest dotykových gest, která podporují jedno klepnutí dvěma prsty / třemi prsty, úpravou jasu obrazovky atd.
ZnačkaATOTO #ad
VýrobceATOTO #ad
Číslo díluS8G2B74PM-A1EU
ModelkaS8G2B74PM

8. JVC

#ad

JVC KWM565DBT Doppel-DIN Moniceiver Anschluss für Rückfahrkamera, DAB+ Tuner, Bluetooth-Freispre

#ad
JVC #ad - Original jvc kwm565dbt doppel-din moniceiver anschluss für Rückfahrkamera, DAB+ Tuner, Bluetooth-Freispre langlebig und robust.
ZnačkaJVC #ad
VýrobceJVC #ad
Výška2.95
Délka7.17
Hmotnost3.97
Šířka4.41
Číslo díluKW-M565DBT
ModelkaKW-M565DBT
Zárukaentsprechend gesetzlicher Vorgaben

9. CAWELL

#ad

Podpora Mirrorlink, Android autorádio Android 13.0 4GB+64GB 2.0Ghz 1 DIN pro BMW E46 M3 Rover 75 MG ZT, 8,8" autorádio s obrazovkou Bluetooth 4G SWC WiFi GPS RDS 3-USB FM RCA

#ad
CAWELL #ad - Zajistěte, aby řidiči při jízdě byli bezpečnější. Nejprve je v boxu anglický návod a elektronický návod v různých jazycích v rádiu. Můžete používat hlasové příkazy nebo ovládání na volantu pro navigaci, ovládání na volantu, ovládání na volantu, bluetooth a WLAN Autorádio CAWELL podporuje hlasové ovládání, přijímání hovorů a přehrávání hudby během jízdy.

Velmi dlouhá záruka: pokud si koupíte autorádio kawei, dostanete bez ohledu na vaši polohu tříletou záruku a tříletou záruku na vrácení. Snadná instalaceklasifikace kabelového svazku není chaotická a integrovaný dekodér canbus je integrován. Vysoká konfigurace: operační systém android 13. 0, 4 gb ram, rozlišení obrazovky: 1280 x 720, klasické ips z tvrzeného skla.

Za třetí můžeme požádat techniky, aby kontaktovali zákazníky prostřednictvím videa. Zaměření na zákaznický servis – zaměřte se na zákaznický servis a produkty. Za druhé můžeme poskytnout slevy až 80 % na speciální vybavení, jako je DAB+, couvací kamera a další. Hlasové ovládání, bluetooth a wlan funkce. Zabudovaný gps systém s igo offline kartou, dvr, pdc, hd couvací kamera, bluetooth, sim karta, pdc, mfa, podsvícení tlačítek.
ZnačkaCAWELL #ad
VýrobceCAWELL #ad
Hmotnost4.03
Číslo dílu20220921007
ModelkaKD-8114
Záruka1letá záruka

10. Dynavin

#ad

Se 4 * 100W DSP zesilovačem | DAB+ rádio; kompatibilní s Wireless Carplay a Android Auto: D8-V8 Premium Flex, DYNAVIN Autorádio navigace pro VW Passat Golf Polo Tiguan Škoda

#ad
Dynavin #ad - Android os s quad-core cpu a 32gb rom; integrovaný 4 * 60 w rms zesilovač class d dsp, zkreslení thd+n
ZnačkaDynavin #ad
VýrobceDYNAVIN #ad
Výška2
Délka4
Šířka12
Číslo díluD8-V8 Flex
ModelkaD8-V8 Flex